Kuidas säästlikult slottidel mängida

Kuidas slottidel mängides raha säästa?

Või siis kuidas mängida slottidel võimalikult kokkuhoidlikult. Kõik mänguautomaadid ei ole loodud võrdsena, samuti on erinevusi online kasiinode ja nende pakkumiste vahel. Ja kui rääkida sellest, kuidas oleks võimalik slottidel mängides raha kokku hoida, siis selleks on olemas mitmeid erinevaid variante, millest järgnevalt räägimegi. Ja tegemist on üsna loogiliste asjadega. Ja kindlasti ei räägi me mingitest strateegiatest, kuidas mänguautomaatidel pidevalt võita saab – neid strateegiaid lihtsalt ei eksisteeri ja vastupidise väitmine oleks lihtsalt vale. Mänguautomaadid maksavad välja juhuslikult ning nendel mängimine ei nõua sinult mingeid oskusi – loota saab vaid heale õnnele. Küll aga on võimalik oma kulusi piirata ja valida mängud, kus mängida saab sama raha eest pikemalt. Näiteks. Samuti jagame mitmeid teisi näpunäiteid, mida järgides on võimalik mängust suurema tõenäosusega (samas siiski mitte garamteeritult) võitjana lahkuda.

Jackpot-slotid – neist võib olla mõistlik hoiduda

Mänguautomaatidel mängides on alati hea võita mõne automaadi peavõit või jackpot, aga tõenäosus nende võitmiseks on suhteliselt väike. Samuti on tänu sellele, et igast sinu panusest läheb mingi osa peavõidu auhinnafondi, tõenäosus tavalisi võite saada väiksem kui paljudes tavalistes, mitte peavõiduga slottides. Sellest lähtuvalt on mänguautomaati valides mõistlik tihtipeale jackpotiga videosloti asemel valida midagi muud, ja jackpot-slottidest on võib-olla mõistlik päris hoiduda. Eriti juhul, kui rahasumma, mida sa oled endale lubanud kasiinos kasutada, on pigem väike.


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

Kui sa siiski tahad mängida jackpot-slottidel, siis vali neist väiksema peavõiduga slotid, mille puhul võib-olla ei ole tegemist progressiivse peavõiduga slotiga vaid pigem fikseeritud peavõiduga slotiga. Nendes on peavõitude võitmise tõenäosus tunduvalt suurem kui neis, kus peavõidud sadadesse tuhandetesse või isegi miljonitesse eurodesse ulatuvad.

Vali turvaline online kasiino

Proovides otsustada, millises online kasiinos mängida, tuleks teha enda jaoks ära ka eelnev kodutöö. Eestlasena on kõige mõistlikum alati mängida Eestis tegevusluba omavas kasiinos, kuna nende üle teostatakse ka piisavat järelvalvet. Meie lehel tutvustatavad kasiinod on selleks kõik Eesti Maksu- ja Tolliametilt selleks ka vastava loa saanud ja nende puhul võib olla kindel, et nad sulle su võidud ka päriselt välja maksavad. Samas on ka nende puhul mõistlik võrrelda nende tervituspakkumisi ja valida neist välja just need kõige paremad. Millest täpselt lähtuda, see on juba sinu enda valik, aga kindlasti on väga head tervituspakkumised näiteks Paf kasiinol.


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Rahahaldus on oluline - pööra sellele piisavat tähelepanu

Enne kasiinosse maha istumist, olgu see iste siis tavakasiinos mänguautomaadi ees või online kasiinos arvuti taga, pane paika enda jaoks rahasumma, millest rohkem sa endal kulutada ei luba. Pane paika ka see summa, pärast mille võitmist sa mängimise lõpetad.

Õnneks on enamikes online kasiinodes võimalik enda jaoks paika panna erinevaid limiite, olgu nendeks siis sissemakse limiidid, kulutuse limiidid, või kaotuse limiidid. Head näited selles osas on kasiinode seast näiteks järgmised:


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Lihtne ja boonusevaba Eesti kasiino

€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

Olenevalt sinu paika pandud summast, mida sa endal maksimaalselt kulutada lubad, vali ka maksimaalne panuse suurus. Näiteks 10 euroga mängides on mõistlik valida slotid, kus minimaalseks panuseks on 7 senti, 9 senti, või siis 10 senti. Sellise madala minimaalse panusega slotte on piisavalt. Näiteks 7 Monkeys sloti miinimumpanus on 7 senti, Dead or Alive 2 slotil 9 senti, ja 10 sendise miinimumpanusega mänge on juba märgatavalt rohkem, olgu selleks siis Jumanji, Starburst, või midagi muud.

Ära mängi pärast alkoholi tarbimist

Kuigi mänguautomaatidel panuste tegemine ei nõua sinult absoluutselt mingeid oskusi, siis selleks, et slotiautomaatidel raha säästa ehk kindlasti mitte liiga palju kaotada, on vaja distsipliini, ja alkohol sellele kindlasti kaasa ei aita. Sama kehtib olukordade kohta, kus sul on väga halb tuju või kui sa ennast lihtsalt väga distsiplineerituna ei tunne. Mängida võib vaid siis, kui sa oled distsiplineeritud ja sa suudad oma paika pandud limiitidele kindlaks jääda.


€ 1 000 boonus.

Slottidel mängimine peaks olema mõnus meelelahutus, mis annab sulle lisaks ka võimaluse võita. Ja järgides neid lihtsaid soovitusi on sul väikse raha eest võimalik piisavalt aega slottidel spinnida ja sellest viimast võtta.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...