Diamond Dogs

Pakkujad: NetEnt

Diamond Dogs on viie rulliku, 25 panuserea ja mitme mündiga videoslot Net Entertainmentilt. Seda iseloomustavad asendus-ja hajussümbolite võidud, tasuta keerutused…

Diamond Dogs

67
67
Hinne
3 Ridade arv
0.1 Minimaalne panus
25 Võiduliinide arv
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

96.5%

RTP

Üldine info

Nimi
Diamond Dogs
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.5%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x1314
Volatiilsus
Low
Võiduliinide arv
25

Panused

Maksimaalne panus
500
Minimaalne panus
0.1

Diamond Dogs arvustus

Diamond Dogs on viie rulliku, 25 panuserea ja mitme mündiga videoslot Net Entertainmentilt. Seda iseloomustavad asendus-ja hajussümbolite võidud, tasuta keerutused ning punase vaiba pildistamise boonusmäng. Kokku on sul võimalik mängida ühest kuni 25 panusereaga korraga ühel kuni neljal panusetasemel. Saad seda slotti mängida kas ajaviiteks või panna soovi korral õnn pärisraha peale proovile meie operaatorite juures Maria kasiinos, Unibetis või Pafis.

Diamond Dogs sloti tutvustus

Diamon Dogs videosloti tegelaskujudeks on kuulsustest loomad, kellele kõigile meeldib väga luksuslik elustiil. Juba ainuüksi mängu võiduliinid ja rullikud on asetatud kuldraami sisse, milles tegevustik toimub. Kõik särab kullast ja vääriskividest, kaasaarvatud mängukaardi sümbolid, mis esindavad madalama väärtusega sümboleid. Kõrgema väärtusega sümbolid on üsna omapärased: näiteks lipsuga kaunistatud kont, teemantitega kaetud koerakauss, milles ootab isuäratav lihakäntsakas, VIP tulekustuti ning tagatipuks luksuslik koerakuut.

Kolmeks boonussümboliks on kenasti joonistatud koerad – üks on boonus, teine hajussümbol ja kolmas, raevukas krants esindab asendussümbolt. Need kolm karakterit ongi kuulsustest teemantkoerad, kelle ekraanile ilmumisel ootab sind ees boonusmäng.

Boonuslahendused

Kuulsuste boonusmäng

Selleks, et jõuda kuulsuste boonusmängu, on sul tarvis tabada aktiivse võiduliini vasakult paremale arvestuses kolme või enamat boonussümbolit. Olles need kokku kogunud, viiakse sind punasele vaibale, kus poseerivad kaksteist üleslöödud looma ning paluvad end pildistada. Sa võidad münte iga õnnestunud foto eest ning pildistatud kuulsus näitab sulle sinu võidusummat. Boonusmäng kestab, kuni teed ühe kehvema uduse pildi.

Tasuta keerutused

Teine boonuslahendus hõlmab endas tasuta keerutusi. Aktiveeri priid spinnid tabades kolme puudlisümbolit ükskõik kuskohas rullikutel. Sind ootavad selle eest kümme tasuta keerutust ja komboauhind, mille iga võit kolmekordistub.

Kokkuvõte

Diamond Dogs on lihtne, ent luksuslik videoslot, mille tegelaskujud haugatavad lõbusalt iga keerutuse peale. Tasuta spinne on võimalik täitsa hästi võita ka, kui mängida minimaalsete võiduliinidega, ent kui soovid end fotograafina punasel vaibal tõestada, tasub kolme boonussümboli püüdmiseks mängida maksimaalsete panuseridadega.

Diamond Dogs
67
Hinne

-

Võiduvõimalus

96.5%

RTP