Pafi mälumängu rakendus

Paf Game Show – Paf teeb mälumängu!

Paf avaldas hiljuti oma mälumängu rakenduse, milles mängides on võimalik võita auhindu. Auhindadeks võivad olla näiteks tasuta spinnid, aga tõenäoliselt pakutakse tulevikus veel teisigi erinevaid ägedaid boonuseid oma teadmiste proovilepaneku eest.


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Viktoriinil osalemiseks on vaja esmalt alla laadida Paf Game Show rakendus, ning seejärel live viktoriinist lihtsalt osa võtta. Nagu ikka, mäng algab lihtsamatest küsimustest ning edasi lähevad küsimused järjest raskemaks.

Pafi mälumäng toimub igal teisipäeval kell 20:00.

Tähele tuleks panna, et kõik võidud tuleb sama päeva südaööks ka rakendusest välja võtta. Ning võidetud tasuta spinnid kehtivad 24 tundi. Tasuta keerutusi jagatakse Pafi eksklusiivsel videoslotil Kreisiraadio ning iga tasuta keerutuse väärtus on 20 senti

Arvestades, et tasuta spinnide võitude läbimängimise kohta pole midagi räägitud, siis Pafi puhul võib eeldada, et kõik nende võidud makstakse välja pärisrahas.

Liitu Pafiga ja pane oma mälu mängu!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...