Parimad Jackpot-slotid

Erinevad mängutootjad on välja töötanud väga häid nii progressiivse jackpotiga kui ka fikseeritud jackpotiga videoslotte. Lisaks võimalusele saada suuri võite annavad erineva suurusega jackpoti võitmise võimalused juurde ka mängupõnevust. Ja kuigi kasiinode eesmärk on loomulikult teenida raha, on kasiinod samas alati õnnelikud, kui kellelgi õnnestub mõni suur peavõit võita. See on kasiino jaoks justkui au asi, mis samal ajal lubab neil ennast edukalt reklaamida. Kui keegi peavõidu võidab, pannakse koheselt kirja uudislugu sellest, kuidas nende kasiinost keegi just suure peavõiduga lahkus.

Progressiivse peavõiduga mänguautomaadid

Progressiivse peavõiduga videoslottide puhul kasvab peavõidu suurus tihtipeale mitte vaid ühes konkreetses kasiinos mängijate panusest lähtuvalt, vaid samasse progresseeruvasse jackpotti panustavad mängijad mitmetes erinevates kasiinodes, mistõttu võid ka väikestes kasiinodes võita väga suuri peavõite. Ühed parimad progresseeruva jackpotiga mänguautomaadid on näiteks Mega Fortune, Mega Fortune Dreams, Mega Moolah, Arabian Nights, ja Mega Joker. Samuti võiks ära mainida mängu nimega Divine Fortune, kus on võita nii progresseeruvat jackpotti kui ka fikseeritud väiksemaid jackpotte.

Fikseeritud peavõiduga mänguautomaadid

Lisaks progresseeruva jackpotiga mänguautomaatidele, on olemas ka videoslotte, milles sul on lisaks tavapärastele võitudele võimalik võita ka fikseeritud suurusega (mille täpne suurus sõltub küll tavaliselt sinu panuse suurusest) jackpotte. Selliste peavõitudega mänguautomaat on näiteks Microgamingu Lara Croft Temples and Tombs, kus näiteks 20 sendise panusega on sul võimalik võita kas 3 euro suurune Minor jackpot, 20 euro suurune Major jackpot, või 1000 euro suurune Grand jackpot. Samas suurendades oma panust 1 euroni, kasvavad ka kõigi jackpottide suurused viis korda.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...