Pehmed & Karvased

Pakkujad: Paf Game Studio

Pehmed ja karvased on Pafi oma meeskonna poolt loodud väga eestimaine mänguautomaat, mis põhineb samanimelisel Eesti päevapoliitikat ja poliitikuid kajastanud poliitisatiirilisel…

Pehmed & Karvased

87
87
Hinne
3 Ridade arv
0.1 Minimaalne panus
10 Võiduliinide arv
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

96.8%

RTP

Üldine info

Nimi
Pehmed & Karvased
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.8%
Volatiilsus
Med-Low
Võiduliinide arv
10

Panused

Maksimaalne panus
100
Minimaalne panus
0.1

Pehmed & Karvased arvustus

Pehmed ja karvased on Pafi oma meeskonna poolt loodud väga eestimaine mänguautomaat, mis põhineb samanimelisel Eesti päevapoliitikat ja poliitikuid kajastanud poliitisatiirilisel nukusarjal. Sari jooksis olenevalt ajahetkest nii ETV kui ka Kanal 2 peal.

Pehmed ja karvased mängu tutvustus

Pehmed ja karvased on on kahepoolne slotimäng. Ehk siis kui paljud mängud annavad võite välja vaid kombinatsioonide puhul, mis algavad vaid vasakult, võivad Pehmete ja Karvaste puhul võiduliinid alata nii vasakult kui ka paremalt.

Mängu tegelased on nii nagu sarjaski tuntud Eesti poliitikud, ja seda kas siis oma näoga, või siis on nad kujutatud mõne loomana.

Pehmed ja karvased on esimene Eestis loodud ja eestlastega seotud slotimänguga üldse. Välja anti mäng Eesti 100. sünnipäeva puhul 2018. aastal.

Mängu volatiilsuse kohta meil hetkel detailset infot ei ole, aga subjektiivselt võiks öelda, et tegemist on madala volatiilsusega slotiga

Karvased sümbolid

Sümbolid mängus on samad nagu olid ka sarjas – Juhan Parts, Indrek Tarand, Jürgen Ligi, Igor Gräzin, Evelin Ilves, ja siis loomad – koer, siga, hunt, ja rebane. Kõige kõvem mees selles pundis on Parts, ehk siis tema annab kõige-kõige suuremaid väljamakseid. Igaks juhuks tuleks ära mainida, et sarjas endas oli muidugi tegelasi veel – n-ö põhikoosseisu kuulus kokku 24 tegelast.

Samuti on mängus Wild ehk asendussümbolid, ning Mystery Win sümbol. Mystery win sümbol võib aktiveerida pärast mistahes mittevõitnud keerutust, ja annab sulle kuni 20x võidukordaja sinu panusele.

Tasuta keerutused

Mängus on olemas ka tasuta keerutuste funktsioon, milleni jõudmiseks on sul vaja saada esimesele ja viiendale rullikule tasuta spinnide sümbol. See annab sulle 7 tasuta keerutust. Tasuta keerutuste ajal on nii esimene kui viies rullik kaetud wild sümbolitega.

Pehmed ja Karvased tasuta keerutuste funktsioon

Kui mõnes slotis on tasuta keerutuste ajal võimalik võita ka uusi tasuta keerutusi, siis Pehmetes ja Karvastes see võimalik ei ole.

Boonusmängud

Pehmete ja Karvaste slotis on selline lihtne, loogiline, ja olgem ausad, kiire, boonusmäng. Mittevõitnud keerutuse korral võib mõnele rullikule sattuda Mystery Win sümbol, mille järel avatakse õnneratas, kus saad X suurusega auhinna, mille suurus võib olla kuni 20x sinu panuse suurus.

Pehmed ja karvased boonusmäng
Pehmed & Karvased
87
Hinne

-

Võiduvõimalus

96.8%

RTP