Paf
Paf
€ 10 boonus
25 tasuta spinni
 • Keskkonnasõbralik
 • Ühised reisid Club Pafiga
 • Kasum on heategevuseks
Hinnang: 5.0 / 5

Pafi arvustus: üliäge tervitusboonus, kampaaniad, ja kõik muu!

Paf Kasiino näol on tegemist Skandinaavia päritolu ettevõttega, mis on ühel või teisel kujul tegutsenud juba üle 50 aasta. Internetikasiinona on Paf tegutsenud aastast 1999. Võrreldes teiste kasiinodega on selle Ahvenamaa valitsuse poolt loodud ettevõtte näol tegemist üsna omalaadse kasiinoga, tõenäoliselt ainsa kasiinoga, mis on juba eos loodud heategevuslikel eesmärkidel.


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Läbi aastate on Pafi poolt heategevusse suunatud rohkem kui 300 miljonit eurot. Ja kui mitmete teiste kasiinode puhul on sotsiaalne vastutus vaid sõnakõlks, siis Pafi puhul on sellele palju tähelepanu pööratud. Ära võiks märkida kasvõi selle, et Paf kasiino ei luba ühelgi oma mängijal aastas kaotada rohkem kui €25 000.

Järgnevalt tutvume Paf kasiinoga juba tunduvalt lähemalt - vaatame mida Paf uutele mängijatele pakub, mida lojaalsus Pafis tähendab ning milline on üldse Paf kasiino mängude valik. Loomulikult räägime ka sissemaksetest ja väljamaksetest ning paljust muust. Kõigepealt aga kasiino kiirülevaade.

Paf
Kasiino kiirülevaade

Mängutootjad

Paf Game Studio
Evolution Gaming
NetEnt
Yggdrasil
Red Tiger
Blueprint Gaming
Play'n Go
Pragmatic Play
Microgaming
Rabcat
Fantasma
Just for the Win
Big Time Gaming
Gamevy

Mänguvalik

Pafis on võimalik valida ligemale 800 erineva mänguautomaadi vahel ja lisaks saab mängida mitmeid teisi mänge.

 • Mänguautomaadid
  • slotid
  • jackpot-slotid
  • videopokker
 • Live kasiino
  • blackjack
  • rulett
  • bakaraa
  • kasiino pokker
  • tele- ja lauamängudel põhnievad mängud
 • Bingo
 • Pokker
 • Spordiennustus
  • mängueelne ja live ennustus
  • jackpot ennustused
  • e-sport

Tervitusboonus

Jah, 25 tasuta spinni ilma sissemakseta ja €10 lisaks koos esimese sissemaksega.

VIP programm

Club Paf

Maksemeetodid

Trustly
Krediitkaart
Skrill

Klienditugi

Vestlusaken
E-post - [email protected]

Mobiilirakendused

Jah. Rakendus töötab nii Android kui iOS seadmetel.

Minimaalne sissemakse

€5

Minimaalne väljamakse

€10

Eesti litsents

Jah

Pafi tervitusboonus – 25 sissemakseta tasuta spinni + 10€ tasuta raha!

Pafi liitumisboonus

Paf pakub hetkel uutele mängijatele ilma sissemakseta boonust, milleks on 25 tasuta spinni Kreisiraadio kreisil slotil. Ja kui sa teed esmase vähemalt 10 euro suuruse sissemakse, saad Pafilt veel 10 eurot tasuta lisaraha. Pafi tasuta keerutustel puudub igasugune võitude läbimängimise nõue.


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Seega raha, mida sa tasuta keerutustega võidad, lubatakse sul soovi korral ka koheselt välja võtta. Tasuta keerutusi saab kasutada Kreisiraadio videoslotil. Mõni aeg tagasi pakuti tasuta keerutusi ka väga Eestimaisel videoslotil Pehmed ja Karvased, ja tõenäoliselt võib mäng, millel tasuta spinne pakutakse, aeg-ajalt muutuda. Eriti kui nad mõne uue eelkõige eestlastele mõeldud slotiga välja peaks tulema.

Muud Paf kasiino pakkumised ja boonused

Lisaks Pafi lahedatele tervitusboonustele leidub kasiinos ka väga paljusi teisi pakkumisi ja kampaaniaid.

Korduvad pakkumised

Paf teeb pidevalt erinevaid kampaaniaid juba olemasolevatele mängijatele.

Pafi e-spordi pakkumine igal reedel – Fantasy Sports Freeroll

Igal reedel on mängijatel võimalik osa võtta TGIF (Thank God It’s Friday!) pakkumisest, ehk “Jumal tänatud, et täna on reede!” kampaaniast. Nimelt lisatakse igal reedel hiljemalt kell 14:00 Pafi lehele üks e-spordi freeroll, millega on võimalik tasuta raha võita.

Pafi slotiturniirid – ja 8 garanteeritud tasuta keerutust

Iga päev toimub Pafis ka kaks slotiturniiri – lõunane ning õhtune slotiturniir. Reeglina on turniiril osalemiseks kindlas slotis vaja teha vähemalt 50 keerutust ja iga turniiri auhinnafond on 200 eurot. See auhinnafond jagatakse 5 mängija vahel, kes on kõige rohkem 20 järjestikuse keerutusega antud slotis võita suutnud.

Lisaks saavad ka kõik osalejad järgmisel päeval samal slotil 8 tasuta keerutust.

Eripakkumised

Paf teeb loomulikult ka üsna palju lühiajalisi kampaaniaid. Olgu nendeks siis juhuslikud rahasajud mõnes mängus, tasuta blackjacki voorud mingi panustamise nõude täitmisel, või hoopis midagi muud. Samuti korraldab kasiino suuremaid Club Pafi kampaaniaid.

Paf kasiino VIP Programm

Liitudes Paf kasiinoga liitud sa automaatselt ka Club Pafiga. Põhimõtteliselt on tegemist mängijate klubiga, mille kaudu sul on võimalik saada erinevat tüüpi lisavõite, olgu tegemist siis turniiri piletitega, tasuta spinnide, või reisidega.

Liitu Pafiga siin!

Club Pafi pakkumised leiad reeglina võistluste-kampaaniate viite alt. Mõnikord korraldab Club Paf jalkareise, mõnikord pokkerikruiise. Mõnikord korraldab Club Paf mingeid loosimisi vaid kindlate kutse saanud mängijate vahel.

Teistest Club Pafi võistlustest osa võtmiseks on vaja teha vähe - mõnikord vaid täita mingid lihtsad tingimused. Tihtipeale tehakse klubi liikmetele ka privaatseid pakkumisi, millest sind teavitatakse kas e-posti, SMSi, või siis Pafi netikasiino sõnumite kaudu.

Pafi mängud

Mängude valik Pafis

Paf pakub mängijatele võimalust spinnida slottidel, teha spordiennustusi, võtta osa e-spordi võistlustest, mängida pokkerit, ja veel palju muud.

Mänguautomaadid

Pafi mänguautomaatide valik on märkimisväärne, arvestades et mängida on võimalik rohkem kui 800-l slotil. Lisaks mängudele, mida on võimalik leida ka paljudes teistes kasiinodes, on Pafil ka oma mängustuudio, mistõttu on võimalik mängida ka väga eksklusiivsetel slottidel.

€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Paf Game Studio poolt loodud slottidest võiks eraldi välja tuua eriti eestimaised slotid nagu Kreisiraadio ja Pehmed ja Karvased. Need kaks ei ole küll ainsad Pafi mängustuudio mängud, küll aga on need siiani ainsad ainult eestlastele mõeldes tehtud slotid.

Mängud laudades

Lisaks slottidele on Pafis loomulikult võimalik mängida ka erinevaid mänge laudades. Mängida on võimalik nii blackjacki, ruletti, erinevaid kasiino pokkerimänge.

Bingo

Pafis on olemas ka suur bingo rubriik. Bingomängud toimuvad pidevalt ja pileti hind algab vaid 10 sendist. Lisaks on erinevatel Pafi bingomängudel ka jackpotid, mis võivad ulatuda mõnekümnest eurost kuni sadade tuhandete eurodeni. Lisaks toimub päevas ka kuus Cash & Carry bingoturniiri.

Õnnemängud

Pafi õnnemängude kategooriast leiab erinevad kraapekaardid ja muud lotomängud.

Pokker

Pafis on olemas ka täiesti korralik pokkerituba, mis kasutab Playtechi iPoker võrgustikku. Seal pakutakse mängijatele pidevaid pokkerimissioone, mida ära tehes annab Paf sulle tasuta raha või tasuta pileteid erinevatele turniiridele. Samuti on Pafi pokkeritoas olemas Age of the Gods Twister Sit & Go, kus on võimalik võita enam kui 100 000 € suurune jackpot. Ja seda lisaks tavapärasele kuni 100x potentsiaalsele võidule.

Muud mängud

Lisaks juba mainitud pokkeritoale on Pafis olemas ka väga heal tasemel spordiennustuste rubriik, millele lisandub ka jackpot-ennustus. Paljude mängijate jaoks on see viimane ehk midagi uut. Me kõik saame aru, mis asi on jackpot, aga mis on jackpot ennustus? Jackpot ennustus on ennustamise mäng, kus sa ühel piletil teed ennustusi mitmetele erinevatele spordimängude tulemustele. Mida rohkem ennustusi suudad õigesti teha, seda rohkem raha sa võidad.

Juhul kui suudad täppi panna kõik tulemused, võidad jackpoti. Jackpot koosneb erinevate mängijate poolt sisse pandud rahast, ja sinu potentsiaalne jackpot sõltub lisaks mängijate ja võitjate arvust ka sinu panuse suurusest. Võrreldes tavapäraste spordiennustustega ei ole jackpot-ennustuses koefitsiente.

€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Spordialad, millele Pafis jackpot ennustusi teha saad, on eelkõige jalgpall, aga samuti jäähoki, korvpall ja tennis.

Live kasiino lauad

Soovides aga saada võimalikult lähedast kasiinokogemust võrreldes tavapärase kasiinoga, siis on Pafis ka see võimalik. Neile, kes otsivad netikasiinost pisut sotsiaalsemat mängukogemust, on Pafil välja pakkuda live-lasiino lauad koos päris krupjeedega.

Pakutavate live kasiino mängude hulgas on näiteks bakaraa, kasiino pokker, rulett, blackjack, aga lisaks ka sellised live-mängud nagu Ultimate Texas Hold’em, Võta või Jäta/Deal or No Deal, Monopoly Live, Dreamcatcher, ja ka mitmed muud mängud mida ehk paljudest teistest live-kasiinodest naljalt ei leia. Ja mis puutub live kasiinosse, siis Paf on tegutsenud live kasiinonduses, seda nii laevadel kui ka maapealsetes kasiinodes, juba umbkaudu pool sajandit. Ja ainuüksi sellest lähtudes võiks öelda, et Paf teab mida Paf teeb, ja seda eriti live kasiinost rääkides. 

Live Roulette

Pafis on olemas korralik arv erinevaid ruletilaudu ja mängida on võimalik nii tavapärast ruletti, Lightning Ruletti, Double Ball Ruletti kui ka mitmeid teisi.

Live Blackjack

Blackjacki mängimiseks on Pafis samuti väga head võimalused ja valida on võimalik nii Live Standard blackjacki kui ka näiteks Infinite Blackjacki, Free Bet Blackjacki ja Blackjacki Party laudade vahel.

Tele- ja lauamängudel põhinevad mängud

Mis oleks üks korralik live kasiino ilma uuemate lahedate Evolution Gamingu mängudeta? Pafis on olemas kõik Evolution Gamingu poolt toodetud lahedad live kasiino mängud nagu Võta või jäta, Monopoly Live, Dream Catcher. Samuti uues kuues tuntud mängud nagu näiteks Lightning Dice ja Lightning Roulette.

Sisse- ja väljamaksed Pafis

Kuigi Paf kasiino väljamaksed võivad tihtipeale olenevalt kasutatud makseviisist olla põhimõtteliselt momentaansed, siis igaks juhuks võiks arvestada maksimaalselt kuni 1-2 tööpäevaga. Makseviiside hulgas on Eesti pangad (Swedpank, LHV, Luminor, SEB), Visa, Mastercard, ja Skrill.

Kui sul veel Pafi kontot ei ole, loo see siin

Minimaalne sisse- ja väljamakse

Pafi miinimum sissemakse summa on 5 eurot ja minimaalne väljamakse summa on 10 eurot.

Makseviisid

Makseviis Min. sissemakse Min väljamakse Väljamakse kiirus

Trustly (Swedpank, LHV, Luminor, SEB)

€5

€10

2 min – 2 tööpäeva

Krediitkaart (Visa, Mastercard)

€5

€10

1 – 2 tööpäeva

Skrill e-rahakott

€5

€10

1 – 2 tööpäeva

Mängutootjad

Pafis on võimalik mängida väga mitmete erinevate maailmas tuntust kogunud mängutootjate mänge. Ning lisaks neile on võimalik mängida ka väga mitmeid eksklusiivseid slotte, mis on toodetud Pafi enda mängustuudio poolt just Paf kasiinole.

Mängutootjate nimekiri

 • Paf Game Studio 
 • Evolution Gaming 
 • NetEnt 
 • Yggdrasil 
 • Red Tiger 
 • Blueprint Gaming 
 • Play n' Go 
 • Pragmatic Play 
 • Microgaming 
 • Rabcat 
 • Fantasma 
 • Just for the Win 
 • Big Time Gaming 
 • Gamevy

Paf kasiino kasutusmugavus

Paf kasiino on üles ehitatud väga mõistlikult – kõik on väga lihtsalt leitav ja mängud on kategoriseeritud üldiselt paremini kui mitmete teiste online kasiinod puhul. Ainsa soovitusena neile võiks öelda, et mänge võiks olla võimalik leida ka otsides mõnda mängutootjat. Kõik muu aga on tehtud väga lihtsalt leitavaks ja kasutajale väga mugavaks.

Mängi Pafis mobiili kaudu

Loomulikult on Paf juba vana olijana välja töötanud ka enda kasiino mobiilirakenduse, et mängijad saaksid Pafi tasuta keerutusi kasutada ja miks mitte ka pokkerit mängida, tarvitades vaid oma mobiiltelefoni. Pafi mobiilikasiinos on võimalik mängida olenemata sinu telefoni või tahvelarvuti operatsioonisüsteemist – Paf töötab nii iOS kui ka Androidi nutiseadmes. Pafi mobiilikasiino rakendus on oma funktsioonide poolest väga sarnane arvuti versiooniga.

Klienditugi

Pafi klienditeenindus on abivalmis ja professionaalne. Klienditoega saab ühendust võtta nii vestlusakna kaudu (vestlusakna avamiseks pead olema oma kontole sisse logitud) kui ka saates neile kirja e-posti kasutades.

Pafi klienditoe info

 • Klienditugi on avatud E-R 09:00 – 24:00 ning L-P 10:00 – 18:00
 • Klienditoe e-posti aadress on [email protected]

Väljapool klienditoe lahtiolekuaeg on võimalik saata oma küsimus/probleem Pafi klienditoele nende veebilehel asuva sõnumivormi kaudu 24/7 või kasutades nende e-posti aadressi. Sulle vastatakse esimesel võimalusel.

Võrreldes paljude teiste kasiinodega üritab Paf ka sinu e-kirjadele vastata ülikiiresti, lubades seda üldjuhul teha vaid 30-minuti jooksul pärast sinu e-kirja kätte saamist.

Pafi konto loomine

Paf kasiinos konto loomine

Pafis on konto loomine väga lihtsaks tehtud. Tänasel päeval saavad eestlased siin kasiinos registreeruda kasutades näiteks Smart-id või Mobiil-id abi. Ehk siis põhimõtteliselt on registreerumine sama lihtne kui kontovabades kasiinodes - kui tahad, saad seda kohe teha siin. Samas, kui kellelgi mingil põhjusel soov peaks olema, on võimalik siiani registreeruda ka n-ö käsitsi, ja sisestades oma detailid ükshaaval ise.

Mängi Pafis vastutustundlikult

Vastutustundlik mängimine Pafis

Paf loodi algselt heategevuslikel eesmärkidel ja see ei ole muutunud tänapäevani. Lisaks tavapärastele võimalustele ise oma mängu piirata läbi erinevate limiitide on Paf paika pannud ka maksimumkaotuse määra, mida kasiino mängijale ühe aasta jooksul lubab. Selleks on ühe kalendriaasta jooksul 25 000€.

€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Võrreldes mitmete teiste kasiinodega, mille puhul sul tihtipeale on keeruline saada head ülevaadet oma võitudest ja kaotustest mingi kindla perioodi vältel, on Paf selle mängijate jaoks eriti lihtsaks teinud. Selleks on sul vaja vaid „Minu Mängimise Ajalugu” viite alla minna ja kohe ongi näha kui palju sa oled kokku võitnud või kaotanud.  Seal on sul võimalik näha oma panustatud summat, võite ja kaotusi nii seitsme päeva kohta, ühe kuu kohta, kolme kuu kohta kui ka ühe aasta kohta.

Paf kasiino annab mängijatele võimaluse enda jaoks määrata järgmised limiidid:

Sissemakse limiit

Paf annab mängijale võimaluse enda jaoks paika panna mitu erinevat sissemakse limiiti. Kui mitmetes teistes kasiinodes pead sa valima, mis ajaperioodiks sa limiiti seada tahad ja limiit on võimalik seadistada vaid üheks perioodiks, siis Paf annab sulle võimaluse paika panna korraga nii sissemakse päevalimiidi, nädalalimiidi kui ka kuulimiidi. Näiteks kui su kuulimiit on 40€, nädalalimiit aga 10€ ning sa oled käesoleva nädala jooksul juba 10€ suuruse sissemakse teinud, siis olenemata suuremast kuulimiidist sa uut sissemakset hetkel teha ei saa.

Sissemakse limiitide alandamisel hakkavad uued limiidid kehtima koheselt. Limiidi suurendamisel pead aga seitse päeva ootama enne kui uus limiit kehtima hakkab.

Kaotuste limiit

Paf kasiinos on kaotuste limiidi seadistamiseks täpselt sama palju võimalusi nagu sissemakse limiidi puhul. Kaotus = (panused kokku) - võidud. Ehk siis seda ei maksa segamine ajada kulutuslimiidiga, mille puhul võidud ja kaotused arvesse ei lähe. Tegemist on justnimelt netokaotuste limiidiga.

Muud vastutustundliku mängimise võimalused Pafis

Lisaks on Paf kasiinos võimalik 24 tunniks kuni kuueks nädalaks oma mängimine külmutada. Lukustada saab kõik mängud või siis vaid mingi kindel mängude kategooria (näiteks ainult slotid, ainult live kasiino, ainult bingo vms).

Samuti on Pafis võimalik enda jaoks seadistada meeldetuletused oma mänguaja ja selle jooksul saadud võitude/kaotuste kohta. Meeldetuletust on võimalik endale näidata iga 30 minuti, ühe tunni või kahe tunni tagant. Samuti võib panna endale meeldetuletuse iga uue mängu alustamisel või sisse logimisel.

Juhul kui sa soovid enda mängukonto kuueks kuuks kuni kolmeks aastaks sulgeda, siis selleks on vaja vaid ühendust võtta Pafi klienditoega.

Turvalisus, privaatsus, ja aus mäng on garanteeritud

Paf oli teine netikasiino, kes endale pärast Eesti kasiinoturu reguleerimist 2011. aastal litsentsi sai. Ja kuna Eestis tegutsemise litsentsi saanud ettevõtteid kontrollitakse Eesti Maksu- ja tolliameti poolt piisavalt, siis sellest lähtuvalt on Pafis mängimine turvaline ja kasiino tegevus vastab kõikidele Eesti seadustele.

Hetkel on Paf Eestis üks tuntumaid ja populaarsemaid hasartmängude pakkujaid. Ja tulenevalt Pafi aastakümnete pikkusest rahvusvahelisest kogemusest on tegemist kasiinoga, mida võib kindlasti usaldada.

Paf: meie hinnang

Paf on Eestis online kasiinos mängimise võimalust pakkunud juba mõnda aega ja kasiinos mängijate hulgas ka juba piisalt tuntust ja populaarsust kogunud.

Pafi näol on tegemist vastutustundliku kasiinoga, mis on võrreldes paljude teiste kasiinodega mängijatele seadnud ka iga-aastase maksimumkaotuse summa - seda soovitavad nad muuseas teha ka kõigil teistel kasiinodel. Siiani pole küll keegi teine vedu võtnud. Sellest lähtuvalt on kõigil Eesti Paf kasiino mängijatel igal hetkel võimalik näha kui palju ta Pafis aasta jooksul võitnud või kaotanud on. Mujal on seda infot enda mängimise kohta väga raske leida, tavaliselt on see pigem võimatu. 

Pafi mängude valik on hea - pakutakse hulgaliselt erinevaid videoslotte ja mängida on võimalik ka vaid Pafi enda poolt loodud eksklusiivsetel mänguautomaatidel. Samuti on Pafi spordiennustuste lehel võimalik leida palju panustamise võimalusi ning samuti ei puudu kasiinost live kasiino rubriik, lauas mängitavad mängud nagu blackjack ja pokker, või isegi õnnemängud nagu erinevat tüüpi loteriid ja bingo. 

Ära ei saa unustada ka Pafi ülehead liitumisboonust, milleks on 25 sissemakseta ja läbimängimise nõudeta tasuta spinni ning pärast esimest sissemakset antakse sulle lisaks ka 10 eurot tasuta juurde. Kokkuvõtvalt võiks öelda, et tegemist on kasiinoga, mida me kindlasti mängijatele soovitada julgeme, ja nagu juba lugeda võis on põhjusi selleks kindlasti rohkem kui üks.  Kui sul Pafis veel kontot ei ole, loo see siin.


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

 


Korduma kippuvad küsimused

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...