Naudi siit mobiilset Unibeti kasiinot

Mobiilne Unibet - igal ajal ja igas kohas

Mobiilse Unibeti äpid annavad võimaluse nautida suurepäraseid funktsioone, mis muudavad spordisündmustele kaasa elamise ja panustamise veelgi mugavamaks, pokkeri mängimise meelelahutuslikumaks ja videomänguautomaatidel keerutamise lihtsamaks. Mobiilne Unibet pakub senisest kiiremat mängu ning mugavamaid sisse- ja väljamakseid.

Nii Unibeti mobiilis kasutatav veebilehekülg kui ka Unibeti mobiili äpid on võrreldes Unibeti veebikasiinoga väga muljetavaldavad ja võimaldavad põhimõtteliselt kõiki samu mänge mängida, ja pakuvad ka sama rohkeid panustamise ja pokkerimängimise võimalusi. Ka disain on mobiilsel Unibetil laitmatu ning mängida saab tõrgeteta ka kõige väiksema nutitelefoni ekraaniga.

Ja olenemata sellest, kas sa soovid mobiilis pokkerit mängida, panustada jalgpallile, või mängida midagi muud, mobiilses Unibetis on kõike võimalik teha olenemata ajast ja kohast.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

Mida pakub mobiilne Unibet?

Unibet pakub oma mängijatele lisaks veebilehitseja põhisele mobiilsele saidile ka kahte erinevat mobiilirakendust. Üks neist on mõeldud spordiennustuste tegemiseks ja teine äpp on mõeldud pokkerimängijatele.

  • Unibeti spordiennustuste äpp on kiire ja turvaline, ning sellega saad suurimatele spordisündmuste panuste tegemiseks ühed parimad koefitsiendid, striimida aastas rohkem kui 40 000 spordisündmust, teha reaalajas panuseid ning ennustada loomulikult ka mängueelselt. Tähtsamate mängude kohta saadetakse sulle soovi korral ka teavitusi. Unibeti mobiilse spordiennustuste rakendusega on võimalik lisaks panuste tegemisele ka suuremat osa spordisündmustest reaalajas samal ajal jälgida.
  • Unibeti pokkeriäpp on ilusa graafika ja lihtsa kasutajaliidesega rakendus, mille kaudu mängud on eriti lihtsalt leitavad, kus on võimalik muuta oma avatari valides rohkem kui saja erineva karakteri hulgast, läbida 40 erinevat ülesannet/missiooni ja nende eest erinevaid boonuseid saada, ja loomulikult võtta maksimum kõikidest Unibeti poolt pakutavatest lisapakkumistest. Mis teeb Unibeti teistest kasiinodest erinevaks on ka see, et sul on võimalik kuni kolm korda päevas oma identiteeti muuta. See tuleb eriti kasuks siis, kui sa tahad mängida mõne teise mängija vastu, kes juba teab sinu stiili. Nimevahetusel aga on tal raske aru saada, et tegemist taas sinuga on.

Mõlemad Unibeti mobiilirakendused töötavad nii Androidi kui ka iOS operatsiooniga mobiiltelefonidel ja tahvelarvutitel. Väga vanade operatsioonisüsteemidega ei pruugi need äpid küll töötada, aga arvestades et Androidi puhul on vajalik vähemalt versioon 4.1, mis tuli välja juba aastal 2012, siis tõenäoliselt see ei tohiks kellelegi probleemiks osutuda. Apple iOS operatsioonisüsteem peaks olema vähemalt versioon 9.0, mis tuli välja aastal 2015.

Teoreetiliselt on Unibetil olemas ka mobiilne kasiino äpp, kuid kahjuks tundub, et Eesti mängijatele võib see hetkel olla kättesaamatu. Küll aga on õnneks võimalik Unibetis videoslotte keerutada läbi nende mobiilse veebilehe, mis töötab ka ilma lisarakendust installerimata piisavalt hästi.

Liitu mobiilse Unibetiga juba täna

Loomulikult on lisaks pokkeri mängimisele või spordiennustuste tegemisele Unibeti mobiili äppide kaudu ka oma kontot jälgida, sissemakseid teha, ja vajadusel ka klienditoega ühendust võtta. Unibeti mobiilis kasutamiseks pole sul vaja teha muud kui luua konto nende kasiinos, laadida alla vastav äpp, sisse logida, ja panustama või mängima hakata.

Tee esimene sissemakse ja saa Unibetilt 10€ riskivaba spordiennustus

Unibet annab sulle konto loomisel lisaks viiele tasuta Net Entertainment'i Starburst mänguautomaadi keerutusele ja 100% kuni 50€ sissemakseboonusele ka 10€ riskivaba ennustuse, mida saad kasutada AINULT mobiilis.

Kasiinoboonus - 100% kuni €100 sissemakseboonust pluss 5 tasuta keerutust

€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

Unibet pakub uutele videoslottide keerutajatele kuni €100 sissemakseboonust koos 5 tasuta keerutusega slotimasinal Starburst.

Starburst 

Unibeti äppide allalaadimine ja installeerimine

Unibeti äppe saad sa alla laadida valides menüüst viite nimega „Äppid”. Kuigi keeleliselt võiks siin viite nimetuse üle küll pisut nuriseda, siis kõik muu on siiski lihtne ja loogiline. Jõudes äppide lehele, vali rakendus, millest sa huvitatud oled – Eesti mängijale on valikus Unibeti pokkeri äpp ja Unibeti spordiennustuste äpp. Installeerimisel võib ette tulla, et sul tuleb esmalt lubada rakenduste paigaldamine tundmatutelt allikatelt (inglise keeles unknown sources). Seda peaks saama teha installeerimise käigus, aga kui sellega peaks mingil põhjusel probleeme olema, siis näiteks Androidi seadmes saab seda teha ka minnes Turvalisuse/Security sätete alla, ja seal siis mitteametlikud rakendused lubada. Kui äpp on installeeritud, siis loo omale konto või konto olemasolul sisesta oma kasutajanimi ja parool ja mängimine võib alata.

Unibeti mobiilirakenduse kaudu spordile panustamine

Unibeti spordiennustest äpi kaudu panuste tegemine on lihtne. Pead kõigest leidma otsitava spordiala, mille all siis on näha erinevad liigad ja turniirid, mille alt siis omakorda leiad mängud, millele panustada võimalik on.


€ 50 boonus ja 5 tasuta spinni.

Nutitelefoni või tahvelarvutiga on võimalik peaaegu kõiki mänge ka tasuta reaalajas vaadata. Seda eeldusel, et sinu kontol on vähemalt 1 euro või siis oled sa teinud vähemalt ühe 1 euro suuruse spordipanuse viimase 24 tunni jooksul. Et mängu nautida saaksid, on vajalik hea internetiühendus.

Sisse- ja väljamaksed Unibeti äpiga

Unibetiga on võimalik teha nii sisse- kui ka väljamakseid kasutades krediitkaarti, oma Eesti panga kontot, või siis e-rahakotte Skrill ja Neteller. Maksevõimalused leiad enda konto detailide alt.

Proovi siit teisi Net Entertainment'i mänge


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...