Lights

Pakkujad: NetEnt

Lights on viie rullikuga ja üheksa panusereaga videoslot Net Entertainmentilt, mida iseloomustab zeni-temaatika aasiamaade maastiku ja kauni päikeseloojanguga. Mäng käib…

Lights

67
67
Hinne
3 Ridade arv
0.09 Minimaalne panus
9 Võiduliinid
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

96.1%

RTP

Üldiselt

Nimi
Lights
Pakkuja

Väljamaksete info

RTP
96.1%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x1000
Volatiilsus
Med-High
Võiduliinid
9

Panus

Maksimaalne panus
90
Minimaalne panus
0.09

Lights arvustus

Lights on viie rullikuga ja üheksa panusereaga videoslot Net Entertainmentilt, mida iseloomustab zeni-temaatika aasiamaade maastiku ja kauni päikeseloojanguga. Mäng käib viiel rullikul ja üheksal mängureal kuni pea 100-euroste panustega.

Lights videoslot on näiteks Maria, Unibeti ja Pafi veebikasiinodes saadaval niisama oma lõbuks mängimiseks kui ka soovi korral raha peale panustamiseks.

Boonuslahendused

Ekraanile ilmuvad kiilid muudavad sümbolid, millel nad maanduvad, asendussümboliteks. Iga ükskiku keerutuse kohta saab mängus ilmuda kaks kuni neli kiili.

Tasuta keerutused

Mängus on märkimisväärne tasuta keerutuste voor, kus iga spinni kohta ilmub kolm kuni kuus hajussümbolit. Taba kolme või enamat asendussümbolit, et pääseda tasuta keerutuste vooru.

  • 3 hajussümbolit = 10 tasuta keerutust
  • 4 hajussümbolit = 20 tasuta keerutust
  • 5 hajussümbolit = 30 tasuta keerutust

Lisaks saad sama loogikaga neid ka tasuta keerutuste voorus juurde võita. Kuue hajussümboliga on sulle absoluutne zen garanteeritud, sest siis saab sinu e-rahakott võidurahast otsekoheselt laetud.

Kokkuvõte

Taoline hajusate asendussümbolite süsteem on väga hea suurteks võitudeks, sest tasuta keerutused on Lights videoslotis üsna tavaline nähtus. Igal sümbolil võib olla kuni kuus asendust, mis tähendab, et kui saad näiteks neli kõrge väärtusega asendussümbolit (näiteks laternat) ühele reale, võid kuni tuhandekordselt panustatud summa tagasi võita.

Lights
67
Hinne

-

Võiduvõimalus

96.1%

RTP