Mobiilne Unibet - igal ajal ja kohas

Mobiilse Unibeti äppid annavad võimaluse nautida suurepäraseid funktsioone, mis muudavad spordisündmustele kaasa elamise ja panustamise veelgi mugavamaks, pokkeri mängimise meelelahutuslikumaks ja videomänguautomaatidel keerutamise lihtsamaks. Mobiilne Unibet pakub senisest kiiremat mängu ja makseid.


Unibet € 100 no wagering bonus ja 10 tasuta spinni.

Mida pakub mobiilne Unibet?

  • Võimalust laadida alla kiire ja turvaline spordiennustuste äpp, millega saad
    suurimate spordisündmuste parimad koefitsendid, striimida aastas rohkem
    kui 10 000 spordisündmust, teha live-panuseid, ennustada mängueelselt;
  • ​Võimalust laadida alla ilusa graafika ja sujuva kasutajaliidesega pokkeri äpp,
    millega leiad 40 erinevat saavutust, muuta avatari ja osa paljudest pakkumistest.

Mobiilse Unibeti ennustuse äppid

Spordiennustuse äpp Unibet PRO, millega saad kiirelt, turvaliselt ja mugavalt oma panustada, ligipääsu suurimate spordisündmuste parimatele koefidele, striimida aastas mobiiliga rohkem kui 10 000 sündmust, ennustada nii mängueelselt kui ka live'is selle ajal ning võtta vastu tähtsate mängude kohta teavitusi.

Unibet Sports Betting AppJalgpalli Statistika Keskuse äppiga oled kursis lemmikute Euroopa meeskondades, liigades ja turniiridel toimuvada, saad salvestada lemmikmeeskonnad oma isiklikule seinale, võtta vastu mängude raporteid, meeskondade rivistusi ja head-to-head statistikat. Samuti saad võistluskalendrist jälgida tulevasi mänge ja hoida sündmustel ja tulemustel Facebookis ja Twitteris silm peal.

Spordi TV Kava äppiga ei tule sul enam ühtegi mängu maha magada. Sellega näed värskeid koefe kõikidele mängudele, mida näidatakse, samuti Unibeti otseülekandeid. Lisaks saad lihtsalt kutsuda oma sõpru läbi Facebooki ja Twitteri mänge vaatama.

Tennis Livescore äpp annab sulle võimaluse reaalajas selle ala suurimaid mänge ja sündmusi jälgida. Selle äpiga saad lisada lemmikmängijad oma isiklikule seinale, et saaksid kiiremini kuvada tema statistikat, jälgida mängijate profiile, ATP ja WTA tabelikohti ja turniiri ülevaadet. Lisaks jõuavad sinuni võistluste detailsed raportid ja head-to-head statistika. Tennise kalendrist näeb kõiki algavaid tenniselahinguid ja sündmusi.

Mobiilse Unibeti pokkeri äppid

Mobiilses Unibetis on ka Pokkeri äpp, millega on meelelahutus vaid sõrmeliigutuse kaugusel. Pokkeri äppiga leiad oma lemmikmängud kerge vaevada,, selle graafika on kaasaegne ja kasutajaliides sujuv. Äppist leiad laialdase valiku pakkumisi, mida pidevalt uuendatakse. Lisaks saad näiteks kuni kolm korda päevas oma avatari muuta ja osa 40 erinevast achievement'ist.

Liitudes Unibetiga saad 100€ ja tasuta spinne

Kui sa ei ole veel Unibeti kasutaja, ootab sind registreerimisel tervitusboonus. Iga liituja saab kuni 100€ esimese sissemakse boonust ja viis tasuta spinni Net Entertainment'i Starburst slotikal.

Starburst 

Uue mängijana saad osaleda 4000€ turniiril

Lisaks avaneb sul võimalus nelja nädala jooksul alates registreerimisest osaleda spetsiaalselt uutele mängijatele loodud turniiridel. Kokku on kasiinos kolm 500€ auhinnafondiga turniiri nii mänguautomaatidel, ruletis kui ka online Blackjackis, mis toimuvad kaks korda nädalas.
Nii saad kokku võita kuni 4000€.

Proovi siit teisi Net Entertainment'i mänge

Egle

EestiKasiino.com