No Account Bet
No Account Bet
No Account Bet
Välkkiired väljamaksed
 • Kontovaba kasiino
 • Välkkiired väljamaksed
Hinnang: 4.6 / 5
No Account Bet

No Account Bet arvustus: Uus kontovaba Eesti kasiino

No Account Bet on 2020. aasta suve lõpus avatud kontovaba kiirkasiino. Kuigi kasiino nimest võiks lähtuvalt võiks eeldada, et tegemist on spordiennustusportaaliga, siis vähemalt hetkel see nii ei ole. Tegelikult lausa vastupidi, kuna praegusel hetkel pakutakse mängijatele võimalust vaid slottidel spinnida.

No Account Bet kasiino operaatoriks on AS Pafer, sama ettevõte, mis on ka Paf kasiino taga. Seega tegemist on teada-tuntud ja turvalise operaatori uue kasiinoga.

€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Juba hetke pärast vaatame No Account Bet mänguvalikut ja kõike muud lähemalt, aga kohe võiks ära mainida selle, et antud arvustuse kirjutamise hetkel on kasiino mänguvalikus 20 mängutootjat, kelle hulka aga ei kuulu üks maailma kõige tuntum mängutootja NetEnt. See ei ole kindlasti mitte halb, küll aga on seda väga huvitav näha, kuna pea kõigis teistes kasiinodes on NetEnt väga võimsalt esindatud.

Kasiino kiirülevaade

Mängutootjad

4 The Player
Betsoft Gaming
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
CGS
Chance Interactive
Core Gaming
Elk

...täisnimekirja leiad siit.

Mänguvalik

Kokku on No Account Bet kasiinos hetkel umbkaudu 450 mängu ning pea kõik neist on slotid. Lisaks on olemas automaadid ka blackjacki, bakaraa, pokkeri ja ruleti mängimiseks.

 • Slotid
 • Mängud lauas

Tervitusboonus

Ei

VIP programm

Ei

Maksemeetodid

Trustly (Swedbank, SEB, LHV, Luminor / Nordea)

Klienditugi

Vestlusaken
Kontaktvorm
E-kiri: [email protected]

Mobiilirakendused

Ei

Minimaalne sissemakse

€5

Minimaalne väljamakse

€10

Eesti litsents

Jah

No Account Bet boonused 2021

Praegusel hetkel No Account Bet uutele mängijatele mingeid liitumisboonuseid ei paku ja samuti ei ole kasiinos kampaaniate rubriiki. See tähendab aga seda, et hetkel on No Account Bet kasiino täielikult boonusevaba, ja selles osas sarnane näiteks teisele Eesti kontovabale kasiinole Kiirkasiino.

Lihtne ja boonusevaba Eesti kasiino

No Account Bet VIP Programm

Hetkel puudub No Account Bet kasiinos ka igasugune lojaalsus- või VIP programm. Kas see kunagi muutub või mitte, seda on raske ette ennustada.

No Account Bet mänguvalik

Mänguvalik

No Account Bet mänguvalikus on hetkel umbkaudu 450 mängu ning neist pea kõik on slotid.

Slotid

Slottide valik on täiesti korralik ja olemas on ka kõik uuemad mängud. Näiteks leiab sealt Ted Megaways mängu, Wild Pops, Rich Wilde & The Shield of Athena, Twisted Sister ja loomulikult ka hulgaliselt teisi uusi ja ägedaid mänge.

Mängud lauas

Soovides mängida ruletti, bakaraad, blackjacki või taguda pokkerit mõnel pokkeriautomaadil on ka need mängud No Account Bet kasiinos täiesti olemas.

Live kasiino lauad

Hetkel No Account Bet mängijatele live kasiino laudades mängimise võimalust veel ei paku. Küll aga eeldame, et see võimalus lisatakse juba varsti.

Sissemaksed ja väljamaksed

No Account Bet on kontovaba kiirkasiino, mis tähendab aga seda, et siin on nii sisse- kui ka väljamaksed kohesed ja võtavad aega vaid sekundeid. Ootama ei pea millegi järele.

Minimaalne sisse- ja väljamakse

No Account Bet kasiino minimaalne sissemakse on 5 eurot ning minimaalseks väljamakse summaks on 10 eurot.

Makseviisid

Makseviis Tüüp Min. sissemakse Min. väljamakse Väljamakse aeg

Trustly (SEB, Swedbank, LHV ja Nordea/Luminor)

kiirmakse

5€

10€

Kohene

Mängutootjad

Mängida on võimalik umbkaudu 20 erineva mängutootja mänge. Esindatud on kõik tuntumad mängutootjad v.a. NetEnt.

Mängutootjate nimekiri

 • 4 The Player
 • Betsoft Gaming
 • Big Time Gaming
 • Blueprint Gaming
 • CGS
 • Chance Interactive
 • Core Gaming
 • Elk
 • Lightning Box
 • Microgaming
 • NextGen Gaming
 • Nolimit City
 • Play’n Go
 • Pragmatic Play
 • Red Tiger Gaming
 • Relax Gaming
 • SG Digital
 • Thunderkick
 • Yggdrasil Gaming
 • iSoftBet

Kasiino lehekülg ja kasutusmugavus

No Account Bet lehekülg näeb välja väga lihtne. Kelladele ja viledele pole tähelepanu pööratud ja nii on selle kasiino lehekülg tumeda tausta ning kollase-valge kirjaga. Kohati võiks asi ehk pisut erksam välja näha, aga see ei takista mängimist. Kuna hetkel kasiino boonuseid ei paku ja pakutakse eelkõige vaid slotimänge, siis on ka navigatsioon väga lihtne. Vasakus menüüs on olemas vaid üks rubriik – kasiino.

Pärast sellele klikkamist näed kohe No Account Bet mängude nimekirja. Samal lehel on olemas nii mängude otsinguvõimalus kui ka erinevad nupud näiteks ainult uute mängude nägemiseks. Samuti on võimalik valida vaid konkreetne mängutootja, kelle mänge sa hetkel näha tahad.

Mobiilne kasiino

Tänapäeval on raske leida online kasiinosi, milles mobiiliga mängimine probleeme valmistaks. Ja selles osas ei erine kindlasti ka No Account Bet. Nii kasiino lehekülg kui ka kõik mängud on sama hõlpsasti kasutatavad nii sinu arvutis kui ka erinevates nutiseadmetes.

Kasutajatugi

No Account Bet klienditoega on võimalik ühendust võtta nii vestlusakna, kontaktvormi kui ka e-posti kaudu.

Oleme küll tähele pannud, et vestlusakna viitele klikates ei pruugi midagi toimuda – tõenäoliselt on hetkel lihtsalt veeb veel väljatöötamisel.

Kõige lihtsam on hetkel No Account Bet klienditoega ühendust võtta nende e-maili aadressil [email protected].

Konto loomine

No Account Bet kasiinos on konto loomine imelihtne. Tegemist on kontovaba kasiinoga, kus registreerumiseks piisab vaid esmasest kasiinosse sisse logimisest või esimesest sissemaksest. Kõik see käib läbi Trustly ja sinu pangakonto. Loe kontovabadest kasiinodest ja kuidas nad täpsemalt toimivad siin.

Vastutustundlik mäng

No Account Bet operaator on sama ettevõte, mis opereerib ka Paf kasiinot. Pafis on sisse seatud absoluutselt iga mängija jaoks ka maksimaalne iga-aastane lubatud kaotuse summa. Selleks on seal 25 000 eurot. Ning täpselt sama kehtib ka No Account Bet kasiinos mängijatele.

€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Lisaks pakub No Account Bet ka muid korralikke vastutustundliku mängimise seadeid.

Kõigil mängijatele on enda jaoks võimalik seadistada nii sissemakse limiit kui ka kaotuse limiit. Lisaks saab lasta kasiinol sulle ka iga 30, 60 või 120 minuti tagant meelde tuletada seda, kui kaua sa mänginud oled ja kui palju sa selle aja jooksul võitnud või kaotanud oled.

Soovi korral on sul võimalik ära täita ka vastustundliku mängimise test, vastamaks küsimusele - Millist tüüpi mängija oled sina?

Rääkides vastutustundlikust mängimisest peaks ära mainima ka selle, et pärast esmakordset No Account Bet kasiinosse sisenemist või esimese sissemakse tegemist suunatakse sind automaatselt kohe lehele, kus on veel enne mängimise alustamist võimalik endale paika panna sissemakse ja kaotuse limiit. Loomulikult saad sa sinna lehele alati ka ise minna, aga see automaatne suunamine annab aimu ettevõtte prioriteetidest.

Turvalisus, privaatsus ja aus mäng on garanteeritud

No Account Bet kasiinos on mängimine turvaline. Kuigi tegemist on alles väga uue kasiinoga, mille lehel leiab veel ka mitmeid probleeme, siis julgeme siiski öelda, et tegemist on turvalisus kasiinoga, mis peab lugu sinu privaatusest, mis kindlustab pakutavate mängude aususe, ja mis hoolib tugevalt ka vastutustundlikust mängimisest. Seda kõike julgeme me öelda nõnda uue kasiino kohta eelkõige seetõttu, et tegemist on Paf kasiino operaatori uue kasiinoga ja Paf on aastate jooksul silma paistnud just seda tüüpi ettevõttena.

No Account Bet: meie hinnang

No Account Bet on veel väga uus ja tõenäoliselt hakkavad asjad seal muutuma juba üsna pea. Lähtuvalt lehe nimest on tegemist spordiennustusportaaliga. Küll aga puudub hetkel igasugune spordiennustuste tegemise võimalus. Seega muutused No Account Bet lehel on vältimatud. Millal need toimuma hakkavad, seda me küll hetkel öelda ei oska. Samas olenemata sellest, milliseid võimalusi sellesse hasartmänguportaali lisatakse, ei kao sealt kohe kindlasti ka praegu olemasolevad slotimängud.

No Account Bet on järjekordne uus Eesti kasiino, milles registreerumine on muretu ning ei võta aega hetkegi enam kui Smart-ID kaudu oma online pangakontole sisenemine.


Korduma kippuvad küsimused

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...