Relic Raiders

Pakkujad: NetEnt

Relic Raiders on segu Tomb Raiderist ja Indiana Jonesist. Märuliseiklus, mille kangelasteks on globaalsete mastaapidega röövlid ning nende ümber maailma…

Relic Raiders

53
53
Hinne
4 Ridade arv
0.01 Minimaalne panus
50 Võiduliinide arv
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

90%

RTP

Üldine info

Nimi
Relic Raiders
Mängutootja

Detailne info

RTP
90%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x400000
Volatiilsus
Low
Võiduliinide arv
50

Panused

Maksimaalne panus
100
Minimaalne panus
0.01

Relic Raiders arvustus

Relic Raiders on segu Tomb Raiderist ja Indiana Jonesist. Märuliseiklus, mille kangelasteks on globaalsete mastaapidega röövlid ning nende ümber maailma seiklused hauakambritesse, et rikastuda iidsete tsivilisatsioonidede arvelt.

Arheoloogiliste seiklustega saad ühineda näiteks Marias, Unibetis või Pafis. Kõigis neis veebikasiinodes on Relic Raider saadaval nii mängu- kui ka reaalse raha peale panustamiseks.

Mängust lähemalt

Relic Raider on NetEnti viie rulliku, nelja raja ja 50-panusereaga videoslot, mida iseloomustavad hajus-ja asendussümbolite võidud, tasuta keerutused, rullikuteväline boonusmäng. Selles mängus on võimalik panustada ühel kuni 50-l real ja kuni neljal tasemel.

Värvilised vääriskivid esindavad mängus madalama väärtusega sümboleid, kõrgema väärtusega on aga uss, ahv, maakaart ja vesilennuk. Tüütu hõimlane on asendussümbol, aaretekirst hajussümboliks ning boonussümboliks on mees-ja naiskangelased.

Boonuslahendused

Boonusmäng on mitmeetapiline mäng, kus kus sul tuleb sisestada neli asukohta, et otsida boonussummasid ja reliikviaid. Reliikviaid säilitatakse 36 tundi pärast viimast keerutust.

Boonusmäng

Vajad aktiivselt panusereal kolme või enamat boonussümbolit järjestuses vasakult paremale, et alustada boonusmängu. Iga etapi algul kuvatakse sulle maailma kaart, millel on neli hauakohta: Tintagel, Luxor, Tikal ja Angkor. Kui oled ühest kohast reliikvia juba üles leidnud, ei ole võimalik sinna enam tagasi pöörduda.

Vali kaardilt üks koht ja klõpsa sellel, et siseneda kaheksa urniga hauda. Boonussummade või reliikvia leidmiseks purusta urnid. Mänguetapp lõpeb, kui urnis on ämblik.

Pane tähele, et mäng võib aktiveeruda ka tasuta keerutuste voorus.

Võiduüllatus

Kui oled leidnud kõik neli reliikviat, algab võiduüllatus. Siis kuvatakse mänguväljale neli kullast skulptuuri. Ühel neist klõpsates näed oma üllatusvõitu.

Kuldmündid

Tasuta keerutused

Kolm või enam hajussümbolit aktiveerivad tasuta keerutuste vooru. Klõpsa sümbolil, et näha oma lisakeerutuste arvu ja võitude kordajat. Nimelt on kõik tasuta keerutuste vooru võidud kuni viiekordsed. Lisakeerutusi saad aga siis, kui tabad veel kahte või enamat hajussümbolit.

Kokkuvõte

Mängija tasuvus on Relic Raiders slotil võrreldes teiste NetEnti mängudega võrdlemisi madal, küll aga teevad selle tasa üsna tihedad tasuta keerutused.

Relic Raiders
53
Hinne

-

Võiduvõimalus

90%

RTP