Excalibur

Pakkujad: NetEnt

Läheme nüüd suure sammu ajaloos tagasi. Aega, millal lugude järgi kuningas Arthur, tema õuevõlur Merlin, Guinevere ja muidugi kuninga legendaarne…

Excalibur

65
65
Hinne
3 Ridade arv
0.01 Minimaalne panus
20 Võiduliinide arv
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

95.1%

RTP

Üldine info

Nimi
Excalibur
Mängutootja

Detailne info

RTP
95.1%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x7940
Volatiilsus
Med-Low
Võiduliinide arv
20

Panused

Maksimaalne panus
80
Minimaalne panus
0.01

Excalibur arvustus

Läheme nüüd suure sammu ajaloos tagasi. Aega, millal lugude järgi kuningas Arthur, tema õuevõlur Merlin, Guinevere ja muidugi kuninga legendaarne kivist mõõk Excalibur mööda Inglismaad ringi müttasid.

Kuulsal saagal on väga vähe pistmist päris ajalooga, kuid tegu on Inglismaa ühe enimarmastatud ja kõneainet pakkunud müüdiga. Saad seda mängu proovida meie kasiinodes – Marias, Unibetis või Pafis – kas niisama ajaviiteks või soovi korral raha peale mängides.

Mängust lähemalt

Excalibur on viie rulliku ja 20-panusereaga videoslot Net Entertainmentilt, milles leiad asendus-ja hajussümbolid ning tasuta keerutused. Mängus saad panustada kuni 20-l panuseliinil ning kuni nelja erineva panusega.

Rullikutel on keldilike disainidega sümbolid, mis on väga atraktiivsed – nende hulka kuuluvad Must Rüütel, Daam järves, Lancelot, Guinevere, Merlin ning kuningas Arthur. Madalamad sümbolid on kilpidele graveeritud kõrgemad mängukaardid. Excalibur on asendussümboliks ning Püha Graal hajussümboliks, mis võib olla väärt kuni 30 tasuta keerutust.

Boonusmängud

Tasuta keerutused

Mängus on ohtralt tasuta keerutusi ning need aktiveeruvad tabades, kui tabad kolme, nelja või viite Püha Graali sümbolit ükskõik, kus kohas rullidel, mille järel saab vastavalt kas 10, 20 või 30 tasuta keerutust. Heaks uudiseks on veel fakt, et iga võit tasuta keerutuste ajal korrutatakse kolmega!

Kolm sümbolit = 10 tasuta keerutust
Neli sümbolit = 20 tasuta keerutust
Viis sümbolit = 30 tasuta keerutust

Kuldne asendussümbol

Kuldne Excaliburi hajussümbol on väärt mainimist. Kui tavaline asendussümbol korrutab kõik võidud, milles ta osaline on, kahega, siis kuldne asendussümbol hoopis neljakordistab need. Kahjuks ilmub see eriline sümbol ainult keskmisel rullikul.

Kokkuvõte

Kuigi tegemist ei ole kõige omanäolisema ja erakordsema Net Entertainmenti väljalaskega, pole siiski hinnaalandust tehtud ning graafika ja taustamuusika on endiselt kõrgel tasemel ning meelelahutuslikud.

Excalibur
65
Hinne

-

Võiduvõimalus

95.1%

RTP