Hinnang: 5.0 / 5
Loe siit Yggdrasil Gaming mängutootja tutvustust

Norra mütoloogiast inspireeritud Yggdrasil Gaming

Kas ka sina oled mõelnud, miks on ühe mängutootja nimi Yggdrasil Gaming ja mida see ometi tähendab? Yggdrasil on oma tähenduselt juurdunud Norra mütoloogiasse kui kosmilise maailmapildi tugisammas ehk ilmapuu. See seob kõiki üheksat maailma ning on koduks paljudele imelistele tegelastele, nagu draakonid ja haldjad ning kohtumispaigaks jumalatele.

Kuidas see mütoloogiline pilt ühendub samanimelise online-mängutootja maailmapildiga, me päris täpselt ei tea, küll aga teame, et Yggdrasil on viimastel aastatel oma harusid sirutanud jõudsasti ning päris mitmesse piirkonda.

Mängutootjast lähemalt

Nagu paljud teised mängutootjad, kellel on tugevad sidemed online kasiinodega, on Yggdrasil registreerinud oma kontorid nii Maltal kui Gibraltaril, kuid jäävad oma orientatsioonilt eksimatult Skandinaaviasse (muide, kas teadsid, et ka viikingid jõudsid Vahemeremaadesse?). Seda nimelt põhjusel, et mängutootja on andnud välja nimekirja mänge formaatides, mis on lisaks muule maailmale just Skandinaavias äärmiselt populaarsed:. Nendeks on lisaks mänguautomaatidele ka Keno, kraapekaardid ja bingo. 


€ 100 läbimängimise nõudeta boonus ja 20 tasuta spinni.

Yggdrasil on küll noor tegija mängutootjate turul, ent tundub, et oma sloti-loomega ja tugevate juurtega lükkavad astuvad nad ka Microgaming'u ja Net Entertainment'i jalgadele tänu oma kasutajasõbralikkusele ja tähelepanust detailidele. Näiteks nende hiljutine mäng Jokerizer on vägagi omanäoline 3D-graafikaga ja mitmete boonusraundidega automaat, mis on mängijate seas juba omajagu populaarsust kogunud.

Tutvu Yggdrasil mängutootjaga siin

Yggdrasil Gaming'u tarkvara

Lisaks viimase piirini välja joonistatud Skandinaavia mütoloogial või loodusel põhinevatele detailidele, on Yggdrasil Gaming oma mängudele lisanud heliefektid, mille sarnaseid enne kuuldud pole. Tegu on muusikaga, mis teeb mängimise lõbusaks, ent meelirahustavaks.

Nagu juba öeldud, on nende kasutajaliides väga kasutajasõbralik - intuitiivne ülesehitus, mille pärast neid mänge ka suuremate tootjatega võrreldakse, garanteerib, et mängijad oskaks mänguga ümber käia enne, kui nad üldse seda mänginud on.

Üks suurimaid uuendusi on siiamaani kindlasti iSENSE mobiilne äpp nii Androidile kui iPhone'ile. Selle põhiomaduseks on interaktiivne mängukäik tänu Swipe-Reveal (tõmba-ja-ava) tehnoloogiale - selle asemel, et peidetud osi avada nende peale klõpsates, teeb väike tõmme üle ekraani selle sama töö. Nagu tootja ise väidab, on nende tooted disainitud pakkuma mängijale lühikese laadimisajaga võimalikult paljude seadmetega ühilduvat kiiret teostusvõimet.

Yggdrasil pakub ennenägematuid ja innovaatilisi mänge, sealhulgas mitmeid mängusiseseid boonuseid, kordajaid ning lisavoore pakituna silmailu pakkuvatesse animatsioonidesse. Lisaks kõigele korraldab Yggdrasil igapäevaseid live-loto ülekandeid, kuhjuva jackpotiga kuni 2,500,000 eurot! Eriliseks teeb selle asjaolu, et tõenäosus võita on palju suurem kui näiteks riikliku loteriiga.

Yggdrasil'i mänguautomaadid

Yggdrasil on oma esimesest väljalaskest peale pakkunud mängijatele haaravaid ja huvitavaid mänge ilusate ja sujuvate graafiliste lahendustega. Nende nimekirjas on hulk erinevas formaadis mänge: alustades Keno, videoversiooni ja tavaformaadiga kraapekaardidest ning loteriiga. Kusjuures kõik algaski Yggdrasili jaoks 3D Keno ja mängudega: Medusa Eyes of Fire, Siamese Serpents, Beaming Canine ja Precious Anuran.

Lisaks neile on Yggdrasil andnud välja mitmeid video-kraapekaardi automaate nagu näiteks King for a Day, Piggy Bank, A Cool Million, Sabbatical, Precious Little Diamond ja Holiday Cash. Neil kõigil on mängu sisse ehitatud iSENSE tehnoloogia eriti mugavaks mängimiseks mobiilidel. Kuna mobiilne mängimine on just populaarsust kogumas, on ilmselt oodata tulevikus palju lisa.

Tutvu siin Yggdrasil mänguvalikuga

Videomänguautomaatide vallas on Yggdrasil alles kogumas hoogu ja on aeglaselt, kuid kindlalt laskmas välja tugevaid mänge üksteise järel. Olgu nimetatud näiteks Magic Mushrooms, Jokerizer ja Winterberries, mis hakkavad silma oma 3D graafika ja eelpool mainitud iSENSE tehnoloogiaga.

Proovi tasuta Robotnik videoslotti

Robotnik on nende Yggdrasil mängutootja kolmas videoslot ja taaskord on see mängijate arvates hitt! Mitte ainult pole mäng disainitud pisidetailideni, kuid ka erilahendusteks olevad kleepivad ja tavalised asendussümbolid lisavad mängule vürtsi ja vunki.

Armsa robot-tegelasega mängu temaatika põhineb filmil "2001: Kosmoseodüsseia". Sloti loonud meeskonna sõnul on Robotnik mõeldud eelkõige Skandinaavia turule ja kõrgemate panustega mängijatele. Proovi mängu tasuta Unibetis.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

Liitudes Unibetiga saad 100€ boonusraha ja tasuta spinne. Iga liituja saab kuni 100€ esimese sissemakse boonust ja viis tasuta spinni Net Entertainment'i Starburst slotikal. 

Proovi Vikings Go Wild videoslotti tasuta

Vikings Go Wild mänguautomaadi teemaks on pöörased viikingid ja nende põnevad seiklused. Oma multifilmiliku kujundusstiili poolest meenutab videoslot paari aasta tagust lastefilmi "Kuidas taltsutada lohet". Skandinaavlastele on viikingid äärmiselt südamelähedased, mistõttu on sama teemat kasutatud ka mitmetes teistes mängudes nagu näiteks Viking's Treasure, Thunderstuck, Ragnorok ja Hall of Gods.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Maria Casino kohtleb oma mängijaid, kui oma peret ning tervitab seepärast uusi liikmeid lahke kingitusega. Kui registreerud Maria kasutajaks, ootab sind kuni 100€ boonusraha, millega saad tasuta Vikings Go Wild mängus riskivabalt keerutada.


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.