Holmes and the Stolen Stones

Pakkujad: Yggdrasil

Holmes ja tema saladuslikud kivid on progresiivse jackpotiga videoslot, mille tegevustik põhineb Sherlock Holmes’i seiklustel. Selle põneva Yggdrasil Gaming’u poolt…

Holmes and the Stolen Stones

87
87
Hinne
3 Ridade arv
0.2 Minimaalne panus
20 Võiduliinide arv
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

96.8%

RTP

Üldine info

Nimi
Holmes and the Stolen Stones
released
2015-08-31
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.8%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x15
Volatiilsus
Med-High
Võiduliinide arv
20

Panused

Maksimaalne panus
40
Minimaalne panus
0.2

Holmes and the Stolen Stones arvustus

Holmes ja tema saladuslikud kivid on progresiivse jackpotiga videoslot, mille tegevustik põhineb Sherlock Holmes’i seiklustel. Selle põneva Yggdrasil Gaming’u poolt toodetud mängu leiad näiteks Maria Casinost, Unibetist ja Pafist. Kõigis neis kasiinodes saad mängu tasuta proovida ning soovi korral ka pärisraha panustega oma õnne proovile panna.

Mängust lähemalt

Holmes and The Stolen Stones on viie rulliku, kolme mängurea ja 20 fikseeritud võiduliiniga videoslot Yggdrasil Gaming’ult, mida iseloomustavad lisaks Londoni tupiktänavatele ja viktoriaansele ajale omasele heliribale veel erinevad Holmes’likud sümbolid sealhulgas on esindatud boonus-ja hajussümbol.

Neljaks kõrgemaks sümboliks on käesolevas mängus muidugi Holmes, tema südikas kaaslane Dr. Watson, raamat ja suurendusklaas, madalamateks sümboliteks omapäraste ornamentidega mängukaardid, mitte suuruse vaid masti järgi (risti, ruutu, poti ja ärtu). Holmes and The Stolen Stones videoslotis ei ole asendussümbolit, kuid selle eest leiad mängust kaks võib leida kaks erinevat boonussümbolit ­- sinise boonusmängu lukuaegu ja kuldse tasuta spinnide lukuaugu.

Boonuslahendused

Tasuta keerutused

Mängus on kaks varianti tasuta keerutuste aktiveerimiseks – kas tabada kolme või enamat tasuta keerutuste hajussümbolit ükskõik kuskohas rullikutel või koguda kokku viis ühtemoodi kildu, mis täidaksid ühe koha rullikute kohal asuvas mõõdikus. Nii võidad igatahes 10 tasuta lisakeerutust, ent hea õnne korral võid õiget värvi killu tabamisel progresiivse jackpoti võita.

Boonusmäng

Boonusmäng käivitub, kui tabad kolme või enamat sinise lukuaugu hajussümbolit ükskõik kuskohas rullikutel. Seejärel viiakse sind mängu laohoonesse, kus asub hunnik kaste. Sinu ülesandeks on neist üks oma auhinnaga välja valida.

Kokkuvõte

Holmesi ja tema varastatud kivide jälgedes on väga meeldiv lonkida. Graafiline stiil ja kogu heliline ülesehitus komplimenteerivad temaatikat väga hästi. Erinevaid erilahendusi on üsna lihtne käivitada ning ka mängija tasuvus on kõrge – koguni 96.80%.

Holmes and the Stolen Stones
87
Hinne

-

Võiduvõimalus

96.8%

RTP