Birds on a Wire

Pakkujad: Thunderkick

Kõrgpingegeneraator on läinud hulluks ja linnud õhkivad linnud telefonitraatidel toovad selles uues Thunderkick’i mängus suuri võite. Loomakaitsjatele see slot just…

Birds on a Wire

66
66
Hinne
3 Ridade arv
0.1 Minimaalne panus
17 Võiduliinide arv
5 Rullikud

26%

Võiduvõimalus

96%

RTP

Üldine info

Nimi
Birds on a Wire
Mängutootja

Detailne info

RTP
96%
Võiduvõimalus
26
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x9000
Volatiilsus
High
Võiduliinide arv
17

Panused

Maksimaalne panus
100
Minimaalne panus
0.1

Birds on a Wire arvustus

Kõrgpingegeneraator on läinud hulluks ja linnud õhkivad linnud telefonitraatidel toovad selles uues Thunderkick’i mängus suuri võite. Loomakaitsjatele see slot just loodud pole – küll aga neile, kes armastavad teinekord omapärast kreatiivsust ja natuke hullust.

Mänguinfo

Birds on Wire on järjekordne lahe Rootsi tarkvaraarendaja Thunderkick 5 rulli ja 17 mängureaga slot. Seekord istuvad värvilised linnud telefonitraatidel ning rullide keerlemise asemel näed neid liikumas paremale. Traatidele lendab järjest uusi linde.

Kui tekib võidukombinatsioon, saavad linnud elektrilöögi ning lendavad tükkideks – loomakaitsjale pole see mänguautomaat ilmselt suuresti meeltmööda – kuigi tuleb tõdeda, et arendajad on tulnud omamoodi huvitava lahenduse peale. Ka tasutahelidele on Thunderkick parajalt tähelepanu pööranud, mistõttu ei ole tarvis arvuti helitugevusnuppu kruttima hakata, vaid saab kuulata efekte, mis temaatikasse sobituvad.

Sümbolid ja võidud

See mäng näeb välja lihtne, kuid pakub hulgaliselt lahendusi, mis toovad sulle suuri võite. Mängus on palju kasulikke sümboleid – langev sümbol, kõrge pinge multiplier, inwinity spinnid ja tasuta keerutused.

Suur must lind on wild-sümbol, mis asendab kõiki sümboleid peale scatter-i. Kui tabad vähemalt kolme kastidesse peitunud kassi, lendavad linnud teise kohta ning kingivad sulle 10 tasuta keerutust. Iga lisaks tabatud boonussümbol annab aga lisaks veelgi kaks tasuta spinni. Seda juhtub maksimaalselt 34-ni.

Nagu enne mainitud, kui võidukombinatsioon tekib, lendavad linnud õhku ning nende asemele langevad uued linnukesed, andes võimaluse uutele võitudele. Iga võiduga suureneb multiplier kuni viiekordseks. Võidukombinatsioonid tasuta keerutuste voorus asenduvad jälle teiste sümbolitega, andes seekord tõeliselt kõrgeid võite – sest kordajad võivad kasvada kuni 20 kordseks. Tasuta spinnide ringis on ka innovaatiline Inwinity spin, mis käivitub siis, kui kõik keerutused on otsas ning annab võimaluse seni oma õnne proovile panna, kuni mängurea võit lõpuks käes on.

Kokkuvõte

Birds on Wire on hea mäng ühes mitmete lahedate erilahendustega. Neile, kellele muidu ehk Thunderkick’i mängud hoomamatult armsad ja naiivsed tunduvad, siis õhkivad linnud pole seda teps mitte.

Alusta mängu ja vaata, kas linnud hakkavad õhkima. Ära muretse, mängu valmimisel pole viga saanud ükski päris lind.

Birds on a Wire
66
Hinne

26%

Võiduvõimalus

96%

RTP