Coolbeti tutvustus

Coolbet kasiino ülevaade – tasuta spinnid, boonused, ja kampaaniad

Coolbeti näol on tegemist Eestis litsentseeritud kasiinoga, mis jagab mängijatele üsna häid boonuseid, mille hulka kuuluvad nii tasuta rahalised kasiino boonused kui tasuta spinnid.

Coolbetist lähemalt

Coolbeti peamine tegevus asub Eestis, andes oma Tallinnas asuvas peakontoris tööd enam kui 140-le inimesele. Ettevõte bränd kuulub Eesti firmale Staycool OÜ, ning tegutsetakse nii Eestis kui ka teistes riikides just Eestis välja antud litsentsi alusel.

Coolbet on saanud ka mitmeid erinevaid prestiižseid auhindu. Näiteks alles 2019. aastal nimetas Tips, üks tuntumaid panustamisajakirju Norras, Coolbeti Aasta Parimaks Kihlveokontoriks. Kokku hindas ajakiri 30 erinevat spordiennustusportaali, ja nende hulgas paistis enim silma just Coolbet. Ja see ei olnud ettevõttele mitte esimene kord tipus lõpetada. Sama suutis Coolbet ka eelneval aastal. Coolbet on esimene kihlveokontor, kes alates Norra ajakirja Tips kihlveokontorite testide alustamisest auhinna kahel järjestikusel aastal võitnud on. Ja siinkohal oleks hea ära mainida, et oma iga-aastaste spordiennustusportaalide testimisega alustas ajakiri juba 2002. aastal. Põhjused Coolbeti kõrgele kohale paigutamiseks olid eelkõige nende hea koefitsiendid, kiired ja probleemideta sisse- ja väljamaksed, ning ka mugav kasutajaliides.

Lisaks eelmainitud auhindadele on Coolbet samuti võitnud 2017. aastal International Gambling Awards (IGA) galal Startup of the Year auhinna.

Coolbet seisab enda sõnul avatuse ja ausa mängu eest ning sellest lähtuvalt jagavad nad kõigi oma klientide panustamise infot ka teistele mängijatele. Muretsemiseks pole aga põhjuks – kellelgi konkreetseid detaile ja jagata, küll aga avaldatakse seda infot, kui palju Coolbeti mängijad grupina panustavad, ja millele panuseid tehakse.

Kohati on Coolbet oma avatuse osas väga sarnane Paf kasiinoga, mis samuti jagab üldist infot oma mängijate võitude või kaotuste kohta, kas siis ühel või teisel viisil. Võrreldes Coolbetiga on Paf kasiino aga seadnud oma mängijatele lisaks kõigele ka maksimaase aasta kaotuse.

Uuri lähemalt Paf kasiino kohta:


Paf € 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

|


Coolbeti mänguautomaatide mänguvalik

Coolbetis võib leida eelkõige viie tuntud ja turvalise mängutootja videoslotte ja live kasiino mänge. Esindatud on mängutootjad NetEnt, Evolution Gaming, Microgaming, Yggdrasil, ning Play’n Go.

See tähendab seda, et suurem osa mängudest, mida sa teistes kasiinodes näinud oled, on juba kaetud. Olgu otsitavaks mänguks siis kasiinode poolt palju reklaamitud NetEnti Starburst, Gonzo’s Quest, või Jumanji, või siis põhimõtteliselt ükspuha milline teine mäng.

Millest võiks Coolbeti kasiino lehel pisut ehk puudust tunda, on võib-olla võimalus sorteerida mänge näiteks mõne konkreetse mängutootjate järgi. Näiteks kui soovid näha ainult Yggdrasili mänge, siis seda ei ole hetkel teha võimalik. Küll aga on nad mängud kategoriseerinud pisut teisti - Uued mängud, Eesti Top, Slotid, Lauamängud, Jackpot-mängud, Videopokker, ja Live kasiino.

Soovi korral on sul „Võitjate Kaardi” viite alt võimalik näha ka tänaseid suurimad kasiino võite, ning millises mängus see saadi. Lisaks on võimalik näha isegi seda, kust riigist antud mängija pärit on. See meenutab pisut näiteks Chanz kasiinot, kus samuti pidevalt antakse teiste mängijate võitudest teada.

Uuri Chanzi lähemalt:


Chanz € 100 boonus ja 300 tasuta spinnid.

|


Coolbeti live kasiino

Coolbeti live kasiinos on olemas kõik tänapäevased live kasiino mängud, mida sa antud kategooria alt leida ootaksid. Olemas on loomulikult nii arvukalt blackjacki, bakaraa, ja ruletilaudu kui ka nüüdseks juba üsna populaarseks saanud Evolution Gamingu poolt välja arendatud uudseid live kasiino mänge.

Näiteks võib leida Coolbeti live kasiinos Monopoly Live mängu, Lightning Roulette ja Lightning Dice mängud, Võta või Jäta, Dream Catcheri, ja ka näiteks Jalgpalli Stuudio (Football Studio).

Coolbeti spordiennustus

Coolbet erineb mitmetest teistest Eesti spordiennustusportaalidest ühe lihtsa aspekti poolest – kui enamik spordiennustusportaale ostavad koefitsiente väljastpoolt teistelt firmadelt sisse, siis Coolbet teeb seda kõike majasiseselt ja on palganud selleks enda sports traderid. See on ka üks põhjus miks Coolbet saab pakkuda väga häid koefitsiente panustamiseks. Kokku tegeleb Coolbeti spordiennustuste osakonnas igapäevaselt 50 inimest.

Coolbeti esindajad on ise öeldnud, et võrreldes mitmete teiste spordiennustusportaalidega, kes jätavad endale isegi kuni 8% marginaali, on Coolbetil selleks reeglina vaid 2-3%.

Coolbeti spordiennustuse tarkvara on samuti nende enda meeskonna poolt üles ehitatud. Ühe huvitava n-ö featuurina võiks Coolbetis välja tuua võimaluse näha teiste mängijate poolt tehtud panuseid (anonüümselt, loomulikult) ja neid soovi korral kopeerida.

Coolbeti ennustusvõimalused ei ole ehk nii suured kui mitmetes teistes spordiennustusportaalides, ja seda tahtlikult. Nende arvates on turul panustamiseks tänaseks juba liiga palju võimalusi. Ja see teeb kogu seda värki ainult segasemaks. Seega Coolbet pigem limiteerib oma panustamise võimalusi, pakkudes samal ajal aga parimaid koefitsiente aladel ja panustamisvõimalustel, millele Coolbetis panustada saab.

Spordialade valik Coolbetis ei ole samas aga üldsegi liiga väike. Vahe mitmete teiste portaalidega on pigem selles, et iga sündmuse puhul on võimalik panustada siin vähematele asjadele. Võrdlusena võib tuua, et mõnes kihlveokontoris võib sul ühele ja samale jalgpallimängule olla võimalik teha sadu erinevaid panuseid. Seda on aga ilmselgelt liiga palju.

Spordialadest rääkides pakub Coolbet ennustajatele järgmisi alasi: Jalgpall, Korvpall, Tennis, Jäähoki, Talisport, Ameerika Jalgpall, Golf, Jääpall, Kriket, Käsipall, MMA, Noolevise, Pesapall, Pokker, Poks, Rali, Saalihoki, Saalijalgpall, Snuuker, Vormel 1, ning Võrkpall.

Lisaks on võimalik panustada ka järjest populaarsemaks muutuvale e-spordile. E-spordialadest on Coolbetis võimalik panustada DOTA-le, Rainbow Six-ile, ning ka SC2-le.

Samuti on soovijail võimalik panustada mõnele Meelelahutuslikule teemale. Näiteks – kas „Tõde ja Õigus” võidab Parima Rahvusvahelise Filmi Oskari. Nii vahemärkusena võiks ära mainida, et viimase näite puhul oleks õige ja tõene vastus olnud EI. 

Kui sul aga peaks olema soov panuseid teha maailma poliitikamaastikul toimuvale, siis ka neid võimalusi on Coolbeti spordiennustusportaalis nii mõnigi. Näiteks on võimalus panustada nii Eesti, Soome, kui ka USA poliitikale. Millised tulevad järgmised Eesti erakondade reitingud? Või siis kes võidab USA 2020. aasta presidendivalimised või kes üldse saavad nominatsioonid.

Coolbeti pokkerituba

Coolbet kasutab hetkel sama pokkeritarkvara nagu näiteks Betsafe, Paf, ja Olybet. Seega Coolbeti pokkerituba on nende kasiinode pokkeritubadega väga sarnane, kui mitte öelda et peaaegu identne, ja seal on võimalik mängida ka samadel turniiridel.

Tsekka mainitud kasiinosi:


Paf € 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

|


Betsafe € 500 boonus ja 300 tasuta spinnid.

|


Coolbeti makseviisid

Coolbetis on võimalik sisse- ja väljamaksete tegemiseks kasutada kõiki tavapäraseid makseviise. Nendeks on krediitkaart, Swed/SEB/LHV pangalingid või Trustly. Samuti e-rahakotid nagu Skrill ja Neteller. Väljaspool Eestit võib olla võimalik Coolbetis makseid teha ka Revolut kaardiga ning MuchBetter teenusega.

Pangaülekannete ja krediitkaartide puhul on minimaalseks sissemakseks vaid 2 eurot, e-rahakottide Skrill ja Neteller puhul aga 10 eurot.

Sissemakse meetodid Coolbetis

Väljamaksete miinimum on 10 eurot, ning kui teiste makseviiside puhul võivad väljamaksed aega võtta 1-3 päeva, siis kasutades e-rahakotte Skrill või Neteller peaks väljamaksed toimuma koheselt ja ilma igasuguste viivitusteta. Tasuks küll meelde jätta, et e-rahakoti väljamakse tegemiseks pead sa eelnevalt olema sama makseviisiga ka sissemakse teinud.

Väljamaksed Coolbetis

Coolbet mobiilis

Kui eelnevalt mainisime erinevaid auhindu, mida Coolbet oma tegevusega võitnud on, siis lisaks nendele võitis ettevõte International Gambling Awards (IGA) galal 2018. aastal ka „Parim Spordiennustuse Toode Mobiilis” auhinna.

Seega võite juba eeldada, et kõik Coolbeti poolt pakutavad mängud ja võimalused – olgu nendeks siis videoslotid, pokker, või spordiennustuste tegemise võimalus, on väga hõlpsasti kasutatavad ka sinu mobiilseadme kaudu, olgu see siis sinu nutitelefon, tahvelarvuti, või mõni täiesti kolmandat tüüpi nuhvel.

Vastutustundlik mängimine Coolbetis

Kui varem mainisime, et Coolbet on üsna avatud oma tegevuses, siis see tuleb välja ka lugedes nende lehel vastutustundliku mängimise kohta. Näiteks annavad nad teada, et keskmiselt 85% mängijatest kaotavad kasiinos panustamisega raha. Pole just palju kasiinosi, kes taolist infot jagaksid. Selles osas võiks ära mainida vaid Pafi, kes põhimõtteliselt oleks suuteline sama tegema, kui nad seda juhuslikult juba teinud ei ole.


Paf € 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

|


Coolbet võrdleb kasiinos mängimist kinos käimisega – see peab eelkõige olema mõeldud meelelahtuseks. Ja näiteks 10 euro panustamist võiks nende arvates samuti võrrelda ühe kinopileti hinnaga. Mõlemad nõuavad raha, ja mõlemad on mõeldud meelelahutusena.

Soovi korral on sul loomulikult aga võimalik endale seada ka erinevaid keelde ja limiite. Näiteks on sul endale alati võimalik seada n-ö mahajahtumise periood, mis kestab 24 tundi.

Coolbeti paanikanupp

Samuti on sul võimalik blokeerida ennast ainult näiteks ühest toodegrupist – a.la pokker, slotid, spordiennustus, või e-sport.

Coolbetis on sul võimalik seada endale ka kolme erinevat tüüpi limiite:

Sissemakse limiit, mis laseb sul kindla aja vältel teha vaid kindlas maksimaalses summas deposiite.

Sissemakse limiit Coolbetis

Kaotuslimiit või kaotuse piirang, millest enam sa mingi aja vältel kaotada ei saa.

Kaotuse piirang Coolbetis

Lisaks on sul võimalik endale seada ka kulutuslimiit või panustamise piirang, mis lubab sul n-ö läbi mängida vaid X summa Y aja jooksul, ja see, kas sa selle aja jooksul võidad või kaotad, ei oma tähtsust.

Panustamise piirang Coolbetis

Samu limiitide seadmise võimalusi on sul võimalik kasutada ka näiteks Kiirkasiinos.


Kiirkasiino Lihtne ja boonusevaba Eesti kasiino

|


Coolbeti klienditugi

Coolbeti eestikeelne klienditugi on alati kättesaadaval esmaspäevast reedeni kell 9.00 hommikul kuni 17.00 õhtul. Selleks on sul võimalik kasutada online vestlusakent, emaili, või telefoni. Kui vajadus klienditoega suhelda tekib aga väljaspool mainitud kellaaegu, siis inglise keelne klienditugi on avatud ja valmis sinu küsimustele vastama 24/7.

Coolbeti boonused

Coolbet pakub mängijatele tihti ka üsna häid boonuseid. Näiteks uue aasta puhul andis Coolbet kõigile 10 tasuta spinni, ja lisaks veel nendega suurima summa võitjatele 1500 eurot lisaraha. Ja sellega loomulikult Coolbeti boonused ei piirdu.

Coolbet - üks üsna äge kasiino

Coolbet paistab teiste seas silma eelkõige oma spordiennustusportaaliga, mille jaoks nad koefitsiente arvutavad välja majasiseselt ja tänu sellele on Coolbet tihtipeale võimeline panustajatele pakkuma paremaid koefitsiente kui mitmed teised kihlveokontorid. Mänguautomaatide valik on kasiino üsna hea ja kobisemiseks ei ole ka selles osas kindlasti põhjust. Samuti on Coolbet võitnud üsna mitu auhinda, mis annab samuti aimu nende tasemest. 

Ei saa muidugi ära unustada, et üsna kõrgele, ehk esimese viie hulka, jõudsid International Gambling Awards (IGA) galal „Aasta Parima Kihlveokontori” kategoorias ka kaks teist Eesti kasiinot, nendeks olid Unibet (teine koht) ja Betsafe (viies koht).


Unibet € 100 boonus ja 5 tasuta spinnid.

|


Betsafe € 500 boonus ja 300 tasuta spinnid.

|

 


eestikasiino.com