Kuidas valida mängimiseks turvaline ja usaldusväärne kasiino?

Soovides endale mängimiseks leida turvaline ja usaldusväärne kasiino peaks kasutama eelkõige kainet mõistust. Ning alustuseks, kui sa juba tead, kuidas vältida ebausaldusväärseid kasiinosi, siis kõige olulisem kodutöö on sul juba tehtud, ning kõik muu on juba pigem teisejärguline.

Mida usaldusväärse online kasiino otsingul tähele tuleks panna?

  • Litsents. Online kasiinol peaks kindlasti olemas olema litsents. Eesti kasiinode litsentsi näed sa tavaliselt nende lehekülje alumises osas. Ja soovi korral leiad siit lisaks ka EMTA lehelt seaduslike hasartmängukorraldajate nimekirja. Eestikasiino.com lehel tutvustame me samuti ainult Eestis hasartmängu korraldusluba omavaid online kasiinosi. Kui soovid mängida mõnes kasiinos, mis ei ole Eestis litsentseeritud, siis juhul, kui sul seal üldse on võimalik registreeruda, kasuta kasiinosi, millel oleks mõne Euroopa Liidu riigi litsents. Curacao ja muude sarnaste riikide litsentse omavatest kasiinodes soovitame pigem eemale hoida.
  • Välimus. Kui kasiino näeb välja räsitud ja ei jäta kohe üldse professionaalset muljet, võib-olla on sellel ka oma põhjus.
  • Maksevõimalused. Tavapärased maksevõimalused on pangalink, krediitkaart, Skrill, Neteller. Kui aga kasiino pakub vaid mõnda üksikut sissemaksevõimalust, ja see ei ole ükski mainitutest, siis oleks mõistlik taas sellest kasiinost eemale hoida.
  • Boonused. Kasiinode boonused on olemas pea igas kasiinos ja neid kasutavad kasiinod uute klientide saamiseks. Kui aga mõni pakkumine on liiga hea, et tõsi olla, siis suure tõenäosusega see ei olegi tõsi, ning taaskord tasuks asjale enne konto loomist ja sissemakse tegemist kaks korda mõelda.
  • Tagasiside. Kui sa mõne kasiino kohta oled internetis ülevaateid lugedes eelkõige vaid halba tagasisidet kuulnud, eelkõige siis nende väljamaksete kohta, siis tasuks samuti kaaluda, kas võib-olla oleks mõistlik antud kasiinost pigem eemale hoida.
  • Väljamaksete ajad. Tänapäeval pakuvad enamik kasiinosi kas momentaanseid väljamakseid või siis väljamakseid maksimaalselt paari tööpäeva jooksul. Kui mõni kasiino ütleb juba ise, et need võivad aega võtta nädal või rohkem, siis see ei ole enam kaugeltki mõistlik väljamakseteks kuluv aeg.

Mängi turvalises kasiinos vastutustundlikult

Olenemata valitud kasiinost soovitame sul kindlasti mängida vastutustundlikult. Isegi kui kasiino on turvaline, ja väljamakseid tehakse kiiresti, on siiski sinu enda ülesanne jälgida enda mängukäitumist, ning selleks on heades Eesti kasiinodes sulle ka ideaalsed võimalused antud endale mitmete erinevate limiitide paika panemiseks.

Kasiino peaks olema eelkõige kerge adrenaliinipumbaga meelelahutusvõimalus, ja et see selleks ka jääks, tuleks mängida vaid rahaga, mille kaotamist sa endale lubada saad. Ning soovitame alati pärast mõistlikke võite raha ka välja võtta.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...