No Account Bet on nüüdsest X3000 kasiino

Pafer AS kontsernile kuuluv ja põhjaliku rebrändingu läbinud x3000 on uus Eesti kasiino, kus mängijad saavad nautida üle 4000 põneva mängu. Samale hasartmängu korraldajale kuulub ka mängijate seas kõrgelt hinnatud Paf kasiino.

Lisaks tuntumate mängutootjate nagu Pragmatic Play, Yggdrasil ja Play’ n GO loomingule, leiab siit ka päris oma Eestimaiseid mänge!

Paf Game Studio loob kohalikule mängijale omanäolisi slotte, mis peaks kindlasti äratundmisrõõmu tekitama. Kes siis ei teaks Kreisiraadiot või Pehmeid & Karvaseid! Nende mänguvalikusse kuuluvad veel Cash & Carry Shopping Spree ja Little Big Heroes.

Kontovabas x3000 kasiinos saab lisaks sloti mängudele lõbutseda ka live kasiinos mängides. Valikus on kõik klassikalised lemmikud nagu rulett, pokker ja blackjack. Eksootilisematest mängudest on siin esindatud muuhulgas populaarsust koguvad Pachinko ning Sic Bo.

Eesti lihtne ning selge hasartmängude regulatsiooni poliitika ja kasutajasõbralikud riiklikud teenused on jätkuvalt kasiino litsentsi taotlevate ettevõtjate seas populaarsed, muutes selle sihtkohaks kuhu tahetakse tulla. Eesti mängijate jaoks tähendab see laiemat valikut, paremaid tingimusi ja muidugi turvalist mänguelamust ka tulevikus.

Teie kasiinod kustutatakse

Kas oled kindel?