Online mänguautomaadid

Mänguautomaate leidub müntidega mängimiseks nii maapealsetes kasiinodes kui virtuaalse rahaga või tasuta mängimiseks online kasiinodes. Eestikasiino lehelt leiad tuntuimate veebikasiinode pupulaarseimad mänguautomaadid täiesti tasuta mängimiseks. Nii saad riskivabalt oma õnne proovile panna näiteks Maria Casinos, Unibetis, Optibetis või Pafis.

Proovi tasuta mänguautomaate nendes kasiinodesInternetikasiinode mänguvalik ja nende temaatika laieneb pidevalt ning videoslotid täidavad oma meelelahutuslikku eesmärki edukalt - soovijad saavad nii tasuta, väikese panustega kui ka vastupidiselt suurte panustega niisama ajaviiteks mängida või suuri võite jahtida. Eesti kasiinode valikust leiad suurte tootjate nagu Net Entertainment, Microgaming, Play'n GO ja väiksemate tegijate nagu Genesis Gaming, ELK Studios, Yggdrasil Gaming ja teiste mänguloojate videoslotid.

Vali enda jaoks parim videomänguautomaat

Videomänguautomaadid on temaatilised mänguautomaadid, millel on suurepärane disain ja graafilised lahendused ning heliefektid. Sinu valikus on sadu erinevaid tüüpe mänge, mille teemad varieeruvad. Laias laastus võib mängud jagada näiteks rullikute ja võiduliinide arvu põhjal, teemade või jackpoti järgi.

Nii leiad oma lemmiku oluliselt lihtsama vaevaga. Populaarsed mänguautomaatide teemad on progresseeruva jackpotiga mängud, seiklusmängud, 3D mängud nagu Arcader, superkangelastega animeeritud videoslotid, sporditemaatikaga mängud ja mobiilsed videoslotid nagu Starburst touch. On klassikalisi nii-öelda puuviljamänge nagu NetEnt'i Fruit Case ja Fruit Shop kui ma tuntud telesaadetel, linateostel või raamatutel põhinevaid videoslotte nagu näiteks South Park, Dracula, Jurassic Park jne.

Kuidas online mänguautomaatidega võita?

Mänguautomaatidel keerutades tuleb meeles pidada, et tegu on eelkõige õnnemänguga. Hoolimata juhuslikest võitudest, on sul siiski ka videoslottide puhul võimalik teha mõned strateegilised otsused, mis suurendavad oluliselt sinu võiduvõimalusi.

Enne mänguautomaadil keerutama hakkamist, leia endale mängimiseks sobiv online kasiino. Soovi korral saad valida Eestikasiino valikust kasiino, mis pakub sulle konto olemasolu korral kas kas sissemakse boonust, tasuta spinne riskivabalt spinnimiseks või kui sul ei ole veel kasiino kontot, siis tervitusboonust. See tähendab, et saad kasiinolt hulgaliselt tasuta keerutusi ja raha, et saaksid mänguautomaate ilma oma raha panustamata proovida.

Seejärel vali endale sobiva temaatikaga videoslot, aseta oma panuse suurus ja kontrolli mänguautomaadi väljamakse protsenti. Nii saad kindlaks teha, kui suur eelis sul maja ees on. Sinu peamiseks eesmärgiks on sobitada võiduliinidele samasuguseid sümboleid. Videomänguautomaatide asendussümbolid, hajussümbolid, boonusmängud ja lisaspinnid teevad keerutamise põnevaks. Vali enda jaoks sobivate boonuslahendustega mäng.

Progresiivse jackpotiga mänguautomaadid

Internetis mängides on võiduvõimalused tihtilugu suuremad kui tavakasiinodes. Alles selle aasta alguses võitis üliõnnelik mängija Pafi online kasiinos 3,4 miljonit eurot Net Entertainment'i slotimänguga Mega Fortune Dreams.Hoolimata tõigast, et Mega Fortune Dreams jackpot jõudis õnnelikesse kätesse, on kasiinos veelgi ahvatlevaid peavõite. Näiteks on jackpot välja võtmata Põhjamaade mütoloogia mängus Hall of Gods, kus jackpotte toovad Valhalla jumalad. Samuti jackpoti mängus Arabian Nights. Nagu nimigi aimata laseb teeb Arabian Nights kummarduse vanadele kõrbelegendidele nagu Aladdin või Sinbad, luues samal ajal omanäolist legendi. Slotis esindatud kõik, mis kõrbetemaatika puhul kohale.

Soovitame sul juba enne mängima asumist otsustada summa, millest rohkema peale sa ei panusta. Samuti on tähtis silmas pidada, et pikas perspektiivis on mänguautomaadil enamasti mängija ees eelis. Küll aga tasub teada, et progresiivse jackpotiga mänguautomaatidel keerutades tasub teha võimalikult suured panused - selleks, et jackpot endale saada, on tarvis, et panus oleks tehtud maksimaalse panusega.

Tasuta slotiturniirid Unibetis

Paljud parimad online kasiinod pakuvad oma mängijatele võimalust osaleda slotiturniiridel. Turniiridel on igale mängijale määratud kindel aeg, mille jooksul keerutada nii palju kui on võimalik. Turniiride auhinnad on alati väga silmapaistvad - vägevad puhkusereisid, väärt tarkvara või suurem summa sularaha. Unibeti online kasiino korraldab seesuguseid turniire iga päev. Nii saad lemmikmängudel lõbutsemise eest auhindu teenida. Kas sina saad suurima võidu, suurima panuse kordaja või teed enim keerutusi?Esmaspäevases turniiris osalevad näiteks filmiteemalised videoslotid nagu Aliens, Scarface, The Dark Knight Rises ja Jurassic Park. Teisipäeval saad mõõtu võtta aga loomateemalistel videoslottidel nagu Foxin Wins, Big Bad Wolf, Piggy Riches ja Gorilla Go Wild. Neljapäeviti võidab aga TV-teemalistel mänguautomaatidel Cloud Quest, Game of Thrones, ja South Park: Reel Chaos rullikutel 20 ringi keerutanud ja suurima ühtlustatud panusega mängija 150 eurot sularaha otse oma kontole.

Teeni Unibetiga liitudes 100€ boonust ja tasuta spinne

Iga Unibeti veebikasiinoga liituja saab kuni 100€ esimese sissemakse boonust ja viis tasuta spinni NetEnt'i videoslotil Starburst.

Lisaks avaneb sul võimalus nelja nädala jooksul alates registreerimisest osaleda spetsiaalselt uutele mängijatele loodud turniiridel. Kokku on kasiinos kolm 500€ auhinnafondiga turniiri nii mänguautomaatidel, ruletis kui ka Blackjackis, mis toimuvad kaks korda nädalas. Nii saad kokku võita kuni 4000€.

Proovi teisi põnevaid NetEnt'i mänge

Loe siit Dracula videosloti tutvustust Loe siit Glow videosloti tutvustust Loe siit Gonzo's Quest tutvustust Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust Loe siit Starbursti tutvustust Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

 

Egle