Jokerizer

Pakkujad: Yggdrasil

Kui tahad proovida mänguautomaati, mis näib esmapilgul traditsionaalne, ent avab mängides oma varjatud poole ja peidetud üllatused, siis võib selleks…

Jokerizer

63
63
Hinne
3 Ridade arv
0.1 Minimaalne panus
10 Võiduliinide arv
5 Rullikud

10%

Võiduvõimalus

94.2%

RTP

Mängi tasuta
eestikasiino.com Või

Üldine info

Nimi
Jokerizer
released
2016-03-01
Mängutootja

Detailne info

RTP
94.2%
Võiduvõimalus
10
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x12000
Volatiilsus
High
Võiduliinide arv
10

Panused

Maksimaalne panus
20
Minimaalne panus
0.1

Jokerizer arvustus

Kui tahad proovida mänguautomaati, mis näib esmapilgul traditsionaalne, ent avab mängides oma varjatud poole ja peidetud üllatused, siis võib selleks olla just Jokerizer. Antud sloti puhul on tegu Skandinaavia päritolu mängutootja Yggdrasil debüüdiga slotiautomaatide maailmas. Jokerizer mäng käib viiel rullil ja sellel on 10 võidukombinatsiooni, millest pooled moodustuvad vasakult paremale ning ülejäänud vastupidi paremalt vasakule.

Hoolimata tõigast, et sloti taustaks on näiliselt mahajäetud lõbustuspark, mille tuled on veel sisse jäetud, ent kus ei liigu ükski inimhing, üllatab Jokerizer mängijat säravate puuviljavanikute ja salakavalate jokker-sümbolitega.

Proovi Jokerizer’it siin

Nendes veebikasiinodes saad mängida Jokerizer’it kas pärisraha peale või meelelahutuseks.

Sümbolid

Mängus on kuus peamist sümbolit, milleks on kirsid, sidrunid, viinamarjad, kellukesed, seitsmed ja lillakad tähed. Ainuke eriline sümbol slotis on hajussümbol jokker, mis ilmub teisel, kolmandal ja neljandal real ning on võtmesümboliks boonusmängudesse.

Boonusmängud

Müstilised jokkeri võidud

Kui saad põhimängu keskmistel ridadel pihta kolmele jokkerile, avaneb sulle müstliliste võitude boonusmäng. Raundi auhinnaks on 1000-6000 münti. Maksimaalse võidu garanteerivad sulle kolm järjestikust või diagonaalset jokkeri-sümbolit.

Jokerizer’i voor

See on see, mille pärast sa Jokerizer slotti üldse mängid! Iga võidukombinatsiooni korral on sul võimalus mängida seda Jokerizeri mini-mängu. Sinu valikuteks on korjata kokku oma võidud või kasutada rullide all asuvat suurt jokkerinuppu, et seda vooru alustada. Iga keerutus maksab 20 münti, mis arvatakse maha sinu võidusummast eelmisel keerutusel. Jokerizeri voorus on võiduvõimalus suurem, kui tavamängus ning siin vajad kõigest kahte jokkeri-sümbolit, et pääseda müstiliste võitude vooru.

Võrreldes viimasega on Jokerizer’i voorus võidud tihedamad, kuid algavad ka madalamatest summadest. Kui võidusumma on lõpuks nullitud, oled jõudnud tagasi põhimängu.

Pane tähele, et kui kasutad Autoplay-funktsiooni, pane tähele, et peale võitu avaneb Jokerizer’i voor automaatselt ning võitusid ära korjata pole võimalik.

Vaata siit, kuidas Jokerizer käib

Kokkuvõte

Jokerizer on lihtne, ent meelelahutustlik mäng. Selle graafika ja sümbolid on kõrge kvaliteediga ning mis kõige olulisem, sellel on üsna suur (98.00%) tagasimakse šanss.

Kui sulle meeldib Jokerizer, siis leiad Yggdrasil Gamingult ka sellised mängud nagu Robotnik ja Winterberries.

Jokerizer
63
Hinne

10%

Võiduvõimalus

94.2%

RTP