|
|

TonyBet kasiino ülevaade

TonyBet on Eestis litsentseeritud hasartmänguettevõte, mis on reguleeritud Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt. TonyBeti juhtkond ja töötajad usuvad ausasse mängu ning järgivad täpselt kõiki ettekirjutusi ning õigusakte, mis on siinsete võimude poolt kehtivaks tunnistatud.

TonyBeti omanikuks on Leedu päritolu Antanas 'Tony G' Guoga, kes on realiseerinud oma ettevõtlikkuse ja teadmised ning tõelise kire spordiennustuse vastu just enda nimelises internetikeskkonnas. Tema eesmärgiks on pakkuda klientidele alati turvalist, lõbusat ning sõbralikku atmosfääri. See on ilmselt ka põhjuseks, miks alles 2013. aastal tegevust alustanud ettevõte on end tänaseks turul tugevalt positsioneerinud ning võitnud paljude mängijate südamed.


TonyBet € 100 läbimängimise nõudeta boonus ja 10 tasuta spinnid.

|


Mängud ja tarkvara

Tony rakeback

Ainulaadseks teeb TonyBeti see, et lisaks laiale mänguautomaatide valikule online kasiinos ja võimalusele spordile aktiivselt panustada, on Tonybetis ainuke pokkerituba, mis võimaldab internetis avatud kaartidega Hiina pokkerit mängida. Lisaks pakub Tonybet kuni 80% rakebacki.

Tonybeti mänguvalik

Tonybet pakub võimalust panustada suurele hulgale spordisündmustele üle kogu maailma ja ei puudu ka võimalus panustada paljudele Eestis toimuvatele spordisündmustele, ja lisaks loomulikult ka E-Spordile. Kuna tegemist on siiski Leedu päritolu kasiinoga, pannakse suurt rõhku loomulikult korvpallile, aga erinevaid spordialasi, millele panustada saab on tegelikult rohkem kui 25. Ei puudu ka reaalajas panustamise võimalus juba käivate spordiülekannete ajal. Tonybeti spordiennustuste mobiiliäpi kaudu saad teha spordiennustusi igal ajal ja igas kohas kasutades oma telefoni.

Tonybeti live kasiinos on hulgaliselt erinevaid laudu, kus on võimalik mängida nii blackjacki, ruletti kui ka bakaraad. Miinimumpanused algavad kõigest ühest eurost ja maksimumpanused võivad olenevalt konkreetsest mängust ja lauast ulatuda kuni 75 000 euroni.

Lisaks pakub Tonybet loomulikult ka hulgaliselt videoslotte, mängida on võimalik enam kui 450 erinevat slotti. Ei puudu ka võimalus mängida täringuid või panustada live-krupjeega pokkerile.

Tonybeti pokkeriruumis on võimalik mängida nii tavapärast Texas Holdemit kui ka Pot Limit Omahat ja avatud kaartidega Hiina pokkerit. Selleks tuleb parimaks võimalikuks mängukogemuseks alla laadida Tonybeti pokkeriklient – saadaval on rakendused nii arvuti kui ka mobiili jaoks. Ja nagu juba järgmiseks teada saate, Tonybet kasiino looja, Tony G, teab pokkerist nii mõndagi ja seetõttu võite oodata pokkeritoast kvaliteeti, mida ka Tony ise vääriliseks peaks.

Kasiino ajaloost – kes on Tony G?

Antanas 'Tony G' Guoga on maailmakuulus pokkerimängija ning ettevõtja, kes omab hulgaliselt ärisid üle kogu maailma. Tony on sündinud ja üles kasvanud Leedu suuruselt teises linnas Kaunases. 11-aasta vanuselt kolis ta oma perekonnaga Melbourne'i, Austraaliasse. Pärast keskkooli lõpetamist omandas ta Austraalia kodakondsuse ning lahkus kodust et reisida mööda maailma. Elatist teenis ta mängides pokkerit ning samuti töötades finantssektoris. Tony on olnud nii krupjee rahvusvahelistes kasiinodes kui ka töötanud börsimaaklerina.


TonyBet € 100 läbimängimise nõudeta boonus ja 10 tasuta spinnid.

|


2003. aasta oli Tony elus määrava tähtsusega. Ta mängis WPT finaallauas, mis jäädvustati filmilindile. Tony meeleolukad veiderdused mängu jooksul jäid meelde nii pokkeritööstuse võtmeisikutele kui ka vaatajatele ning tema nimi sai kiirelt tuntuks üle maailma.

Tony jätkas mängimist TV-pokkeri turniiridel ning omandas reputatsiooni briljantse pokkerimängija, strateegi ja meelelahutajana. Selsamal 2003. aastal pani Tony aluse pokkerilehele PokerNews.com, millest sai kiiresti maailma juhtiv pokkeriportaal ning tähtsaim live-turniiride ülekandja. Viimase nelja aasta jooksul on ta asutanud kontorid 30 riigis.

Tony realiseerib oma ettevõtlikkuse, teadmised finantsturgudel toimuvast ning tõelise kire spordiennustuse vastu TonyBetis. Seejuures mõistab Tony elanikkonna vajadusi ning muretseb nende pärast, kellel on elus olnud vähem õnne. Ta on tunnustatud filantroop, kes on annetanud heategevuseks tohutuid summasid. Lisaks TonyBeti omamisele kuuluvad Tonyle mitmed maailma suurimad pokkerinfo vahendajad nagu Pokernews.com, Pokeraffiliateworld.com ja Pokerworks.com.

Sisse-ja väljamaksed Tonybetis

Tonybet kasiinos saab sisse- ja väljamakseid teha kasutades internetipanka, krediitkaarti, või mõnda tuntud virtuaalset rahakotti nagu Skrill ja Neteller. Lisaks pakub Tonybet veel mitmeid erinevaid maksevõimalusi nagu Paysera, Paysafecard, Ecopayz, ja ära ei saa ka unustada krüptovaluutat Bitcoin. Tonybet on Kingswin kasiino kõrval hetkel ainus Bitcoini maksevõimalust toetav kasiino eestikasiino.com valitud Eestis litsentseeritud kasiinode hulgas. 


TonyBet € 100 läbimängimise nõudeta boonus ja 10 tasuta spinnid.

|


Miinimum sissemakse summa olenemata valitud makseviisist on 10 eurot.

Tonybeti professionaalne klienditugi

TonyBeti omanikud ja töötajad teavad, et kliendina oled just sina kõige tähtsam osa nende ettevõttest, mistõttu üritavad nad sind aidata nii kiiresti ja professionaalselt kui vähegi võimalik. 

TonyBetiga kontakteerumiseks on mitmeid võimalusi. Kiireim ja mugavaim neist on suhtlus vestlusakna või telefoni teel. Teenindajad vastavad sulle seitsmel päeval nädalas kell 9:00 - 2:00. Samuti on võimalik helistada nende inglise keelsele klienditoe numbrile +44 2037 690147 või kirjutada e-kiri aadressile info@tonybet.ee.

Mida meie TonyBetist arvame?

TonyBet on äärmiselt kasutajasõbralik – kogu vajalik info, lemmikmängud ja nende boonuspakkumised on leitavad mugavalt ja kiiresti. Kasutajasõbralikuks muudab kasiino veel tõik, et nende online kasiino väisamine, pokkeri mängimine ja panuste tegemine spordimängudele on võimalik ühe ja sama kontoga.

Tonybet kasiino tervitusboonus - €300

Tonybet kasiinoboonus

Tonybet annab sulle 100% tervitusboonuse kuni 300 euro väärtuses. Selleks pead sa tegema vaid sissemakse Tonybeti boonuskoodiga RESOLUTION300. Kui aga sinu soov on mängida live kasiinos, siis kasuta Tonybeti boonuskoodi RESOLUTIONLIVE. Antud pakkumine kehtib kuni juuni lõpuni. Boonuse läbimängimise nõue on 25x.

Tonybeti spordiennustuse boonus - €50

Tonybet pakub eraldi boonust ka spordisõpradele. Boonuse saamiseks pead sa kasutama boonuskoodi TONY50 ja Tonybet annab sulle 100% sinu sissemaksest kuni €50 ulatuses juurde. Läbimängimise kohustus on 10x ja arvesse lähevad vaid vähemalt 1.65 koefitsiendiga kihlveod. Oluline on ka tähele panna, et virtuaalrahakottidega või Bitcoiniga tehtud sissemaksega seda boonust saada ei ole võimalik.


TonyBet € 100 läbimängimise nõudeta boonus ja 10 tasuta spinnid.

|


Tonybet pokkeriboonus – 100% kuni €2000

Pokkeriboonus

Selle boonuse saamiseks tuleb kasutada Tonybeti boonuskoodi STARTER. Lisaks kuni 2000 eurosele boonusele antakse sulle ka 10 eurone pilet turniirile € 2,500 GTD Hey Baller. Tonybeti pokkeriboonus kantakse sinu kontole 10 euro suuruste osadena ja iga osa kätte saamiseks pead sa esmalt maksma laudades 4x rohkem reiki.

Tonybet pakub oma pokkerimängijatele ka kuni 80% makstud reigist tagasi, seda olenevalt kuidas sul laudades läheb. Suure ebaõnne puhul (kui sa kaotad päeva jooksul rohkem kui 100 eurot) saad tagasi 80% reigist, suurte võitude puhul ei saa sa tagasi midagi.

Proovi siit NetEnt'i videoslotte