GLOW

Pakkujad: NetEnt

Glow on Net Entertainment’i mänguautomaat, mis baseerub Põhja­-Ameerika pärismaalaste kultuuril ja suurtel tühjadel maa­aladel, mille öises taevas nähti virvatulesi ja…

GLOW

86
86
Hinne
3 Ridade arv
0.15 Minimaalne panus
15 Võiduliinide arv
5 Rullikud

23%

Võiduvõimalus

96.1%

RTP

Üldine info

Nimi
GLOW
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.1%
Võiduvõimalus
23
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x5000
Volatiilsus
Med-High
Võiduliinide arv
15

Panused

Maksimaalne panus
150
Minimaalne panus
0.15

GLOW arvustus

Glow on Net Entertainment’i mänguautomaat, mis baseerub Põhja­-Ameerika pärismaalaste kultuuril ja suurtel tühjadel maa­aladel, mille öises taevas nähti virvatulesi ja räägiti lõkke ümber lastele neist müstilisi lugusid. Mängu saadavad maagilised heliefektid ning selle graafika on loodushõnguline – atmosfääri meenutav.

Glow on saadaval tasuta mängimiseks ja soovi korral pärisraha peale panustamiseks näiteks Maria Casinos ja Unibetis.

Mängust lähemalt

Glow on viie rulliku ja 15 fikseeritud võiduliiniga mänguautomaat populaarse mängutootja Net Entertainment sulest. Videoslotti iseloomustab ennekõike läbipaistev minimaalne disain. Eraldi tasub mainimist erakordselt meeldiv heliriba, mis sobib mängukäiguga imehästi. Mängu tasutal virvendab mändide ja mäetippude Aurora Borealis ja särab taevatäis tähti.

Lisaks madalamatele standardsele kaardireale 10, J, Q, K ja A, leiab mängust kõrgemad sümbolid, milleks on erinevad loomapead ­ põder, karu, hunt, öökull ja madu. Asendussümboliks on veel üks roosa loomamask, mis korrutab kõik võidukombinatsioonide võidud kahega.

Boonuslahendused

Tasuta keerutused

Eraldi boonusmängu asemel on Glow videosloti boonuslahendused toodud baasmängu ning neid ei käivita mitte boonussümbol ega hajussümbolite kombinatsioon, vaid 5 kõrgemat sümbolit. Iga kord, kui moodustatakse võidukombinatsioon ühega loomapeadest, saab mängija tasuta keerutusi.

Tasuta keerutuste ajal on kõik võidud korrutatud kahega ning vooru ajal saad võita veelgi enam lisakeerutusi.

Kokkuvõte

Glow on sujuv ja graafiliselt silmapaistev mänguautomaat, mille helieffektid ja animatsioonid töötavad põnevusttekitavalt. Pikemalt videoslotil keerutama jäädes, võib juhtuda, et avastad ühel hetkel, et boonuslahendusi võiks rohkem olla. Selle teeb aga tasa mängija kõrge tasuvusprotsent, mis ulatub pea 97%-ni.

GLOW
86
Hinne

23%

Võiduvõimalus

96.1%

RTP