Üldine info

Nimi
Witches Tome
Välja antud
2023-08-02
Mängutootja
HabaneroHabanero

Detailne info

RTP
98.1%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x7307
Volatiilsus
High
Võiduliinide arv
243

Panused

Maksimaalne panus
5000
Minimaalne panus
0.25

Witches Tome ülevaade

Witches Tome Habanero Halloween slott

Olgu Halloween või argipäev, natuke võlukunsti kulub ikka marjaks ära. Slotimäng Witches Tome pakub sulle just seda ja lisaks põnevaid elamusi. Keeruta rullikuid ja vaata mis juhtuma hakkab!

Mida saad teada sellest Witches Tome ülevaatest?

Witches Tome’i põhjalikus ülevaates uurime mängu erinevaid omadusi ja võimalusi. Siin toome välja nii head kui halvad küled. Oleme Witches Tome’i ise mänginud ja kõik salatrikid välja uurinud, et neid nüüd sinuga jagada.

Mängi Witches Tome slotti suurepärase boonusega

Enne kui hakkad võlumetsa saladusi avastama, viska pilk peale meie nõiduslikele boonuspakkumistele! Ära jää ilma võimalusest saada ülihäid boonuseid ja tasuta spinne!

Witches Tome sümbolid ja väljamaksed

Millised põnevad sümbolid meie nõia rullikutel keerlevad? Siit saad teada kuidas neid mõista ning mis on nende väärtus mängija jaoks.

Sümbolid

Witches Tome’i rullikutelt leiad sa kõike seda, mida ühel nõial võiks oma igapäeva tegemistes vaja minna. Siin keerlevad nii hauakivid, nõiakübarad ja luuad kui ka kristallid, mis märgivad mängija jaoks kõrgemaid väärtusi. Väiksema väärtusega sümboliteks on erinevad värvilised võlujoogid.

Witches Tome kasiino sloti mängu kõrgema tasuga sümbolid
Kõrgema väärtusega nõiduslikud aksessuaarid.
Witches Tome kasiino sloti madalama väärtusega sümbolid.
Madalama väärtusega võlujoogid.

Võiduliinid

Witches Tome slotimängus on kokku tervelt 243 võiduliini. Selleks, et õnn naerataks peavad 3, 4 või 5 identse sümboli kombinatsioonid algama vasakult esimeselt rullikult ning liikuma paremale kõrvalolevale rullikule. Kõigepealt arvestatake pikimat võidukombinatsiooni ning sellele lisatakse muud kombinatioonid. 

Minimaalne ja maksimaalne panus, automaatsed keerutused

Minimaalne panus Witches Tome kasiino sloti mängus on 0.25€ ning maksimaalne panus on mängu demoversioonis 5000€, küll aga reaalses versioonis on maksimaalne panus oluliselt mõistlikum. Selles mängus ei pea ise pidevalt panustamise alustamiseks nuppu vajutama, saab kasutada ka automaatkeerutuse võimalust. 

Witches Tome RTP

Witches Tome kasiino slotimäng on kõrge RTP-ga. Keskmine tagasimakse on mängutootja Habanero andmetel 96,68% kuid see varieerub boonus mängudes ja tavamängus.

Volatiilsus

Witches Tome on kõrge volatiilsusega mäng. Kõrge volatiilsusega slotimäng maksab võite välja harvemini, kuid need on suurema väärtusega

Maksimaalne võit

Witches Tome’i nõiduslike slottidega on maksimaalselt võimalik keerutada endale 7307x algne panus ning maksimaalne võit tervelt 36 535 000€.

Witches Tome kasiino Halloweeni sloti mängu boonus
Witches Tome on nõiduslikult hea mäng, kuid kõrge volatiilsusega
Witches Tome on kujunduse ja eriefektide poolest väga nauditav mäng ning 243 võiduliini teevad sellest põneva ajaviite. Küll aga tasub panuste tegemisel meeles pidada, et Witches Tome on kõrge volatiilsusega slotimäng, mistõttu tuleb võite harvem, kuid suurema summana korraga.

Mängu funktsioonid

Witches Tome slotimängu graafika ja heli on kahtlemata heal tasemel. Järgnevalt viskame pilgu peale erinevatele mängu funktsioonidele. Kui eespool oli juttu selle slotimängu nõiduslike sümbolite tähendusest siis nüüd räägime sellest kuidas kuidas rullikuid enda kasuks tööle panna.

Metsikud sümbolid, tasuta keerutused ja kleepuvad metsikud sümbolid

Selle salapärase slotimängu heatahtlikul nõial on siin väga oluline roll. Läbi nõiduse jagab ta lahkelt lisa wild sümbolite näol. 

Metsikud sümbolid

Witches Tome slotimängus esindab metsikut sümbolit kuldses raamis sädelev loitsuraamat. Wild sümbol asendab kõiki teisi sümboleid välja arvatud hajussümbolit. Iga kord kui rullikule ilmub metsik sümbol, lisab heatahtlik nõid omalt poolt suvalisele kohale veel ühe wild sümboli juurde. Lisanduv metsik sümbol on samuti loitsuraamat, kuid sinise raamiga.

Witches Tome kasiino Halloweeni sloti mängu wild sümbol

Tasuta keerutused

Kui rullikutele ilmub 3 või enam nõiapajaga hajussümbolit, ootavad ees tasuta keerutused. Tasuta keerutuste arv oleneb sellest mitu hajussümbolit on rullikutele nõiutud. Kui on 3 nõiapada, siis on preemiaks 9 tasuta spinni ning vastavalt 4 või 5 hajussümbolile on keerutusi 15 või 20. Küll aga võib keerutuste arv kasvada veelgi tasuta keerutuste voorus. Igal kord kui rullikutele maanub 3 või enam nõiapada, toob nõiakunst juurde 5 lisa spinni

Witches Tome kasiino Halloweeni sloti mängu tasuta spinnid

Kleepuvad metsikud sümbolid

See funktsioon avaneb ainult tasuta keerutuste voorus. Nimelt, iga kord kui rullikutele ilmub wild sümbol, lisab heatahtlik nõid omalt poolt suvalisse kohta ühe sinistes toonides metsiku sümboli juurde. Erinevalt tavamängus kleepuvad need oma kohale kinni ning püsivad seal kuni tasuta keerutuste vooru lõpuni. 

Bonus Buy

Tasuta keerutuste vooru on mängus Witches Tome võimalik ka osta Buy Feature funktsiooni kasutades, ei pea ootama kuni nõid oma pajad ise välja võtab. Boonusmäng maksab 50x tehtud panuse suurusest. Näiteks kui panus on 0.25€, maksab boonusmäng 12.50€. 

Witches Tome kasiino Halloweeni sloti mängu osta boonus

Super Bet

Kes soovib lisaks nõiamaagiale oma võiduvõimalusi suurendada, on võimalik kasutada ka super panust. Super bet funktsioon tõstab tõenäosust tasuta keerutuste vooru saamiseks ning ühtlasi toob tasuta spinnide mängus tavapärasest rohkem metsikuid sümboleid. 

Witches Tome graafika ja heli

Witches Tome slotimäng viib meid endaga nõiutud metsa, kus juba ootamas loitsuraamatud, nõiakatel ja muidugi nõid ise. Heatahtlik nõid abistab mängijat müstiliste taustahelide saatel imevigureid võludes.

Graafika3D
Optimeeritud mobiiltelefonile👍 
MuusikaNõiduslik, maagiline muusika eriefektidega
Erilised omadusedLiikuvad silmad, nõid ja taust. Lendav lepatriinu ja loitsuraamat, sädelused ja loitsusähvatused
Witches Tome viib võlumetsa nii heli- kui videoefektide abil
Mäng pakub ägedaid video- ja heliefekte, mis loovad veelgi enam nõiduslikku meeleolu, tõesti tekib tunne nagu oleks koos nõiaga tema koopas ja võlutud metsas. Sädelust ja sähvakaid on siin piisavalt ning ei saa mainimata jätta õudsaid silmi, mis pidevalt tegevust jälgivad. 

Kui mänguga esineb probleeme

Kui mäng takerdub või katkeb mingil hetk, siis võib proovida järgmisi lahendusi:

  • Kui mäng jääb kinni, siis on võimalik teha restart. Seejärel peaks mäng jätkuma sama koha pealt, kust pooleli jäi.
  • Kui mängul tekib tarkvaraga seotud rike, siis muutuvad kõik mõjutatud mängu panused kehtetuks ning makstakse tagasi.

Nõiamaagiast inspireeritud lõbus slotimäng

Witches Tome slotimäng pakub suuremaid ja väiksemaid võite, kuid eriliselt põnev on boonusmäng, milles tasuta keerutuste arv võib kasvada küllaltki suureks. 

Mängu juures paistavad kindlasti silma läbimõeldud video- ja heliefektid, mis oma detailsusega viivad mängija maagilisele teekonnale koos heatahtliku nõiaga. Ettevaatlikuks teeb mängu kõrge volatiilsus.

Kõike arvesse võttes anname sellele võluvale mängule hindeks 8/10.

Kui Witches Tome meeldib, proovi ka neid slotimänge

Korduma Kippuvad Küsimused

Boonusmängu saamiseks on vaja, et rullikutele keerleks vähemalt 3 hajussümbolit.
Mängu maksimaalne võit on 7307x tehtud panusest.
Mängu minimaalne panus on 0.25€.
Kokku on mängus 3 rida, 5 rullikut ning 243 võiduliini.
Witches Tome on loodud Habanero poolt.
Slotimängu RTP on 96,68%.
Witches Tome
85
Hinne

x7307

Maksimaalne võit (x Sinu panus)

98.1%

RTP

Your casinos will be cleared

Are you sure?