TonyBet - turvaline ja meelelahutuslik

TonyBet on Eestis litsentseeritud hasartmänguettevõte, mis on reguleeritud Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt. TonyBeti juhtkond ja töötajad usuvad ausasse mängu ning järgivad täpselt kõiki ettekirjutisi ning õigusakte, mis on siinsete võimude poolt kehtivaks tunnistatud.

TonyBeti omanikuks on Leedu päritolu Antanas 'Tony G' Guoga, kes realiseerib oma ettevõtlikkuse ja teadmised ning tõelise kire spordiennustuse vastu just omaenda samanimelises internetikeskkonnas. Tema eesmärgiks on pakkuda klientidele alati turvalist, lõbusat ning sõbralikku atmosfääri. See on ilmselt ka põhjuseks, miks alles 2013. aastal tegevust alustanud ettevõte on end tänaseks turul tugevalt positsioneerinud ning võitnud paljude kasutajate lojaalsuse.

Kasiino ajaloost – kes on Tony G?

Antanas 'Tony G' Guoga on maailmakuulus pokkerimängija ning ettevõtja, kes omab hulgaliselt ärisid üle maailma. Tony on sündinud ja kasvanud Leedu suuruselt teises linnas Kaunases. 11-aasta vanuselt kolis ta oma perekonnaga Melbourne'i, Austraaliasse. Pärast keskkooli lõpetamist omandas ta Austraalia kodakondsuse ning lahkus kodust mööda maailma reisimiseks. Elatist teenis ta pokkerimänguga ning finantsalal töötades. Tony on olnud nii diiler rahusvahelistes kasiinodes kui börsimaakler.


TonyBet € 100 no wagering bonus ja 10 tasuta spinni.

2003. aasta oli Tony elus määrava tähtsusega. Ta mängis WPT finaallauas, mis jäädvustati filmilindile. Tony meeleolukad veiderdused mängu jooksul jäid meelde nii pokkeritööstuse võtmeisikutele kui vaatajatele ning tema nimi sai kiirelt tuntuks üle maailma.

Tony jätkas mängimist TV-pokkeri turniiridel ning omandas reputatsiooni briljantse pokkerimängija, strateegi ja meelelahutajana. Selsamal 2003. aastal pani Tony aluse pokkerilehele PokerNews.com, millest sai kiiresti maailma juhtiv pokkeriportaal ning tähtsaim live-turniiride ülekandja. Viimase nelja aasta jooksul on ta asutanud kontorid 30 riigis.

Tony realiseerib oma ettevõtlikkuse, teadmised finantsturgudel toimuvast ning tõelise kire spordiennustuse vastu TonyBetis. Seejuures mõistab Tony elanikkonna vajadusi ning muretseb nende pärast, kellel on elus olnud vähem õnne. Ta on tunnustatud filantroop, kes annetanud heatagevuseks tohutuid summasid oma teenistusest. Lisaks TonyBeti omamisele kuuluvad Tonyle mitmed maailma suurimad pokkerinfo vahendajad nagu Pokernews.com, Pokeraffiliateworld.com ja Pokerworks.com.

Mängud ja tarkvara

Ainulaadseks teeb TonyBeti see, et lisaks laiale valikule mänguautomaatidele, online-kasiinole ja võimalusele spordile aktiivselt panustada, on neil ainuke pokkerituba, mis võimaldab internetis avatud kaartidega Hiina pokkerit mängida.

Sisse-ja väljamaksed

Tonybet kasiinos saad saad sisse-ja väljamakseid teostada just endale sobival viisil.TonyBet pakub arveldamiseks laialdasi valikuid - näiteks teha ülekanne otse oma pangast, kasutada krediitkaardi või oma virtuaalset rahakotti.

Klienditugi

TonyBeti omanikud ja töötajad teavad, et kliendina oled just sina kõige tähtsam osa nende ettevõttest, mistõttu pühenduvad nad end tõsiselt sinu teenindamisele. Sinu küsimustele ja muredele leitakse esimesel võimalusel lahendus.

TonyBetiga kontakteerumiseks on mitmeid võimalusi. Kiireim ja mugavaim neist on suhtlus live-is. Teenindajad vastavad sulle seitsmel päeval nädalas kell 9:00 - 2:00 UTC+3. Samuti on võimalik helistada nende inglise keelsele teenindustelefonile numbril +370 700 33309 või kirjutada e-kiri aadressile info@tonybet.ee.

Mida meie TonyBetist arvame?

TonyBet on äärmiselt kasutajasõbralik – leiad vajaliku info, lemmikmängud ja nende boonuspakkumised lemmikmängud mugavalt ja kiiresti. Kasutajasõbralikuks muudab kasiino veel tõik, et nende online-kasiino väisamine, pokkeri mängimine ja panuste tegemise spordimängudele on võimalik ühe ja sama kontoga.

Lisaks on TonyBeti näol tegu usaldusväärse ja turvalise kasiinoga, sest nende internetikeskkond töötab SSL Web Server sertifikaatidega. See kindlustab, et kogu kommunikatsioon on turvaline tänu krüptitud delikaatsele infole, mis saabub TonyBeti veebilehele või väljub sealt.

Teeni TonyBetiga liitudes 250€ boonust

Lisaksootab sind TonyBeti kasiinos tervitusboonus. Saad esimesel sissemaksel 100% boonust kuni 100€ väärtuses. Boonus kehtib summas 10€ kuni 100€. Kasuta sissemakse tegemisel boonuskoodi CASINO100.

Proovi siit NetEnt'i videoslotte

Egle