Tornado Farm Escape

Pakkujad: NetEnt

Tornado: Farm Escape algab põneva tutvustava lühivideoga näidates talupidamise elanikke ja seda, kuidas neid äkitselt keset igapäevategemisi tornaado tabab, mis…

Tornado Farm Escape

60
60
Hinne
- Ridade arv
- Minimaalne panus
- Võiduliinide arv
- Rullikud

-

Võiduvõimalus

93%

RTP

Üldine info

Nimi
Tornado Farm Escape
Mängutootja

Detailne info

RTP
93%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x835
Volatiilsus
Low

Tornado Farm Escape arvustus

Tornado: Farm Escape algab põneva tutvustava lühivideoga näidates talupidamise elanikke ja seda, kuidas neid äkitselt keset igapäevategemisi tornaado tabab, mis neid õhku paisates tüütutest kohustustest pööstab. Tegu on Net Entertainmenti farmi-teemalise slotiga, millel on paar loovat erilahendust.

Mängust rohkem

Tornado: Farm Escape on Net Entertainmenti viie rulliku, kolme mängurea ja 20 panuseliiniga videoslot, kus lõbusad loomad püüavad oma talust läbi tornaado plehku pista. Mängu mängitakse kindlaks määratud võiduliinidel panusevahemikuga 20 senti kuni 200 eurot ja erinevate mündiväärtustega. Seda iseloomustavad asendusspümbolid ja kaks põnevat boonuslahendust.

Saad seda videoslotti proovida ajaviiteks või soovi korral mängida reaalse raha eest näiteks Maria kasiinos, Unibetis ja Pafis.

Kümme peamist sümbolit mängus keerlevad ümber tormi – pink, kummik, raadio, tugitool, kohver, kana, lammas, siga, hobune ja lehm. Asendussümboliks on televiisor, samuti külm ja kuum pilvesümbol, mis mõlemad aktiveerivad esimesele või viiendale rullikule ilmudes ühe boonusfunktsiooni.

Boonusmängud

Tornaado funktsioon

See funktsioon avaneb, kui tabad esimesel rullikul kuuma pilve sümbolit ja viiendal külma pilve oma. Nüüd tabab tornaado sinu mänguvälja ja korjab kokku kõik aktiivsed asendussümbolid ning jätkab seni, kui neid enam kuskil pole. Mida rohkem sümboleid sa kogud, seda suuremad on sinu võidud.

Tormi funktsioon

See funktsioon ilmub ekraanile juhuslikult tuues endaga kaasa kõige välisemast rullikust väikseid torme. Torm liigub edasi mistahes suunas ühe koha võrra ja tekitab seni asendussümboleid, kuni haihtub rullikutelt.

Kokkuvõte

Tornado: Farm Escape sloti pahupooleks võib pidada vast seda, et mängus puuduvad tasuta keerutused. Ka selle võidud on küll tihedad, ent väiksed. Tegu on üsna keskpärase mänguga, mistõttu meie soovitaks proovida teisi, põnevamaid NetEnti mänge nagu Dead or Alive või Piggy Riches. Need kaks on ühed populaarseimad slotid, mis on mängijate poolt kõrgelt hinnatud.

Tornado Farm Escape
60
Hinne

-

Võiduvõimalus

93%

RTP