7 nippi slottidel võitmiseks

Nipid mänguautomaatidel võitmiseks

Mõnikord on videoslottidel spinnimine ideaalseks ajaviiteks. Ja kuigi kasiinos mängimine peakski eelkõige olema just mõnus meelelahutus, siis eriti heaks meelelahutuseks on see siis, kui sul õnnestub lisaks ka veel raha võita. Kasiinos mängides on kasiinol sinu ees alati eelis, aga see ei tähenda aga kaugeltki mitte seda, et sul seal võita võimalik ei oleks. Ja kuigi võitu garanteerida ei ole kuidagi võimalik, on siiski olemas mõned nipid, mida kasutades oma võiduvõimalusi on võimalik suurendada.

Vali suurima RTPga mänguautomaadid

Igal slotil on oma kindel keskmine tagasimakse protsent ehk RTP (Return To Player). Ja kuigi mängides on põhimõtteliselt võimatu aru saada, kas konkreetse sloti RTP on kõrgemate või madalamate hulgas, on pikemas perspektiivis kõrgema RTPga slottidel mängides võimalik rohkem võita või vähemalt rohkem raha tagasi saada kui madalama RTPga slottidel.

Mängi kõrge RTPga slottidel Kiirkasiinos:


Lihtne ja boonusevaba Eesti kasiino

Sloti RTP on tavaliselt leitav konkreetse sloti info või abi nupule vajutades. Kui sealt seda aga ei leia, siis kirjuta lihtsalt Googlisse või mõnda teise otsingumootorisse „sloti nimi RTP” ja see info peaks kohe esimese vastusena leitav olema.

Mänguautomaatide tagasimakse protsent varieerub reeglina 92 protsendi ja 97 protsendi vahel. Mõned üksikud slotid on ka väiksema või suurema RTPga.

Pööra tähelepanu slottide volatiilsusele

Kõrge volatiilsusega slottidel on reeglina võidud harvemad, aga potentsiaalselt suuremad. Madala volatiilsusega slottidel on võidud tihedamad, aga pigem väiksemad. Seega n-ö turvalisem variant mängimiseks on just madalama volatiilsusega slottidel. Samas pead sa enda jaoks ise otsustama, kumba tüüpi slottidel sa mängida soovid.

Slottide volatiilsuse näitaja leiad sa samuti tavaliselt väga lihtsalt teostades kiire otsingu mõnes otsingumootoris.

Kas populaarsed slotid on tingimata parimad?

Kui sa online kasiinodes oled ringi vaadanud või kasvõi telekas mõne kasiino reklaami näinud, siis seal reklaamitakse reeglina lisaks kasiinole endale ka mingeid kindlaid videoslotte. Aga need slotid ei ole tingimata parimad – tavaliselt tähendab see vaid seda, et mängutootja on teinud kasiinodele mingi hea pakkumise, mistõttu kasiinod mõnda konkreetset slotti ka kõige enam promovad. Sellel ei ole aga mingit pistmist sellega, kui hea slotida tegelikult tegemist on. Näiteks väga palju reklaamitud Starburst slott ei ole ju tegelikult mingi üliägeda disainiga, samuti ei ole selle sloti RTP kõige kõrgemate hulgas (Starbursti RTP on 96.01%). Samuti on NetEnti Gonzo's Quest sloti RTP 96%.


€ 1 000 boonus.

Rohkelt promotud mänguautomaadid ei ole tingimata mängimiseks need kõige paremad – samas muidugi ei tee see neist ka kõige halvemaid. Küll aga võib olla mõnikord mõistlik online kasiinos rohkem peidetud (või lihtsalt mitte esimesel lehel nähtavaid) mänge uurida, kuna sealt võib leida uusi ja huvitavaid kõrge tagasimakse protsendiga mänguautomaate.

Vali õige panuse suurus

Kuigi üldjoontes peaks su panus ühe keerutuse kohta sõltuma summast, millega sa mängid, siis näiteks jackpot-slottidel mängides on mõnikord mõistlik mängida pigem suuremate panustega, kuna jackpoti võitmine võib suuremate panustega tõenäolisem olla. See ei ole küll kõigi jackpot-slottide puhul nii, aga mõne puhul vastab see kindlasti tõele.

Populaarsetele mängudel, filmidel, sarjadel, bändidel põhinevad slotid

Väga paljud on tehtud mänguautomaate, mis põhinevad mõnel filmi või telesarjal, või siis on tegemist mõne bändi nimelise slotiga. Need slotid tõmbavad mängijaid ligi ainuüksi oma nimega – kui sulle meeldib Narcos sari, siis sa tahad tõenäoliselt mängida ka sellel põhineval videoslotil. Kuna mängutootjad peavad reeglina nende nime eest ka maksma, siis võivad sellistel slottidel olla kas suuremad miinimumpanused või väiksem keskmine tagasimakse protsent.

Kuigi see ei ole tingimata nii kõigi n-ö millegi muu kaubamärki kasutatavate slottide puhul, on tihtipeale mõistlikum mängida pigem slottidel, mis ei põhine mingitel tuntud kaubamärkidel.

Kasuta ära tasuta spinnid

Kasiinod pakuvad sulle liitumisel või ka hiljem muude pakkumise kaudu tasuta spinne. Mõnikord võivad tasuta spinnidega võidetud rahal olla väga suured läbimängimise nõuded, millest lähtuvalt need sulle kokkuvõttes mingeid võita ei anna. Samas tehakse ka palju tasuta spinnide pakkumisi, millel läbimängimise nõuded täielikult puuduvad, või siis on need väga väiksed. Näiteks on palju selliseid häid pakkumisi Chanz kasiinol.


€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.

See, kas mõni konkreetne tasuta spinnide pakkumine on mõistlik vastu võtta või mitte, on välja arvutatav kasiino boonuse tegeliku väärtuse valemiga. Kui kasiino boonuse, praegusel juhu tasuta spinnide pakkumise, eeldatav/tegelik väärtus on positiivne, on see pakkumine mõistlik vastu võtta. Kui see on negatiivne, siis võib-olla on pigem mõistlik see kasutamata jätta.

Kui võidad, lõpeta

Slottidel mängides on võimalik võita, kuid selleks peab sul olema paika pandud ka mingi mõistlik number, pärast mille saavutamist sa raha kasiinost välja võtad. Oletame, et sa alustad slottidel spinnimist 10 euroga. Mingil hetkel on su arvel 40 eurot. Nüüd oleks mõistlik see raha kindlasti välja võtta ja lõpetada päev võiduga.

Kahjuks teevad aga paljud mängijad selle vea, et nad mängivad edasi ja suurendavad ka oma panuseid lootuses võita veelgi rohkem. Kuigi hea õnne korral on kõik võimalik, siis tõenäosus, et mingil hetkel hoopis nullini jõutakse, on suurem. Seega mängi vastutustundlikult ja tee õigeid otsuseid! Ainult nii on võimalik slottidel ka päriselt võita.


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

Kasiinol on sinu ees alati eelis ja pikas perspektiivis ei ole slottidel mängides võimalik võita. Seega tasub alati võitmise korral oma võidud välja võtta ja teinekord uuesti proovida.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...