|
|

Paf Kasiino – uued kasiino pakkumised kogu aeg

Paf Kasiino puhul on tegemist Skandinaavia päritolu ettevõttega, mis on ühel või teisel kujul tegutsenud juba üle 50 aasta. Internetis on Paf tegutsenud aastast 1999. Võrreldes teiste kasiinodega on selle Ahvenamaa valitsuse poolt loodud ettevõtte näol tegemist üsna omalaadse kasiinoga, tõenäoliselt ainsa kasiinoga, mis on juba eos loodud heategevuslikel eesmärkidel. Läbi aastate on Pafi poolt heategevusse suunatud rohkem kui 300 miljonit eurot. Ja kui mitmete teiste kasiinode puhul on sotsiaalne vastutus vaid sõnakõlks, siis Pafi puhul on sellele palju tähelepanu pööratud. Ära võiks märkida kasvõi selle, et Pafi kasiino ei luba ühelgi oma mängijal aastas kaotada rohkem kui €30 000.


Paf Sport € 100 läbimängimise nõudeta boonus ja 20 tasuta spinnid.

|


Pafi Kasiino Eestis

Paf oli teine netikasiino, kes endale pärast Eesti hasartmängude turu reguleerimist aastal 2011 litsentsi sai. Lähtuvalt sellest on Pafis mängimine turvaline ja kasiino tegevus vastab kõikidele Eesti seadustele. Hetkel on Paf Eestis üks tuntumaid ja populaarsemaid hasartmängude pakkujaid. Ja tulenevalt Pafi pikast kogemusest, on tegemist kasiinoga, mida võib kindlasti usaldada.

Pafi mänguvalik on lai

Paf pakub oma mängijatele kõiki mänge, mida ühelt healt kasiinolt oodata võiks. Paf pakub inimestele väga suurt valikut erinevatest slotimängudest, mida on esmalt võimalik järele proovida ka tasuta. Ära võiks neist märkida klassikalised slotid nagu Fruit Shop, Fruit Case ja Mega Joker, videomänguautomaadid nagu Arabian Nights, Boom Brothers, Gonzo's Quest. Paf pakub ka videopokkerit, suurt hulka lauas mängitavatest kasiinomängudest, nagu näiteks mitut erinevat tüüpi ruletti ja blackjacki, samuti bakaraad. Pafi valikust ei puudu ka tõenäoliselt parim seltskonnamäng Bingo, ja erinevad õnnemängud kraapekaartidest loteriideni.

Mängi Pafis pokkerit

Juhul, kui sa oled huvitatud eelkõige pokkerist, siis on sul võimalik valida paljude erinevate panusetasemega rahalaudade ja mängude vahel, ja loomulikult on olemas ka hulgaliselt erinevaid turniire. Kõigele muule lisaks teeb Paf aeg-ajalt ka live-pokkeri turniire, millest osa saamiseks on tihtipeale vaja kvalifitseeruda netikasiinos.

Paf pakub uutele pokkerimängijatele 1000€ boonust

Kohe pärast kasiinos registreerimist ja oma aliase loomist, käivitub Pafis sinu pokkeriboonuse kogumise funktsioon. Boonus kantakse sinu kontole 20-euroste sammudena lähtuvalt sinu kogutud lojaalsuspunktide arvust. Lojaalsuspunkte saad sa koguda Pafi kasiinos pokkerit mängides – nii rahalaudades raha tehes kui ka turniiridel võite taga ajades.

Pafi spordiennustused

Lisaks videoslottidele ja paljudele muudele mängudele, mida saad mängida kas üksi, live-kasiino krupjee vastu, või suure hulga teiste mängijate vastu, pakub Paf spordiennustuste portaal ka võimalust panustada spordile, olgu selleks siis jalgpall, WRC, jäähoki või mõni muu spordiala. Lisaks tavapärastele spordialadele pakub Paf ennustamise võimalust ka virtuaalspordile (Fantasy Sports).


Paf Sport € 100 läbimängimise nõudeta boonus ja 20 tasuta spinnid.

|


Tihtipeale on võimalik tasuta panustamiseks kasutada ka Pafi boonuskoode või boonuse pakkumisi.

Pafi jackpot ennustused

Paljude mängijate jaoks on see ehk midagi uut. Me kõik saame aru, mis asi on jackpot, aga mis on jackpot ennustus? Jackpot ennustus on ennustamise mäng, kus sa ühel piletil teed ennustusi mitmetele erinevatele spordimängude tulemustele. Mida rohkem ennustusi suudad õigesti teha, seda rohkem raha sa võidad. Juhul kui suudad täppi panna kõik tulemused, võidad jackpoti. Jackpot koosneb erinevate mängijate poolt sisse pandud rahast, ja sinu potentsiaalne jackpot sõltub lisaks mängijate ja võitjate arvust ka sinu panuse suurusest. Võrreldes tavapäraste spordiennustustega ei ole jackpot ennustuses koefitsiente. Spordiala, millele Pafis jackpot ennustusi teha saad, on eelkõige jalgpall, aga samuti jäähoki, korvpall ja tennis.

Mängijatele, kes juba on varasemalt jackpot ennustusi teinud, pakub Paf aeg-ajalt ka tasuta mängu pileteid, millega sul on võimalik õigesti pakkudes reaalset raha teenida.

Pafi Live Kasiino

Võta või jäta

Neile, kes otsivad netikasiinost pisut sotsiaalsemat mängukogemust, on Pafil välja pakkuda ka Live-Kasiino lauad koos päris krupjeedega. Pakutavate live kasiino mängude hulgas on näiteks tavapärased bakaraa, rulett, blackjack, aga lisaks ka sellised live-mängud nagu Ultimate Texas Hold’em, Võta või jäta/Deal or No Deal, Live Monopol, Dreamcatcher, ja ka mitmed muud mängud mida ehk paljudest teistest live-kasiinodest naljalt ei leia.

Paf pakub palju boonused

Olenemata sellest, kas räägime Pafi alalistest pakkumistest või mõnest konkreetsest Pafi boonuskoodist, Paf pakub pidevalt nii uutele kui olemasolevatele mängijatele boonuseid, olgu need siis uute videoslottide tasuta keerutused või hoopis midagi muud.


Paf Sport € 100 läbimängimise nõudeta boonus ja 20 tasuta spinnid.

|


Tavaliselt on samaaegselt pakkumisel mitmeid erinevaid boonusevõimalusi. Külasta eestikasiino.com lehte iganädalaselt, et kursis olla nii Pafi kui ka teiste kasiinode värskeimate pakkumistega.

Pafi tervitusboonus uutele mängijatele – 25 tasuta keerutust ilma sissemakseta

Paf pakub hetkel uutele mängijatele ilma sissemakseta boonust, milleks on 25 tasuta spinni. Ja kui sa teed esmase vähemalt 10 euro suuruse sissemakse, saad Pafilt veel 10 eurot tasuta lisaraha. Pafi tasuta keerutustel puudub igasugune võitude läbimängimise nõue, seega raha mida sa tasuta keerutustega võidad, lubatakse sul soovi korral ka koheselt välja võtta. Tasuta keerutusi saab kasutada Thunderbar videoslotil. Mõni aeg tagasi pakuti tasuta keerutusi ka väga Eestimaisel videoslotil Pehmed ja Karvased.

Pehmed ja karvased videoslott

Iga keerutuse väärtus on 10 senti. Tegemist on väga hea pakkumisega, mille puhul tuleks meeles pidada vaid seda, et need tasuta keerutused tuleb ära kasutada 7 päeva jooksul, või vastasel korral nad aeguvad. Pafi tasuta 10 euro pakkumine pärast esmast sissemakset kantakse sinu kontole koheselt pärast sissemakse tegemist.

Paf kasiino sisse- ja väljamaksed

Pafi miinimum sissemakse summa on 5 eurot ja minimaalne väljamakse summa on 10 eurot. Kuigi Paf kasiino väljamaksed võivad tihtipeale olenevalt kasutatud makseviisist olla põhimõtteliselt momentaansed, siis igaks juhuks võiks arvestada maksimaalselt kuni 1-2 tööpäevaga. Makseviiside hulgas on Eesti pangad (Swedpank, LHV, Luminor, SEB), Visa, Mastercard, ja Skrill.

Tee oma esimene sissemakse juba täna

Paf kasiino mobiilis

Loomulikult on Paf juba vana olijana välja töötanud ka enda kasiino mobiilirakenduse, et mängijad saaksid Pafi tasuta keerutusi kasutada ja miks mitte ka pokkerit mängida, tarvitades vaid oma mobiiltelefoni. Pafi mobiilikasiinos on võimalik mängida olenemata sinu telefoni või tahvelarvuti operatsioonisüsteemist – Paf töötab nii iOS kui ka Androidi nutiseadmes. Pafi mobiilikasiino rakendus on oma funktsioonide poolest väga sarnane arvuti versiooniga.

Pafi kasutajatugi

Pafi klienditeenindus on abivalmis ja professionaalne. Millest ehk mõni mängija võib puudust tunda, on 24/7 chati puudumine, samuti on otsesuhtluse aeg telefoni teel piiratud, tavaliselt vastab klienditugi sinu kõnedele Esmaspäevast Pühapäevani 10-18. Küll aga on võimalik saata oma küsimus/probleem Pafi klienditoele nende veebilehel asuva sõnumivormi kaudu 24/7, ja sulle vastatakse esimesel võimalusel. Õnneks kõik muu Pafi poolt pakutav tavaliselt kompenseerib selle väikse puudujäägi.

Loe siit mängu kohta lisa Loe siit tutvustust Tutvu videoslotiga siin Loe siit mängu tutvustust
Rabbit in The Hat Ariana Bridesmaids Jurassic Park
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI