|
|

TonyBet kasiino ülevaade

TonyBet on Eestis litsentseeritud hasartmänguettevõte, mis on reguleeritud Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt. TonyBeti juhtkond ja töötajad usuvad ausasse mängu ning järgivad täpselt kõiki ettekirjutusi ning õigusakte, mis on siinsete võimude poolt kehtivaks tunnistatud.

TonyBeti omanikuks on Leedu päritolu Antanas 'Tony G' Guoga, kes on realiseerinud oma ettevõtlikkuse ja teadmised ning tõelise kire spordiennustuse vastu just enda nimelises internetikeskkonnas. Tema eesmärgiks on pakkuda klientidele alati turvalist, lõbusat ning sõbralikku atmosfääri. See on ilmselt ka põhjuseks, miks alles 2013. aastal tegevust alustanud ettevõte on end tänaseks turul tugevalt positsioneerinud ning võitnud paljude mängijate südamed.


TonyBet € 300 boonus.

|


Tonybeti mängud ja tarkvara

Tony rakeback

Ainulaadseks teeb TonyBeti see, et lisaks laiale mänguautomaatide valikule online kasiinos ja võimalusele spordile aktiivselt panustada, on Tonybetis ainuke pokkerituba, mis võimaldab internetis avatud kaartidega Hiina pokkerit mängida. Lisaks pakub Tonybet kuni 80% rakebacki.

Tonybeti mänguvalik

Tonybet pakub võimalust panustada suurele hulgale spordisündmustele üle kogu maailma ja ei puudu ka võimalus panustada paljudele Eestis toimuvatele spordisündmustele, ja lisaks loomulikult ka E-Spordile. Kuna tegemist on siiski Leedu päritolu kasiinoga, pannakse suurt rõhku loomulikult korvpallile, aga erinevaid spordialasi, millele panustada saab on tegelikult rohkem kui 25. Ei puudu ka reaalajas panustamise võimalus juba käivate spordiülekannete ajal. Tonybeti spordiennustuste mobiiliäpi kaudu saad teha spordiennustusi igal ajal ja igas kohas kasutades oma telefoni.

Tonybeti live kasiinos on hulgaliselt erinevaid laudu, kus on võimalik mängida nii blackjacki, ruletti kui ka bakaraad. Miinimumpanused algavad kõigest ühest eurost ja maksimumpanused võivad olenevalt konkreetsest mängust ja lauast ulatuda kuni 75 000 euroni.

Lisaks pakub Tonybet loomulikult ka hulgaliselt videoslotte, mängida on võimalik enam kui 450 erinevat slotti.

Tonybeti videoslotid

Soovi korral on sul võimalik näha ka seda, kui suured olid näiteks eilse päeva suurimad võidud slotimängudes, ja millisel slotil kõige rohkem ühe keerutusega võideti.

Tonybet suurimad võidud

Ei puudu ka võimalus mängida täringuid või panustada live-krupjeega pokkerile.

Tonybeti pokkeriruumis on võimalik mängida nii tavapärast Texas Holdemit kui ka Pot Limit Omahat ja avatud kaartidega Hiina pokkerit. Selleks tuleb parimaks võimalikuks mängukogemuseks alla laadida Tonybeti pokkeriklient – saadaval on rakendused nii arvuti kui ka mobiili jaoks. Ja nagu juba järgmiseks teada saate, Tonybet kasiino looja, Tony G, teab pokkerist nii mõndagi ja seetõttu võite oodata pokkeritoast kvaliteeti, mida ka Tony ise vääriliseks peaks.

Kasiino ajaloost – kes on Tony G?

Antanas Guoga, hüüdnimega Tony G, näol on tegemist eduka ettevõtjaga, kes on loonud ja tuntuks teinud (eelkõige) hasartmängudega seotud ettevõtteid üle kogu maailma. Tony G on saavutanud nii mõndagi ka pokkerimaailmas, kus tema nimi on tuntud kõigile, kes pokkeris toimuvast midagi teab.

Üles kasvas Tony aga Baltimaades, täpsemalt Kaunases, Leedus. Aga sinna ei jäänud ta just kuigi kauaks. Kui Antanas vaid 11 aasta vanune oli, kolis tema perekond Austraaliasse, kust ta pärast keskkooli ka kodakondsuse sai ja seejärel laia maailma reisima läks. Raha teenis ta pokkeriga ja samuti töötades finantssektoris. Nagu öeldakse, heal mehel mitu ametit - ja Tony on tegelenud väga erinevate asjadega, olgu see siis krupjee amet või aktsiatega kauplemine börsimaaklerina. 


TonyBet € 300 boonus.

|


Kuulsuse tõi Tony G'le aga 2003. aasta, kuna just sellel aasta jõudis ta WPT (World Poker Tour) finaallauda, ja seda mängu kanti üle ka televisioonis. Tema mäng, tema iseloom, see kuidas ta pokkeri lauas käitus - just tänu kõigele sellele ei olnud juba varsti tema nägu ja nimi tundmatu mitte ühelegi pokkeriga kursis olevale inimesele.

Sellest hetkest alates jätkas mees TV kaudu edastatavatel pokkeri turniiridel mängimist ning sai tuntuks väga hea strateegilise pokkerimängijana, ning samuti kogus populaarsust ka laheda meelelahutajana. Aastal 2003 alustas Tony ka pokkerilehega PokerNews, millest tänaseks on saanud maailma üks tuntumaid pokkeriportaale, mis kannab üle ka väga paljusi pokkeri live-turniire. Kontorid on lehel nüüdseks juba rohkem kui 30s erinevas riigis.

Tonybeti kaudu on mees suutnud ära kasutada oma armastuse pokkeri vastu ning samuti muuta oma teadmised ja huvi spordiennustuse vastu millekski peaaegu käega katsutavaks. Seetõttu on Tonybet nii pokkeris kui ka spordiennustuses väga heal tasemel.

Lisaks Tonybetile on Antanas tegev ka filantroopia vallas ning on läbi aastate suuri summasi pannud ka heategevusse. Ja miks ka mitte - nagu öeldakse, kui näed probleemi, ja sa saad aidata, siis miks sa seda tegema ei peaks. 

Sisse-ja väljamaksed Tonybetis

Tonybet kasiinos saab sisse- ja väljamakseid teha kasutades internetipanka, krediitkaarti, või mõnda tuntud virtuaalset rahakotti nagu Skrill ja Neteller. Lisaks pakub Tonybet veel mitmeid erinevaid maksevõimalusi nagu Paysera, Paysafecard, Ecopayz, ja ära ei saa ka unustada krüptovaluutat Bitcoin. Tonybet on Kingswin kasiino kõrval hetkel ainus Bitcoini maksevõimalust toetav kasiino eestikasiino.com valitud Eestis litsentseeritud kasiinode hulgas. 


TonyBet € 300 boonus.

|


Tonybeti miinimum sissemakse summa olenemata valitud makseviisist on 10 eurot. Sama suur on ka minimaalne väljamakse summa. 

Tonybeti professionaalne klienditugi

TonyBeti omanikud ja töötajad teavad, et kliendina oled just sina kõige tähtsam osa nende ettevõttest, mistõttu üritavad nad sind aidata nii kiiresti ja professionaalselt kui vähegi võimalik. 

TonyBetiga kontakteerumiseks on mitmeid võimalusi. Kiireim ja mugavaim neist on suhtlus vestlusakna või telefoni teel. Teenindajad vastavad sulle seitsmel päeval nädalas kell 9:00 - 2:00. Samuti on võimalik helistada nende inglise keelsele klienditoe numbrile +44 2037 690147 või kirjutada e-kiri aadressile info@tonybet.ee.

Tonybeti kasiino boonused ja muud pakkumised

Tonybet kasiino tervitusboonus - €300

Tonybet kasiinoboonus

Tonybet annab sulle 100% tervitusboonuse kuni 300 euro väärtuses. Selleks pead sa tegema vaid sissemakse Tonybeti boonuskoodiga RESOLUTION300. Kui aga sinu soov on mängida live kasiinos, siis kasuta Tonybeti boonuskoodi RESOLUTIONLIVE. Antud pakkumine kehtib 2019. aasta lõpuni. Boonuse läbimängimise nõue on 25x.

Minimaalne sissemakse summa on 10 eurot. Maksimaalne summa, mille pealt sa 100% boonust saada võid, on €300. Selle tervitusboonuse puhul on oluline lugeda ka täpsemaid boonuse tingimusi, millest tuleb välja, et boonuse saamiseks on sul algselt kõigepealt vaja enda sissemakse 10x seitsme päeva jooksul läbi mängida - alles siis kantakse boonus sinu kontole. Ehk siis boonuse läbimängimine on põhimõtteliselt kahe etapiline. Esmalt pead sa oma sissemakse 10x läbi mängima, ja kui see on tehtud, aktiveeritakse sinu kontol 100% boonus. Ja selle läbimängimise nõue, enne kui sa raha välja saad võtta või boonusraha kasutada saad, on 25x. Boonuse läbimängimine peab toimuma kasutades sinu pärisraha kontot ja läbimängimine läheb arvesse ainult slottidel keerutades. 

Kui mõnes teises kasiinos, saades boonusraha, saad sa selle läbimängimiseks kasutada sedasama boonusraha, siis Tonybetis saad sa boonusraha pärisrahana alles siis kätte, kui kõik boonuse läbimängimise nõuded on täidetud. Juhul, kui sa peaksid oma algse deposiidi kaotama, siis boonuskood säilib siiski aktiivsena, ja soovi korral saad sa teha uue deposiidi ning jätkata läbimängimisega.

Tonybeti spordiennustuse boonus - €50

Tonybet pakub eraldi boonust ka spordisõpradele. Boonuse saamiseks pead sa kasutama boonuskoodi TONY50 ja Tonybet annab sulle 100% sinu sissemaksest kuni €50 ulatuses juurde. Läbimängimise kohustus on 10x ja arvesse lähevad vaid vähemalt 1.65 koefitsiendiga kihlveod. Oluline on ka tähele panna, et virtuaalrahakottidega või Bitcoiniga tehtud sissemaksega seda boonust saada ei ole võimalik.


TonyBet € 300 boonus.

|


Tonybet pokkeriboonus – 100% kuni €2000

Pokkeriboonus

Selle boonuse saamiseks tuleb kasutada Tonybeti boonuskoodi STARTER. Lisaks kuni 2000 eurosele boonusele antakse sulle ka 10 eurone pilet turniirile € 2,500 GTD Hey Baller. Tonybeti pokkeriboonus kantakse sinu kontole 10 euro suuruste osadena ja iga osa kätte saamiseks pead sa esmalt maksma laudades 4x rohkem reiki.

Rakeback Tonybeti pokkeritoas

Tonybet pakub oma pokkerimängijatele ka kuni 80% makstud reigist tagasi, seda olenevalt kuidas sul laudades läheb. Suure ebaõnne puhul (kui sa kaotad päeva jooksul rohkem kui 100 eurot) saad tagasi 80% reigist, suurte võitude puhul ei saa sa tagasi midagi.

Tasuta spinnid Tonybetist - kuni 300 keerutust iga nädal

Tonybet pakub iga nädal oma mängijatele, nii uutele kui vanadele, võimaluse saada kuni 300 tasuta spinni. Tasuta spinnid on saadaval teisipäeviti, neljapäeviti ja laupäeviti. Igal mainitud päeval on mängijatel võimalik saada 100 tasuta spinni erinevatel slottidel. Teisipäeval on slotiks Divine Dreams, neljapäeval Big Bot Crew, ja laupäeval Arc of Mystery. 

Nendel tasuta spinnidel on sarnased läbimängimise nõuded nagu Tonybeti tervitusboonusel. Ehk siis läbimängimise nõuded tuleb täita sinu pärisraha kontot kasutades, mitte tasuta spinnidest võidetud boonusrahast. Ning läbimängimise nõue tasuta spinnide võitudel on 35x. 

Mida meie TonyBetist arvame?

TonyBet on piisavalt kasutajasõbralik – kogu vajalik info, lemmikmängud ja nende boonuspakkumised on leitavad mugavalt ja kiiresti. Kasutajasõbralikuks muudab kasiino veel tõik, et nende online kasiino väisamine, pokkeri mängimine ja panuste tegemine spordimängudele on võimalik ühe ja sama kontoga. Tänapäeval see on küll juba standardiks saanud, seega ei saa öelda et see midagi erilist oleks. 

Kuigi Tonybeti online kasiino disain hakkab pisut juba ajale jalgu jääma, on kõik vajalik siiski alati kiiresti leitav, ehk siis kasutajasõbralikkuse kohta midagi halba öelda ei saa.

Tonybet muutus alles hiljuti ka kontovabaks kasiinoks, ehk siis uutel mängijatel on võimalik soovi korral registreeruda kasutades selleks vaid oma pangakontot. Samal ajal ei ole kuhugi kadunud ka Tonybeti muud sisse logimise ja ka kasiinoga liitumise meetodid. Sellest lähtuvalt pakub Tonybet maksa & mängi kasiinona maksevõimalust eelkõige Trustly kaudu.

Liitu Tonybetiga

Proovi siit NetEnt'i videoslotte