Mythic Maiden

Pakkujad: NetEnt

Hirmutavad heliefektid, suured ja jälgid ämblikud, kõhedusttekitavad pealuud ja teised morbiidsed tegelased saavad selles NetEnti videoslotis kokku, et sulle läbi…

Mythic Maiden

68
68
Hinne
3 Ridade arv
0.01 Minimaalne panus
30 Võiduliinide arv
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

96.6%

RTP

Üldine info

Nimi
Mythic Maiden
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.6%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x59940
Volatiilsus
Low
Võiduliinide arv
30

Panused

Maksimaalne panus
150
Minimaalne panus
0.01

Mythic Maiden arvustus

Hirmutavad heliefektid, suured ja jälgid ämblikud, kõhedusttekitavad pealuud ja teised morbiidsed tegelased saavad selles NetEnti videoslotis kokku, et sulle läbi õuduste ja huumori võidukombinatsioone luua.

Kui oled seesugusteks seikadeks valmis, siis proovi videoslotti Maria, Pafi või Unibeti veebikasiinodes, kas niisama ajaviiteks või soovi korral reaalse raha peale panustades.

Mängust lähemalt

Mythic Maiden on viie rulliku ja 30-panusereaga NetEnti videoslot, milles on asendussümbolid, kordajad ja lisakeerutused. Mängu tegevustik toimub mahajäetud ruumi tolmusel aknal. Toast leiad hulgaliselt elemente, mis sümboliseerivad õudust.

Vahast välja lõigatud kaardisümbolid 10, J, Q, K ja A on mängus madalama väärtusega. Kõrgema väärtusega sümboliteks on aga punane kirst, suur ja must ämblik, raamatut hoidev luukere käsi ning kihvadega pealuu. Hajussümboliks on taevakeha orbiit ning asendussümboliks katkisest aknast paistev kuu.

Mängust on olemas ka mobiilne versioon.

Boonuslahendused

Tasuta keerutused

Kui tabad põhimängus kolme, nelja või viite hajussümbolit, teenid selle eest vastavalt 10, 15 või 30 tasuta keerutust.

  • 5 hajussümbolit = 30 lisakeerutust
  • 4 hajussümbolit = 15 lisakeerutust
  • 3 hajussümbolit = 10 lisakeerutust

Tasuta keerutuste voorus ilmutab end raudne neitsi, kes võib paljastada kuni kümnekordse kordaja ja/või täiendavad kaks tasuta keerutust pärast igat spinni.

Asendussümbol

Väiksema boonusena töötab mängus asendussümbol. Iga kord, kui sinu võidukombinatsioonis on kuu-sümbol, siis korrutatakse tulemus kolmega.

Kokkuvõte

Mythic Maiden on NetEntile kohaselt hea disaini ja kena graafikaga mäng. Tegu on humoorika õudustšeeniga sobitudes temaatika mõttes Halloweeni ajal mängimiseks.

Mythic Maiden
68
Hinne

-

Võiduvõimalus

96.6%

RTP