Subtopia

Pakkujad: NetEnt

Subtopia on Net Entertainmenti videoslot, kus Jules Verne kuulus karakter kapten Nemo sind oma allveelaeva Nautilusega maaalustele seiklustele kutsub. Mäng…

Subtopia

66
66
Hinne
3 Ridade arv
0.01 Minimaalne panus
20 Võiduliinide arv
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

96%

RTP

Üldine info

Nimi
Subtopia
Mängutootja

Detailne info

RTP
96%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x500
Volatiilsus
Medium
Võiduliinide arv
20

Panused

Maksimaalne panus
100
Minimaalne panus
0.01

Subtopia arvustus

Subtopia on Net Entertainmenti videoslot, kus Jules Verne kuulus karakter kapten Nemo sind oma allveelaeva Nautilusega maaalustele seiklustele kutsub. Mäng on saadaval näiteks Unibetis, Pafis ja Maria kasiinos. Kõigis neis veebikasiinodes saad seda niisama ajaviiteks mängida kui ka soovi korral reaalse raha peale panustada proovida.

Mängust lähemalt

Subtopia on viie rulliku ja 20- võiduliiniga mänguautomaat, mille tegevus toimub tausal laiuvas veealuses linnas.

NetEnt kasutab tavaliselt madalamate sümbolitena mängukaarte ja nii ka seekord, kuid kõrgemad sümbolid on ilusasti joonistatud ja temaatikaga seotud tegelased. Nendeks on lillajuukseline insener, vahvate vuntsidega sukelduja, blondijuukseline teadlane, kapten ja veel üks punapäine teadlane.

Mängu hajussümbolis on kuldne kompass, asendussümboliks kuldne ikoon. Peale nimetatud sümbolite on selles veel ka baasmängus ilmuv kordaja sümbol.

Boonuslahendused

Tasuta keerutused

Tasuta keerutuste on Subtopia peamiseks boonuseks. Selle vooru käivitavad kolm, neli või viis kompassi hajussümbolit, mis ilmuvad ükskõik kuskohas rullikutel.

Tasuta keerutuste arv on teoorias lõputu, kuid need lõpetab Kordajameetri näit, kui selleks juhtub olema ristatud sääreluudega kolju. Meeter asub mänguala all paremas ääres ning keerleb iga tasuta keerutusega. Kogu süsteem on üles ehitatud suvaliste kordajate peale, kas 2x, 4x või 6x, kuid samas ka lõpetab suvaliselt ilmuv pealuu märk kogu vooru.

Kokkuvõte

Subtopia näol on tegemist arvestavalt hea mänguga, mille puhul saab ehk nuriseda vaid kasinate boonuslahenduste üle.

Subtopia
66
Hinne

-

Võiduvõimalus

96%

RTP