Secret of the Stones

Pakkujad: NetEnt

Secret of the Stones pakub huvitavat sisevaadet müstiliste druidiide maailma. Tegu on muistsete keldi papidega, kes tegutsesid enne roomlaste tulekut…

Secret of the Stones

87
87
Hinne
3 Ridade arv
0.01 Minimaalne panus
25 Võiduliinide arv
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

96.7%

RTP

Üldine info

Nimi
Secret of the Stones
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.7%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x10000
Volatiilsus
Med-High
Võiduliinide arv
25

Panused

Maksimaalne panus
125
Minimaalne panus
0.01

Secret of the Stones arvustus

Secret of the Stones pakub huvitavat sisevaadet müstiliste druidiide maailma. Tegu on muistsete keldi papidega, kes tegutsesid enne roomlaste tulekut peamiselt Britannia ja Prantsusmaa aladel ning ning kellest on maha jäänud siiani ühed imekspandavamad kivimonoliidid. Neist kuulsaim on kahtlemata Stonehenge.

Asu druiididega iidsetesse seiklustesse näiteks Marias, Unibetis või Pafis. Kõigis neis veebikasiinodes saad videoslotti nii ajaviiteks proovida kui ka soovi korral reaalse raha peale panustades mängida.

Mängust lähemalt

Secret of the Stones on kolmes reas asuva viie rulliku ja 25- võiduliiniga videoslot Net Entertainmentilt, mida iseloomustavad asendussümbolid ja tasuta keerutused. Mängu mängitakse ühel kuni 25-l panusereal, ühel kuni kümnel panusetasemel ja erinevate mündiväärtustega.

Mäng põhineb druiidide mütoloogial enne roomlaste saabumist Briti saartele. Mänguautomaadi rullikud asuvad kivikaare sees, mis on erinevalt Stonehenge’i monoliitidele kaunistatud keldi mustritega. Tegemist on hea tunnetuse ja väljanägemisega mänguga nagu NetEnti puhul enamasti tavaks. Ka sloti pisut kummituslikud heliefektid sobituvad temaatikasse ideaalselt.

Mängu sümbolid on kõik dekoreeritud keldi mustritega. Madalamateks sümboliteks on mängukaardid ja kõrgemateks peamiselt loomad – madu, hunt, pull, öökull ja hirv. Boonussümboliks on puu hajussümbol ja asendussümboliks on üle boonusmängu terve rulliku laienev druiid.

Boonuslahendused

Tasuta keerutused

Secret of the Stones sisaldab üsna klassikalist tasuta keerutuste vooru, ent nagu NetEntile juba kohane, peab selles ikka omapärane nõks juures olema. Tasuta keerutuste võitmiseks tuleb sul tabada kolme või enamat puu hajussümbolit ükskõik kuskohas rullikutel. Vastavalt sellele, mitu hajussümbolit tabad, antakse sulle võimalus valida järgmises ringis ka lisaboonus. Valik tuleb langetada graveeritud kivide seast, mis sisaldavad endas lisakeerutusi, asendussümboleid või laienevaid asendussümboleid ning kordajaid.

Kohe vooru alguses ootavad sind aga 10 priid spinni, millele on vooru kestel võimalik lisa teenida. Eriti kasulikud on laienevad asendussümbolid teisel ja neljandal rullikul, lihtsalt teadmiseks.

Kokkuvõte

Secret of the Stones’i eripäraks ei ole tema täielik erinemine oma eelkäijatest või teistest mänguautomaatidest, vaid tegu on üsna klassikalise videoslotiga, mis siiski pakub oma lihtsuses ja tuttavlikkuses hulganisti mängurõõmu.

Secret of the Stones
87
Hinne

-

Võiduvõimalus

96.7%

RTP