Thrill Spin

Pakkujad: NetEnt

Net Entertainment on oma uuele videomänguautomaadile Thrill Spin võtnud teema, millega ei saa mööda panna. Kellele ei meeldiks lõbusate laatade…

Thrill Spin

66
66
Hinne
3 Ridade arv
0.02 Minimaalne panus
15 Võiduliinide arv
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

95.9%

RTP

Üldine info

Nimi
Thrill Spin
Mängutootja

Detailne info

RTP
95.9%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x2404
Volatiilsus
Medium
Võiduliinide arv
15

Panused

Maksimaalne panus
37.5
Minimaalne panus
0.02

Thrill Spin arvustus

Net Entertainment on oma uuele videomänguautomaadile Thrill Spin võtnud teema, millega ei saa mööda panna. Kellele ei meeldiks lõbusate laatade ja rahvarohkete lõbustusparkide peadpööritav melu ja kihvtid atraktisoonid?

Külasta rohkete elamuste saamiseks Maria Casinot, Unibetti või Pafi ja naudi Thrill Spin slotikat kas niisama ajaviiteks mängides või soovi korral päris raha peale panustades.

Mängust lähemalt

Thrill Spin viie rulliku, kolme mängurea ja 15 võidukombinatsiooniga videoslot Rootsi päritolu mängutootjalt NetEnt. Seda iseloomustavab lõbustuspargi melu ühes Ameerika mägede, mullijookide ja hot dogidega.

Mängu madalamate väärtustega sümboliteks on erinevate värvidega piletid Q, K ja A. Lisaks on lai valik lõbustuspargi teemalisi sümboleid, nagu näiteks mullijoogid ja hot dogid, jäätis, karusellihobune, vaateratas ja kõigi suur lemmik – kummitustemaja. Asendussümboliks on Ameerika mäed ning õhupallimüüjast hajussümbol.

Boonuslahendused

Lisakeerutused

Thrill Spin videoslotil on üks boonusmäng, milleks on lisakeerutuste voor. Selle avamiseks peab tabama ükskõik, kus kohas rullidel kolme või enamat õhupallimüüja hajussümbolit. Selle saavutamisel kingitakse mängijale 15 tasuta keerutust, millele lisandub võitude korral kolmekordne kordaja. Samuti on vooru kestel võimalik tasuta keerutusi juurde teenida.

Kokkuvõte

Thrill Spin videoslot on tavapärasest vähemate boonuslahendustega, ent selle võiduvõimalused on head ning tasuta keerutuste voor tõeliselt tasuv.

Thrill Spin
66
Hinne

-

Võiduvõimalus

95.9%

RTP