Lauamängudel põhinevad slotid

Lauamängu slotid

Online mänguautomaate või slotimasinaid on väga mitut erinevat tüüpi. Üks mänguautomaatide tüüp, mis tõenäoliselt piisavalt tähelepanu (veel) ei ole võib-olla saanud, on temaatilised lauamängu slotid. Mida me selle all mõtleme? Lauamängu slotid on oma olemuselt väga sarnased teistele videoslottidele, küll aga eristab neid teistest reeglina nende boonusmäng, milleks on laumäng, kus on vaja näiteks veeretada täringuid ja mängulaual nuppudega edasi käia, leides erinevaid boonuseid. Lauamängu slotid põhinevad tavaliselt reaalsetel lauamängudel. Hea näitena võiks siin välja tuua Jumanji lauamängu sloti. Samuti on olemas mitu erinevat Monopoli mängul põhinevat lauamängu slotti ning tuntust koguvad ka Dungeons & Dragons lauamängu mänguautomaat ning samuti on loodud Clue lauamängul põhinev videoslott. Kuigi kohati peaks ütlema, et hetkel see mänguautomaatide žanr ei ole veel piisavalt populaarsust kogunud, siis tõenäosus on üsna suur, et taolisi videoslotte hakatakse tegema üha rohkem. Eriti arvestades, et ka lauamängud ise on viimaste aastate jooksul taaskord hakanud ühe rohkem populaarsust koguma.


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

Lauamängudel põhinevad slotid võivad kohati võrreldes teiste mänguautomaatidega mängija jaoks tunduvalt huvitavamad olla. Seda vähemalt siis, kui sul õnnestub nende boonusmäng käivitada. Muidugi annavad need mängud sulle erinevaid võiduvõimalusi ka muul ajal, mitte vaid boonusmängus, aga muul ajal funktsioneerivad need lauamängu slotid suhteliselt sarnaselt teistele mänguautomaatidele. Reeglina on neis viis rullikut ja kolm kuni viis rida. Võiduliinide arv oleneb juba konkreetsest mängust.

Lauamängu slotte luuakse suures osas seetõttu, et huvi pakkuda veel suuremale potentsiaalsete mängijate arvule ja lähtuvalt erinevate Monopoli videoslottide kui ka näiteks Jumanji videosloti edust on mängutootjate eeldused reaalsuseks muutunud.

Tasuta spinne NetEnti poolt loodud Jumanji lauamängu slotil on pakutud ka osana mitmete Eesti kasiinode tervitusboonustest. Näiteks võis mingil hetkel Betsafe kasiinoga liitudes saada kuni 500 tasuta keerutust Jumanji videoslotil.

Et pisut lauamängude slottidega veelgi tutvuda, siis järgmiseks tutvustame teile mõnda neist mängudest ka lähemalt.

Jumanji

Jumanji lauamängu mänguautomaat on väga mõnusa disaini ja funktsioonidega videoslott, mis loodi NetEnti poolt aastal 2018. Mäng põhineb Jumanji lauamängul ja Jumanji lauamäng põhineb omakorda 1995. aastal välja tulnud filmil, mille peaosas oli Robin Williams.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Jumanji mänguautomaadis on nii tavapärased rullikutel võitmise võimalused kui ka boonusmäng, mille jooksul sa saad veeretada täringuid ja võita nelja erinevat tüüpi tasuta spinne. Olenevalt konkreetsest tasuta spinnide funktsioonist võid saad 5, 6, 7, või 10 tasuta spinni. Ja ühe boonusringi ajal võid sa hea õnne korral, ehk siis täringutega häid numbreid visates, jõuda kasvõi kõigile neljale tasuta spinnide ruudule.

Heroes Gathering

Heroes Gathering pilt

Heroes Gathering on 2020. aastal välja antud mäng, millel on samuti boonusvooruks lauamäng. Sedakorda on tegemist D&D stiilis lauamänguga. Mängus on kaks erinevat boonusmängu, millest ühe käivitamiseks on vaja saada rulikutele kolm scatter-sümbolit ja teise, n-ö mini-lauamängu käivitamiseks on vaja saada kaks scatter-sümbolit.

Mängida on seda mängu võimalik näiteks järgmistes kasiinodes:


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

Uued pakkumised iga päev

€ 1 000 boonus.

Heroes Gathering on Eestis loodud ettevõtte Relax Gaming looming. Mängu RTP on 96.45%. Loe meie Heroes Gathering sloti ülevaadet siit.

Monopoly Plus

Tegemist on IGT poolt toodetud mänguga, mis loomulikult põhineb kõigile teada ja tuntud Monopoli lauamängul. Tegemist on viie rulliku ja 30 võiduliiniga slotiga, mille mitte-progresseeruva jackpoti suuruseks on 1500x. Mäng on täis monopoli sümboleid ja jõudes mängu boonusfunktsioonini on sul võimalik valida omale mängunupp, visata täringuid, ja liikuda monopoli ruutudel edasi, samal erinevaid võite korjates.

Dungeons & Dragons - Fortress of Fortune

D&D Fortress of Fortune on samuti IGT poolt toodetud lauamängu slott, mis arusaadavalt põhineb Dungeons & Dragons lauamängul. Mängus on erinevad boonusetasemed, tasuta spinnid, ja fikseeritud 12500x peavõit. Boonusmängu jõudes pead sa veeretama täringuid, et võita koletisi ja pääseda edasi järgmise tasemeni.

Battleship – Search and Destroy

Eestlastele on see mäng tõenäoliselt enim tuntud Laevade pommitamise nime all. Ja seda mängu on meist ruudulisel paberil mänginud ilmselt igaüks. Mängust on loomulikult olemas ka poest ostetavaid lauamängu versioone. Samas jäävad peamised reeglid selles mängus aga siiski samaks. Sellest mängust on tehtud ka videoslott, mis kannab nime Battleship – Search and Destroy. Tegemist on viie rulliku ja 25 võiduliiniga mänguautomaadiga, kus on olemas asendussümbolid, tasuta spinnide funktsioonid, ja fikseeritud 25 000x peavõit. Mäng on täis mereväe ja sõjalaevastikuga seotud sümboleid, kus on loomulikult olemas võimalus jõuda boonusfunktsioonini, kus sul on võimalik mängida seda klassikalist laevade pommitamise lauamängu ja selle mängimise käigus võita raha. Kui sulle meeldis laevade pommitamine, siis tõenäoliselt meeldib sulle ka see laevade pommitamise mänguautomaat.


https://www.eestikasiino.com

Korduma kippuvad küsimused

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...