Turvalisus on kõige olulisem

PayPal pakub kiireid online kasiino makseid.

Olenemata sellest, millisest makseviisist me räägime, on kõige olulisem iga makseviisi puhul see, kas tegemist on tuntud JA turvalise makseviisiga.

Paypal vastab kindlasti nendele kriteeriumitele, ning lisaks kirjutame me Eesti Kasiino lehel ainult Eestis litsentseeritud kasiinodest, milles on olulisel kohal nii sinu isiku kindlaks tegemine (KYC, või Eesti keeles TOK, „Tunne Oma Klienti” protsess) kui ka erinevad GDPR (Isikuandmete Kaitse Üldmäärus) teemad.

Paypali kasutamine kasiinos makse teostamiseks

Kasiinodes on võimalik sisse- ja väljamakseid teha kasutades erinevaid makseviise. Mitmetes riikides on üheks võimalikuks makseviisiks ka rahvusvaheliselt väga tuntud makseviis Paypal.

Aga kuidas on Eesti online kasiinodega? Seda vaatame juba õige pea, aga esmalt tutvume Paypaliga lähemalt.

Mis on Paypal?

Paypal on internetis kasutatav globaalne veebipõhine maksevahend. Seda võiks nimetada e-rahakotiks nagu näiteks Skrill või Neteller. Internetis on Paypaliga võimalik maksta pea igal lehel, kust midagi veebi kaudu osta saab.

Paypal loodi juba 1998. aastal ning hetkel on võimalik seda maksevahendit kasutada üheks või teiseks otstarbeks enam kui 200s riigis.

Seega võiks Paypali nimetada koguni internetipõhiste makserakenduste teerajajaks.

Paypal on lihtne maksevahend, kuhu saab raha laadida nii teiste Paypali kontode kaudu kui ka kasutades näiteks oma deebet- või krediitkaarti ning kasvõi oma internetipanga kontot.

Tegemist on tõenäoliselt maailma kõige populaarsema makseviisiga internetis, millel on üle maailma tänaseks päevaks ligemale 400 miljonit kasutajat.

Kuidas Paypali kaudu maksete tegemine toimib?

Paypali maksete tegemiseks on esmalt vaja luua Paypali konto.

Konto loomiseks on kindlasti vajalik e-posti aadress ning tänasel päeval ka toimiv mobiiltelefon.

Seejärel on maksete tegemiseks vaja oma Paypali kontole raha laadida.

Seda on võimalik teha mitmel erineval viisil.

Peamiseks võimaluseks on krediitkaart, aga lisaks on võimalik sissemakseid oma Paypali kontole teha ka näiteks internetipanga kaudu või siis lasta endale raha saata mõnel teisel Paypali kasutajal.

Seejärel on Paypalis maksete tegemine ülilihtne.

Konkreetsetele kasutajatele raha saatmiseks pead sa teadma nende Paypaliga seotud e-posti aadressi.

Soovides teha Paypali makset aga näiteks mõnes e-poes piisab vaid makse nupule vajutamisest, seejärel oma Paypali kontole sisenemisest ning makse tegemisest.

Maksete saamiseks pead sa makse tegijaga lihtsalt oma Paypali kontoga seotud e-posti aadressi jagama.

Kui kõrged on Paypali tasud?

Tehes makse mõnes internetipoes ei maksa Paypali maksed sinu jaoks midagi.

Samuti on maksed tasuta juhul, kui sa teed makse teisele Eesti kasutajale. Sellisel juhul ei maksa see Paypal ülekanne midagi ei sulle, ega ka raha saajale.

Teiste riikide kodanikele personaalsete maksete saatmine maksab aga 1.99 EUR kuni 3.99 EUR.

Paypali äriklientidele kehtivad aga Paypali maksetasud raha saamisel.

Paypali vahendustasu võib halvemal juhul olla kuni umbkaudu 4%, ja seda eeldusel, et raha kantakse sinu kontole eurodes.

Samas sõltub see protsent sellest, kui palju tehinguid sa iga kuu teed.

Valuutavahetustasu on Paypalis umbkaudu 3%.

Paypali plussid ja miinused

PlussidMiinused
Paypali kasutamine on lihtnePaypali vahendustasu on üldiselt umbkaudu 4%
Teisele Eesti kasutajale makse tegemine on tasutaPaypali ei sa kasutada üheski Eesti online kasiinos
Paypalil on sadu miljoneid kasutajaid

Paypali peamiseks plussiks on kindlasti kasutusmugavus ja selle makseviisi väga suur populaarsus.

Eelpool tõime juba välja selle, et Paypali konto on olemas põhimõtteliselt enam kui 5% kogu maailma rahvastikust.

Paypali on võimalik kasutada maksevahendina pea kõikides internetipoodides. Seda vähemalt suurtes riikides nagu näiteks Ameerika Ühendriigid.

Peamise miinusena võiks välja tuua selle, et krediitkaartidest aktsepteerib Paypal vaid VISA kaarti ning Mastercard reeglina selleks kasutatav ei ole.

Samuti võiks Paypali miinusena välja tuua ka järgmise teema.

Kas Eesti online kasiinodes on võimalik maksta Paypaliga?

Alustuseks ütleme kohe ära, et 2023. aasta seisuga mitte ükski Eestis litsentseeritud online kasiino Paypali makseviisi ei aktsepteeri.

Miks see nii on, selles osas lähevad arvamused kohati lahku.

Mõned kasiinondusega seotud internetileheküljed väidavad, et Eesti online kasiinodes ei ole võimalik maksta Paypaliga seetõttu, et Paypal ei ole makseviisina Eestis veel liiga suurt populaarsust kogunud ja seda ei saa kasutada neis lihtsal põhjusel – kasiinopoolse huvi puudus.

Ja mingil määral on neil õigus. Eestis on piisavalt palju teisi maksevõimalusi ning Paypali lisamine ei anna eriti mingit lisa.

Kas sa teadsid?
Eesti on oma internetimaksete poolest enamikest maailma riikidest aastate jagu ees. See on ka üks põhjus, miks Eesti online kasiinodel pole mingit soovi Paypali oma makseviiside nimekirja lisada. Seda lihtsalt ei kasutataks.

Lisaks võib see mõnikord olla ka problemaatiline.

Küll aga ei saa öelda, et Paypal ei ole Eestis üldisemalt populaarne – julgeks väita, et Eestis on Paypali kasutajaid väga suur hulk.

Aga mis puutub kasiinodesse, siis nimelt on Paypal üks vähestest online makseviisidest, mis päriselt üritab järgida iga konkreetse riigi seadusi.

Ehk siis kui riigis ei ole hasartmängud lubatud, siis kindlasti ei ole seal tegutsevatel kasiinodel võimalik saada lepingut Paypaliga.

Samuti ei ole võimalik saada Paypali maksevõimalust kasiinodel, mis tegutsevad riigis, kus küll hasartmängud on lubatud, aga kus vastav kasiino ei ole näiteks litsentseeritud.

Seega Eestis võiks Paypal kasiino maksevahendina toimida lihtsalt – seda just Eestis litsentseeritud online kasiinode puhul.

Aga lähtuvalt Paypali karmidest nõuetest kasiinodele, mille puhul kasiinod peavad Paypalile lausa demonstreerima seda, et nad ei luba teiste riikide mängijaid oma kasiinosse ja kõike muud sarnast, siis olgem ausad, arvestades kõikide muude maksevõimaluste olemasolu ei ole see jant absoluutselt seda väärt.

Kokkuvõte

Hetkel ei ole Paypali kasutamine üheski Eesti online kasiinos võimalik, ja hetkel ei näe me midagi muutumas ka lähitulevikus.

Eesti online kasiinodel lihtsalt ei ole selle maksevõimaluse lisamine vajalik.

Pigem, nagu viimasel ajal näha on olnud, liigutakse üha enam vähemate maksevõimaluste poole – mõeldes hetkel just kontovabadele kasiinodele, kus ainsateks maksevõimalusteks on kas erinevate pankade pangalingid või siis Trustly või uue tulijana Zimpler.

Korduma Kippuvad Küsimused

Hetkel ei pakuvad Paypali maksevõimalusi vähesed Eestis litsentseeritud online kasiinod.
Jah, kindlasti on tegu väga turvalise ja maailmas ühe enim tuntud makselahendusega.
Jah, maksetele kehtivad enamasti teenusepakkuja poolsed tasud.
Jah, oma võite on sul võimalik kasutada tasumiseks paljudes kohtades ning antud lahendus kogub populaarsust ka Eestis.

Your casinos will be cleared

Are you sure?