Silent Run

Pakkujad: NetEnt

Silent Run ehk vaikne sõit viib mängija Teise Maailmasõja keerulistesse aegadesse, kus vaikus tähendas surmaohtu. Atmosfäärilt toob mäng oma pea…

Silent Run

67
67
Hinne
3 Ridade arv
0.25 Minimaalne panus
25 Võiduliinide arv
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

96.1%

RTP

Üldine info

Nimi
Silent Run
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.1%
Volatiilsus
High
Võiduliinide arv
25

Panused

Maksimaalne panus
125
Minimaalne panus
0.25

Silent Run arvustus

Silent Run ehk vaikne sõit viib mängija Teise Maailmasõja keerulistesse aegadesse, kus vaikus tähendas surmaohtu. Atmosfäärilt toob mäng oma pea silmatorkamatu graafikaga esile veealuste laevade realismi, tekitades mõnes ehk isegi klaustrofoobiat.

Liitu selle maailmasõja aegse seiklusega näiteks Maria Casinos, Unibetis või Pafis. Kõigis neis veebikasiinodes saad mängu nii ajaviiteks tasuta kui ka päris raha peale panustades proovida.

Mängust lähemalt

Silent Run on Teise Maailmasõja aegsete veealuste sõjalaevadega videoslot Net Entertainment’i sulest. Mängu iseloomustavad kahte tüüpi asendussümboleid, hajussümbolid ja kaks boonusmängu.

Madalamateks mängu sümboliteks on klassikalised mängukaardid, kuid kõrgemad ja erilised kaardid on teemakohaselt allveelaevadega seotud. Nende hulka kuuluvad meremiinid, torpeedod, sõjalaev ja allveelaev.

Boonuslahendused

Echo boonusmäng

Kui sul on õnne tabada rohelist heliradari sümbolit kolmandal rullikul, käivitub Silent Run’i boonusmäng. Selle esimeses voorus lasevad kaja-sümbolid valla kolm signaali, et avastada võimalikke torpeedosid. Kaks kuni viis leitud tornaadot liiguvad sinuga ühes järgmisesse vooru.

Teises voorus on võimalik avastatud relvadega põhja lasta mõned laevad. Igal torpeedol, mille välja lased, on teatud kordaja ning igal laeval, mille põhja lased, on teatud rahaline väärtus. Võit arvutataksegi kokku põhjalastud laevade väärtuse torpeedo kordajaga korrutamisega. Võites omale kõik viis torpeedot ning nendega ka märki tabades ootavad sind suured võidud. Kahjuks pole antud boonusmängu väga kerge käivitada, kuna seda avav sümbol ei ilmuta ennast just liiga tihti.

Echo asendussümbol

Punane heliradari sümbol kolmandal rullikul avab aga väiksema boonusmängu, kus välja saadetakse kolm signaali selleks, et avastada peidetud asendussümbolid. Punase radari asendussümbol ja avastatud asendussümbolid aktiveeruvad rullikutel koheselt ning moodustavad hea õnne korral võidukombinatsioone.

Kokkuvõte

Net Entertainment on valmistanud mängu, mis annab veealust sõjaelu võrdlemisi autentselt edasi.

Mängu põnevus jääb vast veidi alla teistele sarnastele mängudele nagu näiteks WMS Gaming’u Raging Rhinole või Red Flag Fleet slotikale. Seda põhjusel, et neis on võimalik ka tasuta spinnidega keerutada, ent see võimalus Silent Run mängus puudub. Kuigi 96% mängija tasuvus räägib enda eest ning tekib reaalne lootus parajalt kopsakas võit taskusse pista.

Silent Run
67
Hinne

-

Võiduvõimalus

96.1%

RTP