Liitu Unibeti live kasiinoga

Unibet live kasiino

Unibet pakub lisaks oma väga heale slotivalikule, mille hulka kuulub muuseas ka 25 ainult Unibetis mängitavat mängu, võimalust nautida ka mitmeid live kasiino mänge, kus sul on võimalik HD kvaliteediga videosilla vahendusel nautida reaalse krupjee vastu mängimist. Unibet live kasiino mänguvalikus on olemas kõik klassikalised live kasiino mängud, ning seda hoolimata sellest, et mängude koguarv ei ole ehk just suurim mitmete konkurentidega võrreldes.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

Unibet pakub sulle võimalust mängida ruletti, blackjacki, Võta või jäta online versiooni, Raharatast, Monopoly Live’i, meelelahutuslikku täringumängu Lightning Dice, bakaraad, Casino Hold’em mängu, Caribbean Stud Pokkerit, ning samuti pakutakse sulle võimalust 80ndate stiilis pokkerit mängida mängus Side Bet City. Soovi korral saad liituda ka Live Football Studio’ga. Millega tegu, sellest räägime juba hetke pärast.

Unibet live kasiino mängude tutvustus

Tõenäoliselt mängud nagu bakaraa, ja erinevad live kasiino pokkerimängud lahtiseletamist ei vaja. Mõndade mainitud mängude puhul kuluks aga ilmselt ära lühitutvustus, et millega siiski täpsemalt tegu on.

Lightning Dice

Tegemist on Evolution Gamingu poolt loodud täringumänguga. Kuigi põhimõtteliselt pead sa lihtsalt ennustama seda, mis on kolme täringu numbrite summa, on see äärmiselt lihtne mäng suudetud üsna põnevaks muuta. Tegemist ei ole lihtsalt täringuviskega, vaid kolm täringut visatakse läbipaistvasse torni, mida võiks nimetada mingit tüüpi labürindiks. See torn või see rägastik võiks kohati meenutada ka mõnda vana pinball mängu.

Lisaks oma lahedale väljanägemisele antakse pärast panuste tegemist mõnele võimalikule tulemusele kuni 1000x võidukordaja. See aga tähendab, et mängijatel on teoreetiliselt võimalik võita suurelt iga panusega.

Lightning Roulette

See ruletimäng on uuenenud rulett, kus enne igat ruletiratta keerutust tabab ühte kuni viite juhuslikku numbrit pikselöök, mille tulemusena pikselööki tabanud numbritele panustajate võidud korrutatakse 50 kuni 500ga.

Võta või jäta

Võta või jäta mäng on eestlastele tuntud juba ammu telemänguna, oli siis saatejuhiks Sepo Seeman või Alari Kivisaar. Võta või jäta online live kasiino versioon on suhteliselt sarnane vaid mõningate lisandustega.

Monopoly Live

Monopoly Live on Unibet live kasiinos mängitav unikaalne live online mängusaade, mis põhineb populaarsel Monopoli lauamängul. Mängus liigub lisaks saatejuhile ja monopolirattale boonusraundi jõudes ringi ka animeeritud monopolimees, kes käivitab monopoli mängu. Ehk siis tegemist on midagi tavapärase live kasiino mängu, lauamängu sloti, tavapärase lauamängu, ja mõnusa animatsiooni vahepealsega, või õigemini mitte vahepealsega vaid pigem ehk kõigi nende kombinatsiooniga.

Side Bet City

Selle live kasiino mängu puhul on tegemist 80ndate stiilis pokkeriversiooniga, milles mängija peab panustama sellele, kas võidab 3-kaardine käsi, 5-kaardine käsi, või 7-kaardine käsi. Või ei võida neist ükski.

Live Football Studio

Nagu nimigi ütleb, on tegemist jalgpallistuudioga, ja just kõige viimaseid jalgpallikommentaare sa saatejuhilt/mängu läbiviijalt kuuledki. Mäng ise ei ole aga just liiga palju jalgpalliga seotud. Sa pead lihtsalt pakkuma, milline kahest jagatavast kaardist on suurem või tegema pakkumisega et tegemist on samaväärsete kaartidega. Seega kui sa huvitatud jalgpallist, aga samal ajal tahaks äärmiselt lihtsaid panuseid teha, siis Live Football Studio on selleks ideaalne.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

Unibet live kasiinos saab mängida kõiki mainitud mänge. Mitmed neist on saadaval ka mõne teise live kasiino mänguvalikus.

Tervitusboonused Unibeti live kasiinos mängimiseks

Unibet pakub uute mängijate tervitusboonusena 100% kuni 100 eurot, ja seda boonusraha saad sa kasutada ka Unibeti live kasiino lehel. Ainuke vahe live kasiinos ja mänguautomaatidel boonusrahaga mängimisel on see, et mänguautomaatidel on boonusraha läbimängimise nõue 25x, live kasiinos aga 30x.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...