Mängijad armastavad spinnida mobiilis

Riikides nagu Norra, Rootsi, Soome ja Taani, on mobiilsetes kasiinodes mängimine muutunud väga populaarseks. Skandinaavlased eelistavad spinnida nutiseadmetel, kuna see pakub rohkem mugavust, võimaldades mängida slotte ja muid mänge kus iganes tuju tuleb. Seda soosib ka tugev innovaatiline keskkond, kus pakutakse juba aastast 2017 muuhulgas ka esimest Bitcoini loteriid, mis rajab teed hoopis uut moodi mänguelamustele.

Nagu Eestiski aktsepteerivad ka Skandinaavia riikides enamus pangad kiireid makseid online kasiinodesse kasutades Trustly ja Brite tüüpi lahendusi. Lisaks lai valik e-rahakotte, sealhulgas krüptovaluuta makseteks. Mitmekesine maksemeetodite valik aitab samuti kaasa nuhvlite populaarsuse kasvule Skandinaavias.

Uued kontovabad kasiinod Soomes näevad juba arvutiekraanil üsna omapärased välja. Menüüd, filtrid ja mängud on siin optimeeritud paremini sobima väikestele ja piklikele ekraanidele.

Ka Eesti ei ole sellest trendist maha jäänud. Netikasiinod näevad meil küll ühtemoodi head välja nii arvutis kui nuhvlis. Meie mängijad armastavad lisaks slottidele mängida mobiilis ka pokkerit ja teisi kasiino mänge.


Your casinos will be cleared

Are you sure?