|
|

Betsafe kasiino – tuntud ja turvaline Eesti netikasiino

Betsafe on Eestis tegutsenud juba üle kümne aasta, kuni aastani 2017 oli kasiino tuntud küll nime all Triobet. Tegemist on Eesti ühe tuntuima kasiinoga, mis korraldab ka Baltimaade online pokkeri meistrivõistlusi. Betsafe on ainus hasartmänguportaal, mis omab litsentsi mitte ainult Eestis, vaid kõikides Baltimaades.


Betsafe € 100 boonus ja 500 tasuta spinnid.

|


Siin lehel tutvustame teile Betsafe kasiinot lähemalt - räägime Betsafe'i mänguvalikust, maksevõimalustest, liitumisboonustest ja muudest Betsafe boonuskoodidest. Samuti räägime sellest, milles Betsafe tugev on, ja milles võib-olla mitte nii tugev.

Kiirviited

Betsafe kasiino mängud

Betsafe pakub mängijatele hulgaliselt erinevaid videoslotte, klassikalisi slotte, ja ka palju progresseeriva peavõidu/jackpotiga mänge. Olemas on ka kraapekaardid, bingo, virtuaalne totalisaator, blackjack ja palju muud. Kasiinos ei puudu ka pokker ja live-kasiino mängud. Betsafe pakub kokku rohkem kui 1200 mängu, millest suurem osa on mängitavad ka mobiilis.

Betsafe pakub eelkõige mängutootjate Microgaming ja Netent mänge, kuid samuti on võimalus mängida erinevaid mänge teistelt tootjatelt nagu näiteks Yggdrasil, Wirex, Evolution, Jadestone. Lisaks pakub Betsafe soovijaile võimalust mängida ka Betsafe'i enda poolt toodetud slotimänge. 

Betsafe slotid

Lisaks erinevat tüüpi slottidele pakub Betsafe ka võimalust teha ennustusi erinevatele spordivõistlustele, ja loomulikult ei puudu ka võimalus teha panuseid reaalajas hetkel toimuvatele mängudele.

Betsafe live-kasiino

Betsafe pakub huvilistele mitmeid erinevaid live-kasiino mänge nagu näiteks rulett, bakaraa, õnneratas, täringud. Lisaks on võimalik panustada live-krupjeega ka pokkerile. Kuidas see täpsemalt käib, uuri juba Betsafe’i lehel. Betsafe pakub korraga rohkem kui 45 live-kasiino lauda.

Spordiennustused

Betsafe’is on võimalik panustada rohkem kui 30le spordialale, mille hulgas on loomulikult jalgpall, korvpall, võrkpall, ja huvitavamate spordialade hulgast võiks ära mainida ka nooleviske, Soome pesapalli, ja söerajasõidu. Ja kui sport sind väga ei huvita, siis pakub Betsafe sulle võimalust panustada ka poliitikale. Näiteks on võimalik panustada järgmisele USA presidendile. Betsafe’i platvorm on spordiennustuste tegemiseks väga mugav ja samuti pakutakse algajatele head panustamise juhendit. Soovijad saavad vaadata olulisemaid mänge ka reaalajas.


Betsafe Sport € 100 boonus.

|


Betsafe mobiilis

Betsafe’i mobiilirakendus annab sulle võimaluse mängida igal ajal ja igas kohas, kus sul peaks soov tekkima videoslottidel keerutada või miks mitte mõni pokkeriturniir teha (kuigi mõned suuremad turniirid ei pruugi mobiilis alati kättesaadavad olla). Videoslottidest on Betsafe’i mobiilikasiinos pakkumisel peaaegu täpselt sama suur mängude valik nagu arvutiekraanil. Tihtipeale pakutakse ka eksklusiivseid boonuseid mobiilis mängimiseks.

Betsafe’i platvorm

Üldiselt võib öelda, et Betsafe’i platvormi on lihtne ja mugav kasutada. Kuid aeg-ajalt, olles mänginud näiteks pokkerit mõnda aega erinevatel laudadel, võib nende pokkeriklient pisut aeglaseks jääda. Seda õnneks mitte pokkerilauas, vaid pigem ei uuenda klient enam infot uute turniiride või rahalaudades olevate mängijate arvu.

Lojaalsusboonused

Mängides Betsafe kasiinos teenid sa mängimisel punkte, mida sul hiljem on võimalik kasutada kas pokkerturniiridel sisseostuks või siis vahetada raha vastu (33 punkti on 1 EUR). Lisaks on Betsafe’is ka VIP programm erinevate VIP tasemetega. Mida rohkem punkte sa teenid, seda kõrgemale tasemele sa tõusta saad. Mida kõrgemal tasemel sa oled, seda paremaid kasiino boonusepakkumisi sulle saadetakse. Kõik mängijad alustavad Pronks tasemelt ja saavad edasi liikuda Hõbe, Kuld, Plaatina, Teemant, ja lõpuks ka Kuningliku teemanti tasemele.


Betsafe € 100 boonus ja 500 tasuta spinnid.

|


Sisse- ja väljamaksed Betsafe kasiinos

Maksevõimalused Eesti Betsafe kasiinosBetsafe pakub mitmeid erinevaid makseviise, k.a. kiired pangaülekanded, krediitkaardimaksed ja loomulikult ka online rahakotid nagu Skrill ja Neteller. Mis ehk Betsafe kasiinot siin kategoorias teistest eristab, on põhimõtteliselt miinimum sissemakse puudumine. Kuigi kasutades krediitkaarti või näiteks Skrilli on miinimum sissemakse 10 eurot, siis SEB või Swedbanki puhul on miinimumsissemakse summa vaid 10 senti, LHV puhul 1 EUR. Täpsemat infot kasiino makseviiside kohta leiad siit.

Väljamaksete kiirus on pangaülekannete puhul maksimaalselt kuni kolm päeva, kuid reeglina laekuvad väljamaksed kuni 24 tunniga. Väljamaksed krediitkaardile võivad võtta kauem, kuni 5 tööpäeva.

 

 

 

 

Betsafe kasiino boonused ja boonuskoodid

Betsafe pakub uutele mängijatele väga atraktiivseid boonuseid, olenemata sellest, kas soov on keerutada videoslottidel, teha riskivabu panuseid spordile, või siis võtta osa tasuta pokkeriturniiridest.

Betsafe kasiino boonus - 200% SISSEMAKSEBOONUS + 500 TASUTA SPINNi

Liitu Betsafe kasiinoga

Betsafe annab uutele mängijatele 200% sissemakseboonust, mis tähendab, et sinu sissemakse kolmekordistatakse kohe pärast esmase sissemakse tegemist. Näiteks tehes makse summas €50, antakse sulle kohe €100 juurde, ehk siis mängida saad sa nüüd €150 eest. Samuti annab Betsafe kõigile uutele kasiinos mängijatele kuni 500 tasuta spinni Jumanji mänguautomaadil.

Oluline on meelde jätta, et see boonus on kasutatav vaid kasiinos mängimiseks (ehk siis seda ei ole võimalik kasutada spordiennustuste tegemiseks või pokkerit mängides). Enne, kui sul on võimalik boonusraha välja võtta või teistes mängudes kasutada, tuleb sissemakse boonus slottidel 25x läbi mängida. Maksimumboonuse summa on €100.

Tasuta spinnides võidetud raha välja võtmiseks või mujal kasutamiseks tuleb see raha esmalt 1x läbi mängida.

Betsafe annab spordiennustajatele 100 € väärtuses tasuta panuseid

Kui sul on huvi eelkõige spordis panustamise vastu, siis pakub Betsafe uutele panustajatele kuni 100 € väärtuses tasuta panuseid. Esmalt, pärast esimese vähemalt €10 suuruse sissemakse tegemist ja vähemalt sama suure panuse tegemist ühele sündmusele/mängule, annab Betsafe sulle kohe €25 tasuta panuse. Lisaks on sul võimalik saada samasugune tasuta panus ka järgneval neljal kuul alates konto avamise hetkest. Seleks peab igakuiselt läbi mängima 10 €, ja ürituse koefitsient, millele panustad, peab olema vähemalt 1.5. See pakkumine kehtib lisaks uutele klientidele ka neile, kes pole varem spordiennustusi teinud.

Tasuta panusega võidetud summad tuleb enne välja võtmist või teistes kasiino mängudes kasutamist vähemalt 3x läbi mängida.


Betsafe Sport € 100 boonus.

|


Betsafe boonuskoodid pokkerimängijatele – saa tasuta kuni 1 000 €

Pokkerimängijatele pakub Betsafe nelja erinevat boonuskoodi, millega sul on võimalik saada kuni 1 000 € tasuta raha.

Enne boonuskoodi valimist otsusta millise limiidiga mängida plaanid, ja kui palju, kuna sellest oleneb milline Betsafe’i boonuskood sulle kõige mõistlikum võiks olla.

  • PKRFDB10 annab sulle 10 €, boonus makstakse välja 10 sendi kaupa.
  • PKRFDB25 annab sulle 25€, boonus makstakse välja 1 euro kaupa.
  • PKRFDB250 annab sulle 250 €, boonus makstakse välja 5 euro kaupa.
  • PKRFDB1000 annab sulle 1000 €, boonus makstakse välja 10 euro kaupa.

Boonuskoodi valikul peaks meeles pidama, et boonus tuleb vabastada 60 päeva jooksul, ja pärast selle aja möödumist veel väljamaksmata boonus annulleeritakse. Seega mängides vähe ja väikseid limiite, on mõistlik valida kõige väiksem boonuse summa, kuna vastasel juhul ei pruugi sa ühtegi boonuse väljamakset saada. Iga väljamakstud euro kohta pead sa maksma 5 eurot reiki.

Lisaks annab Betsafe uutele pokkerimängijatele ka 28 uue mängija 50 € freerolli esimese taseme piletit, mis on kasutamiseks järgneva nelja nädala jooksul

Betsafe’i klienditugi

Juhul, kui sul on probleeme ühe või teise mängu mängimisel või siis on tekkinud lihtsalt mõni küsimus Betsafe’i kohta, saad nendega ühendust võtta nii telefoni, chati, kui ka emaili teel. Vestelda saab nende kasutajatoega Eesti, Vene ja ka Inglise keeles.

Betsafe on Eesti suurim online kasiino, mille puhul võid kindel olla, et tegemist on kasiinooperaatoriga, kes pakub sulle head mängukogemust ja kiireid väljamakseid.


Betsafe € 100 boonus ja 500 tasuta spinnid.

|


Mida meie Betsafe kasiinost arvame?

Betsafe'il on väga hea liitumisboonus - kaugeltki mitte kõik kasiinod ei paku liitumisboonusena koguni 200% sinu sissemaksest koos kuni 500 tasuta spinniga. Samuti on Betsafe'il muid väga häid alalisi pakkumisi, millest lugesid juba eespool, ja lisaks uuri ka meie hetkel aktiivseid kasiino pakkumisi, mis kestavad lühiajalisemalt.

Betsafe teeb lojaalsetele mängijatele aeg-ajalt ka suvalistel hetkedel tasuta spinnide pakkumisi, või siis kannab näiteks su kontole 5 eurot pokkeriraha.

Betsafe'i lehekülg on lihtne ja arusaadav, kõik on leitav just sealt kust sa seda leida sooviksid. Sinu konto lehekülg võiks küll tõenäoliselt pisut lihtsam veel olla, aga üldiselt on ka seal kõik leitav ilma liigse ajakuluta. 

Betsafe pakub Eesti kasiinodest kõige väiksemaid minimaalseid sissemakse võimalusi - näiteks on sul SEB panga või Swedbanki kaudu võimalik soovi korral teha ka vaid 10 sendine sissemakse, LHV puhul on nende miinimum kõigest 1 euro. Ehk siis soovides oma õnne proovile panna vaid ühe või paari odava keerutusega, Betsafe'is on sul see võimalus täiesti olemas. 

Kui sul veel Betsafe kasiinos kontot ei ole, siis pole paremat hetke selle avamiseks kui praegu. Ja seda tehes kasuta kindlasti ära ka Betsafe'i tervitusboonus

Liitu Betsafe'iga juba täna