Spin Party

Pakkujad: Play'n GO

Vilkuvad tuled ja madalalt kumisevad bsasinoodid – Playn’Go on avanud uue ööklubi nimega Spin Party, mis ootab seiklushimulisi külastajaid 24 tundi…

Spin Party

67
67
Hinne
- Ridade arv
- Minimaalne panus
- Võiduliinide arv
- Rullikud

-

Võiduvõimalus

96.5%

RTP

Mängi tasuta
eestikasiino.com Või

Üldine info

Nimi
Spin Party
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.5%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x5000
Volatiilsus
High

Spin Party arvustus

Vilkuvad tuled ja madalalt kumisevad bsasinoodid – Playn’Go on avanud uue ööklubi nimega Spin Party, mis ootab seiklushimulisi külastajaid 24 tundi ööpäevas. Ava mäng Maria Casinos, Unibetis, Pafis või mõnes teises kasiinos, keera kõlarid põhja ja liitu peomeluga. 

Mängust lähemalt

Spin Party on kolme mängurea ja viie rullikuga mänguautomaat mängutootjalt Playn’ Go. Videosloti kümme fikseeritud võidukombinatsiooni täituvad laienevate asendussümbolitega, kus tantsiv neiu lahkelt ihaldusväärsete garanteeritud võitudega lisakeerutusi jagab. 

Spin Party videoslotil keerlevad klassikalised puuviljasloti sümbolid nagu näiteks sinised seitsmed, kellukesed, sidrunid ja kirsid koos madalama väärtusega kaardisümbolite 10, J, Q, K ja A reaga. Asendussümbolina töötab mängus teisel, kolmandal ja neljandal rullikul ilmuv tantsiva neiu sümbol. 

Boonuslahendused

Laienevad tantsijad

Tegemist on põhimängu erilahendusega, mis käivitub iga kord, kui kasvõi üksainus tantsiva neiu asendussümbol teisel, kolmandal või neljandal rullikul peatub. Sümbol laieneb kattes kogu rulliku täies mahus ning neiu hakkab seepeale tantsima. Mängija saab ühe tasuta lisakeerutuse, ent laienenud asendussümbol jääb oma kohale. See tähendab, et sinul tasub uuteks ja suurteks võitudeks koheselt valmis olla. 

Lisakeerutused

Tabades kahte või enamat asendussümbolit kolmel keskmisel rullikul, ootavad sind 10 tasuta spinni. Igaühega neist käivad muuseas kaasas garanteeritud võidud. Kui aga juhtub, et tantsiva neiu asendussümbol ilmus lisakeerutuste voorus, jääb see kolmeks keerutuseks paigale ning sina saad ühe keerutuse juurde. Võib üsna lihtsasti juhtuda, et asendussümbol on laienenud üle kõigi kolme rulliku. 

Kokkuvõte

Hüpnootiliste bassihelide taustal jõuab sinuni tõeline ööklubimelu ja seda selliselt, et sul ei tarvitse kodust lahkuda. Mängu teevad põnevaks selle lihtsasti ilmuvad lisakeerutused ning hea muusikaline-ja graafiline kujundus. 

Spin Party
67
Hinne

-

Võiduvõimalus

96.5%

RTP