Wild Turkey

Pakkujad: NetEnt

Wild Turkey on Rootsi mängutootja Net Entertainment’i videoslot, mille temaatikat polegi seekord nii lihtne seletada. Võiks ju arvata, et selleks…

Wild Turkey

87
87
Hinne
3 Ridade arv
0.2 Minimaalne panus
20 Võiduliinide arv
5 Rullikud

31%

Võiduvõimalus

96.6%

RTP

Üldine info

Nimi
Wild Turkey
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.6%
Võiduvõimalus
31
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x4000
Volatiilsus
High
Võiduliinide arv
20

Panused

Maksimaalne panus
100
Minimaalne panus
0.2

Wild Turkey arvustus

Wild Turkey on Rootsi mängutootja Net Entertainment’i videoslot, mille temaatikat polegi seekord nii lihtne seletada. Võiks ju arvata, et selleks on populaarne Ameerika viski, aga nii see pole. Lähemal vaatlemisel selgub, et tegemist on hõimutemaatilise videoslotiga, milles jutuksolev hõim koosneb ainult metsikutest kalkunitest. Tagataustal võib silmata rohust hütte ning tasutaks mängivad trummirütmid lisavad temaatikale autentsust.

Wild Turkey videoslot on saadaval nii demoversioonis proovimiseks kui ka soovi korral pärisraha panustega keerutamiseks näiteks Maria Casinos, Unibetis ja Pafis.

MÄNGUST LÄHEMALT

Wild Turkey videoslotil on viis rullikut ning 20 võiduliini, mis on Net Entertainment’i mängude puhul üsna klassikaline.

Mängu madalamateks sümboliteks on kivisse graveeritud kaardisümbold 10, J, Q, K ja A ning kõrgemateks pisut koomilised kalkunid – siit võib leida emase kalkuni, sõdalase, šamaani, hõimuliidri ning ravitseja.

BOONUSLAHENDUSED

Tasuta keerutused

Kuigi mängust ei leia eraldi boonusmängu, ilmub rullikutele aegajalt siiski asendussümbol. See asendab võidukombinatsioonides kõiki teisi sümboleid ning kingib mängijale nende tabamisel hulgaliselt tasuta spinne. Kolm asendussümbolit annavad 15 tasuta keerutust, neli tükki 30 keerutust ja viis kingivad peadpööritavad 60 tasuta keerutust.

  • 3 asendussümbolit annavad 15 tasuta spinni
  • 4 asendussümbolit annavad 30 tasuta spinni
  • 5 asendussümbolit annavad 60 tasuta spinni

Virnastatud asendussümbol

Tasuta keerutuste ajal tulevad mängu ka virnastatud asendussümbolid. See tähendab, et üks asendussümbol katab ära kolm sümbolit ehk terve ühe rulliku kõrguse. Kui see juhtub, kingitakse mängijale lisaks veel paar tasuta spinni ja korralik võidusumma.

KOKKUVÕTE

Kuna Wild Turkey videoslotil saab panustada alates ühest eurosendist kuni viie euroste panusteni, siis saad ühele keerutusele soovi korral panustada kuni 100€. Taolised panused on küll julgematele mängijatele, kes lähevad ülisuurte võitude peale välja.

Üldiselt on tegemist keskmise varieeruvusega mänguga, millel on Net Entertainment’i kvaliteedimärk ning kõikidele mängijatele meelepärane tasuta keerutuste voor, mis võib hea õnne korral väga kopsaka võidusumma tuua.

Wild Turkey
87
Hinne

31%

Võiduvõimalus

96.6%

RTP