Pragmatic Play täiendab oma mänguvalikut uue PowerUP ruletiga

Pragmatic Play andis äsja teada, et ettevõte tuleb kohe välja uue ruleti versiooniga, millesse on lisatud mitmeid kellasid ja vilesid.

Tegemist on Pragmaticu uue live kasiino mängusaate stiilis üles ehitatud mänguga, mis annab võimaluse võita kuni 15 525x panuse suuruse summa!

Uue mängu nimeks on PowerUP Roulette!

Power UP Roulette

PowerUP Roulette on uus versioon traditsioonilisest live kasiino ruletist, mis pakub mängijatele kuni viite boonusvooru.

Juhul kui kuul jääb peatuma ühele mängu alguses välja loositud PowerUP numbrile, algab boonusmäng, milles on võimalik võita lisavõite.

Maksimaalselt on mänguga võimalik võita kuni 15 525x panus või €500,000.

Meie tooteportfellis on mitmekülgne valik mänge, mille eesmärk on pakkuda kvaliteetset meelelahutust. Pakume oma partneritele mitte ainult klassikalisi mänge, vaid ka mänge, mis sisaldavad kaasaegseid lisandusi, mängijate lemmikmänge, mis on muudetud kaasahaaravamaks, lisades uusi mänguvõimalusi, mis võiks meeldida erinevat tüüpi mängijatele. Oleme ülimalt uhked selle üle, mida meie arendus- ja tootmismeeskonnad PowerUp Roulette’iga on loonud.” — Pragmatic Play COO (ettevõtte operatsioonide juht), Irina Cornides.

Pragmatic Play on teinud ka mitmeid teisi ägedaid live kasiino mängusaateid

Pragmatic Play on eelkõige tuntud kui slotimängude looja, aga viimastel aastatel on ettevõte välja andnud ka väga palju live kasiino mänge. Nende seas on ka mitmed ägedad live kasiino mängusaated nagu näiteks Boom City ja Mega Wheel,

Your casinos will be cleared

Are you sure?