Chanz kasiinost jõuavad võidud sinu kontole nüüd sekunditega

Chanz kasiino meeskond soovib oma mängijatele pakkuda vaid parimaid lahendusi. Välkkiirete maksetega jõuavad slottidest ja live kasiinost saadud võidud vaid sekunditega pangakontole. Uut toodet on hoolikalt testitud ning kasiino meeskond on veendunud, et väljamaksed jõuavad tõepoolest ülikiirelt mängijateni.

Tegu on suurima kasiino mängijatele suunatud uuendusega sellest ajast kui Ninja Casino lõi esimesena Eestis kontovaba kasiino kontseptsiooni. Nüüdseks on juba suurem osa kasiinosid kontovabad.

Selle tegid võimalikuks mugavad makseviisid nagu Trustly, Zimpler ja Brite, mida enamus Eesti kasiinosid täna kasutavad.

Uuenduste puhul on alati tähtsal kohal kasutamismugavus ning antud lahendus on mängijate jaoks tõesti lihtne. Väljamakset tehes tuleb maksemeetoditest valida “KOHE” ning Chanz kasiino süsteem lennutab võidud mängija pangakontole 7 sekundiga.

Chanz kasiino uus makseviis maksab võidud välja KOHE.

“Oleme uhked, et oleme üks esimesi kasiinosid, kes seda uuendust oma klientidele pakub,” sõnab Anders Nerheim, Chanz kasiino teenuste juht. Teenusega on juba liitunud kõik suuremad Eesti pangad ning Chanz online kasiino uurib edasisi võimalusi, kuidas oma teenust laiendada.


Teie kasiinod kustutatakse

Kas oled kindel?