Paf

Pafi boonuskood

Paf kasiino on tuntust kogunud kui kasiino, mis tõesti hoolib mängijate vastutustundlikust käitumisest nende kasiinos mängimisel. Ühena vähestest kasiinodest on Paf määranud ka maksimumlimiidi, mida nad ühel mängijal aastas kaotada lubavad. Kõik soovivad kasiinos võita, aga kasiino puhul ei ole kindlasti tegemist kohaga, kus kindlaid võite taga ajada saaks. Pafi puhul on aga positiivne see, et isegi kui sina ei võida, kasutab Paf teenitud raha heategevuslikel eesmärkidel. Ja võrreldes teiste kasiinodega Paf just sel eesmärgil kunagi loodigi.


€ 100 läbimängimise nõudeta boonus ja 20 tasuta spinni.

Aeg-ajalt teeb Paf ka spetsiaalseid tervituspakkumisi, millest osa saamiseks on vaja kas konto loomisel või sissemakse tegemisel Pafi boonuskoodi kasutada. Pafi boonuskoodid on reeglina leitavad nende enda leheküljel vastava pakkumise juures. Tavaliselt aga ei ole sul Paf kasiinost boonuste saamiseks vaja kasutada ühtki boonuskoodi.

Pafi boonuskood pokkeri mängimiseks

Paf pakub uutele pokkerimängijatele 10 000€ eest freerolle (tasuta sisseostuga turniire) ja peab mainima, et nende freerollide pakkumine on ülimalt sarnane, kui mitte öelda täiesti üks ühele, võrreldes Olybeti freerollide pakkumisega. Ehk siis uutel mängijatel on võimalik osa võtta 28st uue mängija freerollist, millest igaühe auhinnafond on 50€. Lisaks on sul võimalik saada ka 8 piletit kaks korda nädalas toimuvale suuremale freerollile, selleks on sul vaja vaid mängida rahalauas 10 kätt Texas Hold’em pokkerit. Ning selleks, et saada 4 piletit suurima auhinnafondiga freerollile pead sa lisaks eelnevalt mängima ka ühe vähemalt 1€ sissemaksuga mitme laua turniiri ehk MTT ning proovima ka Fish Party Sit & Go mängu.

Freerollide saamiseks ei ole vajalik Pafi boonuskoodi kasutamine.

Pafi boonuskoodid mänguautomaatidel keerutamiseks

Paf pakub uutele mängijatele ka häid boonuseid mänguautomaatidel spinnimiseks. Näiteks on sul juba registreerumisel ilma vajaduseta isegi esimest sissemakset teha võimalik saada 25 tasuta spinni. Ja mitte ainult, samuti on sul 10 euro suuruse sissemakse tegemisel võimalik saada 10 eurot tasuta lisaraha. Positiivne ka selle pakkumise puhul on see, et vajadust ühtki Pafi boonuskoodi kasutada ei ole.

Liitu Pafiga ja saa 50 tasuta spinni konto loomisel

Pafi boonuskood spordiennustuse tegemiseks

Pafil on spordiennustuste tegijatele väga tihti häid ja huvitavaid pakkumisi. Näiteks loosib Paf igapäevaselt välja 20 tasuta spordiennustust, igaüks neist 5 euro suuruse väärtusega. Ja mis kõige parem, tasuta panuste võitmiseks pole sul vaja kasutada ühtki Pafi boonuskoodi ega ka isegi ühegi kampaaniaga liituda, kuna sa liitud üllatusennustuste loosimisega automaatselt igal päeval, mil sa vähemalt ühe ennustuse teed.


€ 100 läbimängimise nõudeta boonus ja 20 tasuta spinni.

Reeglina ei ole Pafi kampaaniatest osa võtmiseks ja/või boonuste saamiseks Pafi boonuskoodi vaja välja otsida ega meelde jätta. Kui aga mingil hetkel peaks Pafi boonuskoodid kas siis uute tasuta spinnide saamiseks, spordiennustuste tegemiseks, või pokkeri mängimiseks, oluliseks muutuma, anname sellest kindlasti teada siin Pafi boonuskoodi lehel.

Pafi boonuskood korvpallifännidele

Kuni aasta lõpuni pakub Paf korvpallifännidele võimalust teha üks riskivaba panus. Riskivaba panuse suuruseks on 20€ ja selle saamiseks on sul vaja teha sissemakse oma Pafi mängukontole kasutades Pafi boonuskoodi BASKET. Kui sinu panus kaotab, kantakse sulle raha tagasi pärisrahana (ehk siis läbimängimise nõuded puuduvad).


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...