Scarface

Mängutootja: NetEnt

Scarface, kultussaatuses gängsterifilm, on olnud online kasiinode foorumites kuum teema alates ajast, mil uudis Net Entertainment’i ja Universal Pictures’i koostööst…

Scarface

68
68
Hinne
3 Ridade arv
0.2 Minimaalne panus
20 Võiduliinide arv
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

96.8%

RTP

Üldine info

Nimi
Scarface
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.8%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x1200000
Volatiilsus
Medium
Võiduliinide arv
20

Panused

Maksimaalne panus
100
Minimaalne panus
0.2

Scarface ülevaade

Scarface, kultussaatuses gängsterifilm, on olnud online kasiinode foorumites kuum teema alates ajast, mil uudis Net Entertainment’i ja Universal Pictures’i koostööst selle mängu loomisest lekkis. Mäng põhineb 1983. aasta filmil ja sisaldab stseene, originaalset graafikat ja filmi heliriba.

Mängust rohkem

Net Entertainmenti Scarface videoslot põhineb samanimelisel Brian De Palma kultusfilmil aastast 1983. Sellel on viis rullikut ja 20 panuserida. Mängus on virnastatud asendussümbolid, mis käivitavad müksatavad ja tasuta keerutused ja kaks boonusmängu. Slotimäng käib 20-l paikapandud panusereal ja ühest kuni kümnel panusetasemel erinevate mündiväärtustega.

Tony Montana rollis on noor Al Pacino, kes mängib Kuuba põgenikku püüdes Floridas kriminaalset impeeriumi üles ehitada. Mehel on niisama tähtis roll videosloti kui filmis. Veel enne, kui jõuad esimese keerutuseni, saad puhtalt mängu väljanägemise põhjal aru mängu kvaliteedist. Sloti taustal ning rullikutel on portreed tegelikest filminäitlejatest. Iga võidukombinatsioon nende sümbolitega käivitab stseeni filmist, kus vastavad tegelased tegevad on. Nendeks on mõistagi Tony Montana ning tema käsilased Elvira, Manny, Chi Chi ja tuntud gängsterite töövahendid, nagu püssid, mootorsaag, kõrvarõngad, kahtlane kohver ja sularaha. Mängus pole viiteid narkootikumidele või ropendamisele, kuigi originaalne soundtrack viib sind tagasi hetke, kui vaatasid filmi esimest korda.

Vaata siit mängu tutvustust

Scarface videoslotti on võimalik mängida nii ajaviiteks kui ka soovi korral raha peale panustades näiteks Maria kasiinos, Unibetis ja Pafis.

Boonusmängud ja tasuta keerutused

Asendussümbolid on antud mängus ühtmoodi nii kasulikud kui sündmusterohked, kuna need käivitavad võidukombinatsiooni moodustades originaalseid stseene otse filmist. Sümbolid on virnastatud ning võivad ilmuda teisel, kolmandal ja neljandal rullikul. Kui terve rull on täidetud wildidega, käivitavad need mõne alljärgnevatest boonustest.

Müksatavad keerutused

Tabades teisel rullikul virnastatud asendussümboleid, käivituvad müksatavad spinnid. Nii müksatakse asendussümbol automaatselt ühe koha võrra allapoole, samal ajal kui teised rullid ja sümbolid selle kohal uuesti keereldes suurematele võitudele võimaluse annavad.

Vooru mängitakse samal panusetasemel, mis ringi, mis vooru käivitas. Kui Müksatava Wildi vooru ajal käivitatakse Tasuta keerutused, jätkuvad mõlemad boonusmängud üheaegselt, kui aga boonusmäng, jätkub voor peale boonusmängu lõppu. Müksatavad keerutused lõppevad, kui müksatavat Wild’i enam rullidel ei ilmu.

Tasuta keerutused

Kui virnastatud asendussümbolid ilmuvad aga neljandal rullikul, käivitub tasuta keerutuste voor. See kingib sulle 15 tasuta keerutust kolmekordse kordajaga. Tasuta keerutusi mängitakse vooru käivitaud ringiga samal panusetasemel ja panuserea. Tasuta keerutusi saab juurde võita tabades sama rulliku virnastatud wilde.

Tasuta keerutuste vooru lõpus lisatakse koguvõit kõikidele võitudele, mis vooru käivitas.

Boonusmäng

Kolmandale rullikule ilmuv virnastatud wild käivitab selle boonusmängu, milleks on peategelase Tony viimane võitlus. Mees seisab ekraani ülal ning peab võitlema lähenevate püssimeestega – iga keerutus annab talle uued lasud või granaadi, mis aeglustavad vaenlaste edasitungi. Iga langenud vastane on väärt teatud võidusummat. Lõpuks sureb peategelane paratamatult, kuid siiski on see voor üsna lõbus.

Kokkuvõte

Scarface on tänu ikoonilisele filmile mängurite seas kõvasti populaarsust kogunud. Pole ime, sest mängu graafika on võimas ja selle võidud on üsna tihedad ning keskmiste suurustega. Siiski, meie meelest on mõned teised NetEnti mängud nagu Gonzo’s Quest ja Piggy Riches põnevamad, aga ka Scarface-i tasub proovida.

Scarface
68
Hinne

-

Võiduvõimalus

96.8%

RTP