Magicious

Pakkujad: Thunderkick

Maagid Magicia ja Illucious eksponeerivad selles uues Thunderkick’i mängus oma võimed võlukepi ja kastimaagiaga ja toovad suured võidud imeväel sinuni.…

Magicious

85
85
Hinne
3 Ridade arv
- Minimaalne panus
10 Võiduliinide arv
5 Rullikud

26%

Võiduvõimalus

96%

RTP

Üldine info

Nimi
Magicious
Mängutootja

Detailne info

RTP
96%
Võiduvõimalus
26
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x1400
Volatiilsus
Medium
Võiduliinide arv
10

Magicious arvustus

Maagid Magicia ja Illucious eksponeerivad selles uues Thunderkick’i mängus oma võimed võlukepi ja kastimaagiaga ja toovad suured võidud imeväel sinuni.

Mänguinfo

Magicious on 5 rulli ja 10 mängureaga uus slotimäng rootsi arendajalt Thunderkick. Seda iseloomustavad suurepärane graafika, animatsioonid ja heliefektid. Äärmisel meelelahutustlik slot tekitab tunde, justkui vaataksid tõepoolest maagide šõud. Magicia ja Illucious seisavad rullide kõrval, kus on hulgaliselt värvilisi võlukaste, säravaid tähti ja hookuspookus kuule.

Magicious slotis on võimalik iga mängurea kohta panustada ühest eurosendist kuni 25 euoni. Teoreetiline keskmine tagasimakse protsent selles veebislotis on 96%.

Sümbolid ja võidud

Mängus suurenevad sinu võiduvõimalused tänu kahele eritunnusele, milleks on laienevad wild-sümbolid ja Pay Both Ways-funktsioon, mis duubeldab sinu šansid, sest võita on võimalik nii vasakult paremale kui ka vastupidi. Kui ekraanile ilmub võidukombinatsioon, siis Magicia paremal ning Illucious sinust vasakul kasutavad oma võlujõudu, et see rahaliseks auhinnaks muuta.

Mängus on ka laienevad wild-sümbolid, mis asendavad kõiki teisi sümboleid ilmudes rullidele 2, 3 ja 4. Kui wild-sümbol ilmub ekraanile võidukombinatsioonis, siis lukustub see ja rull keerleb veel kuni kolm korda.

Kokkuvõte

Mis sellest, et Magicious videoslotis pole ei tasuta keerutusi, boonusmänge, progressiivset jackpoti, on see siiski väga põnev mäng. Sloti eeliseks on tihedad kombinatsioonid, laienevad wild-sümbolid ja korduvad keerutused. Tuleb tõdeda, et väljamaksed pea igalt keerutuselt on oluliselt meeldivam, kui osaleda mõned auhinnaringi aeg-ajalt ja justkui jäädagi oma võitu ootama.

Teisteks eelisteks on näiteks mitmekeelne kasutajaliides, mugav ja kasutajasõbralik menüü ning mitmed lisaseadmed.Magicious näeb lahe välja ja selle võidud on head, mistõttu võib üsna kindel olla, et õige pea on sellest mängust saanud populaarseks.

Magiciousega hakka või maagiasse uskuma.

Magicious
85
Hinne

26%

Võiduvõimalus

96%

RTP