1429 Uncharted Seas

Pakkujad: Thunderkick

Avasta uue slotimänguga teadmata ookeane ja leia, mis elukad ujuvad Vana-Maailma tumedates vetes. Kuid ole ettevaatlik, sest mereelajas võib su…

1429 Uncharted Seas

71
71
Hinne
3 Ridade arv
0.1 Minimaalne panus
25 Võiduliinide arv
5 Rullikud

41%

Võiduvõimalus

98.5%

RTP

Mängi tasuta
eestikasiino.com Või

Üldine info

Nimi
1429 Uncharted Seas
released
2016-05-05
Mängutootja

Detailne info

RTP
98.5%
Võiduvõimalus
41
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x700
Volatiilsus
Low
Võiduliinide arv
25

Panused

Maksimaalne panus
100
Minimaalne panus
0.1

1429 Uncharted Seas arvustus

Avasta uue slotimänguga teadmata ookeane ja leia, mis elukad ujuvad Vana-Maailma tumedates vetes. Kuid ole ettevaatlik, sest mereelajas võib su paadi uputada. Kas oled valmis seiklema kaardistamata merel?

Thunderkick on loonud oma portfoolio sotsiaalsete mängudega – võites esialgu mänguhuviliste südameid läbi Facebooki – on nad nüüd valmis oma loomingu tooma veebikasiinodesse. Esimesed mängud on juba pärisraha peale mängimiseks kättesaadavad Unibetis ja Maria kasiinos.

Mänguinfo

1429 Uncharted Seas pakub mänguelamust 5 rullil ja 25 võidureal. Oma efektse kujundusega loob mäng tõelise illusiooni justkui loeksid tõelist aardekaarti. Mängu sümboliteks on laevad, erinevad merekoletised, merineitsid, kompassid, tähed, kuu ning päike.

Sümbolid ja võidud

Mängus on laienevad wild-sümbolid ja tasuta spinnid, mis aitavad sul tõelise varanduse jälile jõuda.

Laev tähistab 1429 Uncharted Seas mängus wild-sümbolid ning see on laienev üle kogu rulli asendades kõiki teisi sümboleid, välja arvatud scatter-eid. Kui ekraanile ilmub laev, näed, kuidas vinge animatsioon merekoletisest püüab laeva hävitada. Tasub meeles pidada, et see merekoletise wild-sümbol esineb vaid rullidel 2, 3 ja 4.

Suured võidud ja tõeliste leidudeni jõuate tasuta keerutuste tasemel. Kui ekraanile ilmub 3, 4 või 5 kompassikujulist scatter-sümbolit ükskõik kuskohas rullidel, olete võitnud vastavalt kas 10, 20 või 50 tasuta keerutust. Tasuta keerutuste voor käivitub üsna tihti ning toob kaasa suuremaid võimalikke võite.

3 scatter-sümboliga saad 10 tasuta spinni
4 scatter-sümboliga saad 20 tasuta spinni
5 scatter-sümboliga saad 50 tasuta spinni

Kui sulle meeldivad seiklused, siis see kaardistamata mere slotimäng on suurepärane valik. 1429 Uncharted Seas on voolava mängukäiguga ning lihtne slot, mis pakub traditsionaalseid lisafunktsioone, mis aitavad suuremalt võita.

Hakka avastama veel avastamatut ja naudi uut Thunderkicki lahedat slotimängu!

1429 Uncharted Seas
71
Hinne

41%

Võiduvõimalus

98.5%

RTP