Mobiilne Paf - naudi mängu igal pool

Nüüd on Pafis sõprade seltsis mängimine nutitelefoniga või mõne muu mobiilse seadme kaudu imelihtne. Mobiilses Pafis saad mugavalt oma kontot hallata ning teha kiirelt sisse-ja väljamakseid teha.

Mobiilsest Pafis st leiad laia valiku populaarseid NetEnt'i, Microgaming'u ja teiste tootjate videomänguautomaate nagu Starburst, Flowers ja Gonzo’s Quest, lauamängud rulett ja online Blackjack, kraapekaardid ning mitmekesine valik bingotubasid on alati vaid ühe sõrmeliigutuse kaugusel. Samuti saad teha live ning pre-match spordiennustusi.


OPERATOR: Paf

KUIDAS MÄNGIDA MOBIILSES PAFIS?

Mobiilses Pafis mängu alustamine on väga lihtne. Vajad selleks vaid Paf.com kasutajat ning kui soovid pärisraha panustele mängida, on tarvis, et su kontol oleks ka reaalset raha. Edasi ava oma mobiilis või mõnes teises nutiseadmes veebribrauser ja mine leheküljele paf.com/mobile.

Seejärel logi keskkonda oma kasutajaga sisse ning tee soovi korral spordipanuseid või keeruta ajaviiteks videoslottidel. Kui vajutad "proovi"-nuppu saad mängida videosloti demoversiooni ja "mängi"-nupul klikkides jõuad võimaluseni pärisraha panustega oma õnn proovile panna.

MOBIILSE PAFI SISSE - JA VÄLJAMAKSED

Eesti pangakontodelt tehtavate mobiilse Pafi sissemaksete minimaalseks summaks on 5€, minimaalseks väljamaksesummaks on aga 10€. Kui sul on boonuskood sissemakseboonuse saakmiseks, siis sisesta see deposiidi tegemisel.

TEENI MOBIILSE PAFIGA LIITUDES 100€ BOONUST

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

TEENI ESIMESE SISSEMAKSEGA 100 TASUTA SPINNI

Peale Pafiga liitumist ja esimest sissemakset ootavad sind koheselt 100 tasuta keerutust Microgaming'u slotikal Rabbit in The Hat. Peale sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta spinnid ootavad sind seal. Pane tähele, et tasuta keerutuste võidud on vaja läbi mängida vaid ühe korra.

Loe siit mängu kohta lisa Loe siit tutvustust Tutvu videoslotiga siin Loe siit mängu tutvustust
Rabbit in The Hat Ariana Bridesmaids Jurassic Park
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

Egle

EestiKasiino.com