Relax Gaming Dream Drop jackpot võideti Unibet kasiinos

Mängija võitis jalustrabava peavõidu summas 2 408 389€, kõigest 1.20 euro suuruse panusega. See võit teeb temast seitsmenda inimese, kes on võitnud Relax Gaming jackpotist seitsmekohalise summa pärast Dream Dropi avalikustamist vähem kui aasta tagasi. Ühtlasi annab see selgelt mõista, et suuri jackpotte on võimalik võita, ning neid jagatakse välja küllaltki tihti.

Relax Gaming on tuntud Eesti juurtega mängutootja, mis on vähem kui 12 kuuga teinud seitsmest inimesest miljonäri. Viimaseks võiduks oli Unibeti kasiinos saadud jackpot slotimängus Temple Tumble 2 Dream Drop.

Lisaks suurtele jackpottidele on võimalik Dream Drop jackpot võrgustikust võita ka väiksemaid summasi, mille võitmise tõenäosus on oluliselt suurem. Küll aga jäävad summad peamiselt viie euro ja mõne saja euro vahele.

Relax Gaming Dream Drop jackpot võrgustik

Kõige populaarsemad on vaieldamatult Dream Drop jackpoti võrgustiku mängud, kus on võimalik võita jackpot. Teiste populaarsete mängude seast leiab näiteks slotimängu Sherlock Bones, Templar Tumble ja Hellcatraz.

Dream Drop jackpot võrgustiku abil on võimalik mängijatel ka väga väikese panuse eest võita suuri jackpotte. See annab omakorda kõigile mängijatele juurde pinget ning ootusärevust. Loomulikult on jackpoti võitmise võimalus väike – kuid sellest hoolimata on teil selleks võimalus!

Relax Gaming ajalugu ja mängude valik

Relax Gaming loodi aastal 2010. Kuna tegemist on Eesti juurtega ettevõttega, siis tasub märkimist, et Tallinna kontor avati 2012. aasta jaanuaris. Hiljem on avatud kontorid ja Rootsis, Maltal, Serbias ning Gibraltaril. Aastal 2018 jõuti märgilise sündmuseni ning ettevõttes töötas selleks hetkeks juba 100 inimest.

Relax Gaming pakub mängijatele rohkem kui 4000 erinevat mängu. Slotimängude valikus on palju huvitavaid ning innovatiivsete lahendustega mänge. Relax Gamingu üks kõige populaarsemaid mängude seeriaid on ilmselt Money Train.

Your casinos will be cleared

Are you sure?