|
|

Optibet – lihtne, kuid funktsionaalne kasiino

Optibet asutati aastal 1999 Lätis, kuid jõudis aastaks 2014 ka Eesti turule. Nüüdseks on tegemist Eestis litsentseeritud populaarse internetikasiinoga, mis pakub kasiinosõpradele nii spordiennustuste tegemise võimalusi kui ka hulgaliselt videoslotte.


Optibet € 1 000 läbimängimise nõudeta boonus ja 200 tasuta spinnid.

|


Optibeti prioriteediks on turvalisus ja aus mäng ja selle kohta on ettevõte saanud ka eCOGRA sertifikaadi, mida antakse vaid neile hasartmänguoperaatoritele, kes on pühendunud ausa mängu põhimõtetele ja vastutustundliku mängimise idee järgimisele.

Mida Optibet mängijale pakub?

Optibeti esileht

Võrreldes mitmete teiste eestikasiino.com lehel tutvustatavate kasiinodega on Optibet ehk pisut rohkem orienteerunud spordiennustustele. Loomulikult pakub Optibet ka muud nagu näiteks videoslotid, live kasiino jms, kuid spordiennustused on selle operaatori jaoks kindlasti üks olulisemaid.

Optibet on lihtsa disainiga internetikasiino, mis on oma lihtsusest hoolimata piisavalt funktsionaalne, et pakkuda ka kõige nõudlikumale mängijale head kasiinokogemust.

Optibeti spordiennustused

Optibet pakub panustajatele hulgaliselt võimalusi spordiennustuste tegemiseks ja tänu oma lihtsalt kujundusele on ideaalne ka algajatele ennustajatele. Muude spordialade hulgas on võimalik panustada ka näiteks sportlikule vabavõitlusele ja miks mitte ka Läti keno loto võidunumbrile.

Optibet € 1 000 läbimängimise nõudeta boonus ja 200 tasuta spinnid.

|

Palju on ka erinevaid ennustamise võimalusi E-Spordile. E-Spordi mängude hulgas on näiteks Call of Duty, Starcraft ja Starcraft 2, Dota 2. Ja loomulikult pakub Optibeti spordiennustusportaal sulle esmaseks panustamiseks registreerumisel ka riskivabu panuseid.

Optibeti videoslotid

Optibeti kasiinomängude valikus on erinevate mängutootjate slotid, esindatud on firmad nagu Microgaming, NetEnt, Novomatic, Play’n Go, NYX, Pragmatic Play, Playson, Big Time Gaming, EGT ja lisaks veel päris mitu nime. Hetkel ilmselt üks uuematest ja populaarsematest videoslottidest, mida mängida saab, on näiteks mänguautomaat Narcos. Kes on teadlik samanimelisest sarjast, neile võiks see videoslott kindlasti meeldida. Uuemate nimede hulgast võiks ära mainida veel Blood Suckers 2. Loomulikult on Optibeti kasiinos olemas ka juba klassikaks saanud slotid nagu Starburst ja Book of Ra. Kuigi kahjuks ei ole võimalik slotte nime järgi otsida, on slotid kategoriseeritud tootjate järgi, mis vähemalt pisut võiks soovitud sloti leidmist lihtsustada.


Optibet € 1 000 läbimängimise nõudeta boonus ja 200 tasuta spinnid.

|


Optibeti live-kasiino mängud

Optibeti live kasiinos ei ole mängude valik just väga suur, eriti võrreldes mitmete teiste eestikasiino.com lehel näha olevate kasiinodega, kuid mängida on võimalik nii mitut erinevat tüüpi ruletti kui ka Blackjacki.

Optibeti tugevad küljed

Optibeti boonused on üsna kõrged, samuti pakub kasiino lisaks tavapärastele makseviisidele ka Paysafecard kasutamise võimalust. Optibet on välja töötanud ka suure „teadmistebaasi” kust võib leida vastused kõigile oma mängimisega seotud küsimustele, ilma et oleks vaja pöörduda klienditoe poole.

Optibeti spordiennustuse koefitsiendid on tavaliselt ühed turu parimatest ja spordiennustuste tegemisel on kindlasti positiivne element ka nende väga lihtsakoeline disain.

Optibeti nõrgad küljed

Kuigi spordiennustuste tegemisel on lihtne disain vaid boonuseks, siis mõnikord võib samas tunduda, et nende kasiino disain hakkab pisut ajale jalgu jääma. Samuti puudub 24/7 klienditugi, mida küll õnneks kompenseerib nende vägagi põhjalik teadmistebaas.

Tutvu Optibetiga lähemalt

Samuti võiks nõrkade külgede all välja tuua erinevate boonuste läbimängimise nõude, mis kasiinoboonuste puhul on reeglina 30x. Optibeti kasiinoboonuste tingimusi vaatame kohe ka pisut lähemalt.

Optibeti sisse- ja väljamaksed

Optibetti on võimalik teha sissemakseid ja ka väljamakseid kasutades samu variante nagu enamiku teiste kasiinode puhul – võimalik on pangalinki kasutades teha ülekanne mõne Eesti panga kaudu, kasutades Visa või Mastercardi krediitkaarti, Visa või Maestro deebetkaarti, või siis kasutada hoopis mõnda e-rahakotti nagu näiteks Skrill või Neteller. Lisaks kõigile neile Eesti kasiinodes juba tavapäraseks saanud maksevõimalustele, pakub Optibet võimalust kasutada ka Paysafecard e-rahakotti.

Optibeti kasiino minimaalne sissemakse summa on krediitkaardiga 7 eurot ja teistel maksevõimaluste puhul 10 eurot.

Väljamaksed võtavad aega kuni 5 tööpäeva, aga reeglina jõuab raha sinu kontole tunduvalt kiiremini.

Optibeti kasiino boonuste üldised tingimused

Optibet on väga positiivne näide sellest, kuidas kogu vajalik info oma lehel kõigile mängijatele väga lihtsalt ja loogiliselt arusaadavaks teha. Ja sama kehtib ka nende boonuste tingimuste kohta. Erinevate boonuste täpsemad detailid võivad varieeruda, aga reeglina on Optibeti kasiinoboonuste saamiseks ja välja võtmiseks järgmised eeldused:

  • Kasiino boonuse saamiseks peab sinu sissemakse olema vähemalt 20 EUR.
  • Boonusraha läbimängimise nõue on 30x.
  • Boonusraha läbimängimisel lähevad arvesse maksimaalselt 5 euro suurused panused.
  • Kasiino boonusraha võid sa kasutada ainult Optibeti kasiinos – spordiennustused jms siia alla ei käi.
  • Kui sa teed oma Optibeti kontolt väljamakse enne kui sa oled boonuse läbimängimise nõude täitnud, sinu boonused ja sellega seotud võidud tühistatakse.
  • Boonusraha läbimängimiseks on sul aega 5 päeva.

Optibeti spordiennustuse boonuse tingimused

Optibeti spordiennustuste boonustel on erinevad tingimused, mida peaks kindlasti lugema iga boonuse kohta, millest huvitatud oled, eraldi. Aga üldiselt on Optibeti spordiennustuse boonusel 10x läbimängimise nõue ja riskivaba spordiennustuse panusel 2x läbimängimise nõue.

Optibeti boonuskoodid ja tervituskampaaniad

Starburst

Optibet pakub uutele mängijatele erinevaid kasiinoboonuseid, mida on kindlasit mõistlik ära kasutada.

Optibeti kasiino tervitusboonus – saa kuni 1000€ tasuta raha spinnimiseks

Kasutades esimesel sissemaksel Optibeti boonuskoodi OPTIBET1 annab Optibet sulle 100% boonuse kuni 500 euro väärtuses. Teise sissemakse puhul kasuta boonuskoodi OPTIBET2 ja sulle antakse taaskord 100% lisaks kuni 300 eurot. Ja tehes kolmandat sissemakset, kasuta Optibeti boonuskoodi OPTIBET3 ja saad lisaks 50% kuni 200 euro ulatuses.


Optibet € 1 000 läbimängimise nõudeta boonus ja 200 tasuta spinnid.

|


Ning nagu juba mainitud, iga tervitusboonuse saamiseks peab sinu miinimusissemakse olema alati vähemalt 20 eurot. Boonusraha läbimängimise kohustus on 30x ja see nõue tuleb täita seitsme (7) päeva jooksul. Ja selle boonusraha läbimängimine on võimalik ainult slottidel.

Optibet pakub 30€ riskivabu spordiennustuse panuseid ilma läbimängimise nõudeta

Tehes esimese sissemakse Optibeti boonuskoodiga SPORT30 annab Optibet sulle kaks 15 eurost riskivaba panust ja mis kõige parem, panuste võitmise korral puudub igasugune läbimängimise kohustus. Miinimum sissemakse on 15€.

Optibeti 100% Spordi tervitusboonus

Kasutades esimesel sissemaksel Optibeti boonuskoodi SPORT100, kahekordistab Optibet sinu sissemakse kuni 100 euro ulatuses. Minimaalseks sissemakseks on 10 eurot. Läbimängimise kohustus antud boonusraha puhul on vaid 3x ja seda tuleb teha 30 päeva jooksul.

Lisaks pakub Optibet ka uusi ja huvitavaid lühiajalisi kampaaniapakkumisi nagu näiteks järgnev:

44 tasuta spinni ja 44% boonust kuni 44€

Selleks, et saada slotil Arcane Reel Chaos kuni 44€ ja lisaks veel 44 tasuta spinni, kasuta oma esimese, vähemalt 20 eurose sissemaksega koos koodi ARC44 . Tasuta spinnid on vaja lunastada 24h jooksul peale sissemakset ning boonusesumma ja tasuta spinnidega võidetud raha on vaja läbi mängida 25x, ja seda tuleb teha 7 päeva jooksul. See konkreetne pakkumine kehtib kuni 3. juunini.


Optibet € 1 000 läbimängimise nõudeta boonus ja 200 tasuta spinnid.

|