USA mängijad panustavad litsentsita kasiinodes enam kui poole triljoni eest

Lähtuvalt American Gaming Association poolt tellitud uuringust mängivad USA mängijad litsentsita online kasiinodes igal aastal ligemale poole triljoni dollari eest.

Uuringus osales 5,284 inimest, kellelt küsiti nende mängimise harjumuste kohta nii telliskivi-ja mördikasiinodes kui ka online kasiinodes ning litsentseeritud ja litsentseerimata kasiinodes.

Numbrid pandi kokku lähtuvalt litsentseeritud hasartmänguturu suurusest, avalikest andmetest ja muudest allikatest.

Kokkuvõttes leiti, et aasta jooksul mängiti litsentseerimata kasiinodes 510,9 miljardi dollari eest, mis teenis nendele kasiinodele 44,2 miljardit dollarit tulu.

USA litsentseeritud kasiinodes mängitakse siiski umbkaudu kaks korda rohkem.

Miks mängivad USA mängijad nii palju litsentseerimata kasiinodes?

Ameerika Ühendriikides on väga mitmetes osariikides online hasartmängud siiani keelatud ning see on kindlasti üheks peamiseks põhjuseks.

Uuringus osalenutest mängis 52% mängijatest ainult litsentseeritud kasiinodes, 30% ainult litsentseerimata kasiinodes ning 18% mängis kasutas mängimiseks mõlemaid.

Kuidas on lugu Eestis?

Teadaolevalt ei ole Eestis vähemalt viimastel aastatel sarnast uuringut läbi viidud, seega on raske öelda, kui suur osa Eesti mängijatest litsentseerimata online kasiinodes mängib. Aga kõigi eelduste kohaselt ei ole see number just liiga suur.

Eestis on online hasartmängud lubatud ning legaalseks tegutsemiseks peavad kasiinod Eesti Maksu- ja Tolliametilt eelnevalt litsentsi taotlema.

Teie kasiinod kustutatakse

Kas oled kindel?