Totrad eestimaised videoslotid

3 väga eestimaist ja väga totrat videoslotti

Enamik kasiinosi kasutab vaid teada ja tuntud mängutootjate poolt loodud mänguautomaate ja mõistagi ei ole sellisel juhul midagi Eestimaist nendelt tavaliselt midagi oodata. Seda isegi täiesi kodumaise mängutootja Playtech loomingu puhul. Küll aga on näiteks Paf kasiino enda meeskonnaga valmis teinud paar vägagi eestimaist mänguautomaati.


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Pehmed ja Karvased slotimäng

Pehmed ja karvased slot

Pehmed ja Karvased on kanalitel ETV ja Kanal 2 peal jooksnud humoorikas nukusari, mis kajastas Eesti päevapoliitikat ja poliitikuid. Tegelasteks olid erinevate Eestis tuntud poliitikute põhjal tehtud nukud.

Sellest legendaarsest poliithuumorit täis nukusarjast tegi Paf ka kasiinomängu. Pehmete ja Karvaste sloti näol on tõenäoliselt tegemist esimese Eestis loodud ja eestiteemalise mänguautomaadiga üldse. Kuidas mäng sündis, võib vaadata ja kuulata järgnevast videost:

Mäng anti välja Eesti 100. sünnipäeva puhul 2018. aasta oktoobris. Pehmete ja karvaste sloti keskmine tagasimakse protsent ehk RTP on 96.79%, mängu volatiilsuse kohta ei õnnestunud meil infot hetkel leida.

Tegemist on kahepidise slotiga, ehk siis võita võib kombinatsioonidega nii vasakult paremale kui ka paremalt vasakule.

Kreisiraadio slotimäng

Kreisiraadio slott

Kreisiraadio näol oli 1993. aastal loodud humoristide seltskonnaga, kuhu kuulusid Peeter Oja, Hannes Võrno, ning Tarmo Leinatamm. 1999. aastal suunduti samanimelise saatega televisiooni, kus viisakalt öeldes läbustati kuni 2007. aastani. Saade pakkus väga head absurdihuumorit, ja vähe on eestlasi, kes saatest kuulnud ei ole, ja neist on veel vähem tõenäoliselt neid, kellele antud saade üldse korda ei läinud. Kes seda armastas, või siis kes ei saanud aga üldse aru milleks sellised jama vaja teha on.

Kreisiraadio lõi läbi oma saadetes üle 100 erineva veidra karakteri, millest tänapäeval kõige paremini on meeles tõenäoliselt kivipallur Jürto ja Rootsi korrespondent Alev Ström.

Nii nagu Pehmetest ja Karvastest, lõi Pafi oma mängustuudio sloti ka sellest sarjast. Kreisiraadio sloti keskmine tagasimakse protsent on 96.67%. Kreisitaadio sloti näol on tegemist jackpot-slotiga.

Kolmas eestimaine slotimäng

Kui algselt lubasime nimetada kolme väga eestimaist slotimängu, siis me pisut valetasime. Nii Eestimaiseid slotte nagu eelnevad kaks hetkel rohkem ei olegi. Tegemist on tõeliste rariteetidega. Eesti turg on ainult meile slottide loomiseks pisut liiga väike. Küll aga tuleb ainult häid sõnu öelda Pafile, mis vähemalt pisut üritab siiski ka ainult ühele väiksele turule orienteeritud asju teha, ja veel enam – nii Kreisiraadio kui ka Pehmed ja Karvased slot on väga kõrge keskmise väljamakse protsendiga.

Loodetavasti saame juba varsti lisada siia nimekirja ka kolmanda, ning miks mitte ka neljanda ja viienda väga eestimaise, ja tõenäoliselt järjekordselt väga totra, sloti.

Mängi Eesti slotte Pafis

 

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...