Geisha Wonders

Pakkujad: NetEnt

Need Jaapani fenomenaalsed, elukutselised seltsidaamid ehk geišad on kohalikud kõrgelt haritud naisterahvad, kes tunnevad hästi kirjandust, kunsti ja muusikat. Geiša…

Geisha Wonders

60
60
Hinne
3 Ridade arv
0.01 Minimaalne panus
30 Võiduliinide arv
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

93.1%

RTP

Üldine info

Nimi
Geisha Wonders
Mängutootja

Detailne info

RTP
93.1%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x20000
Volatiilsus
Low
Võiduliinide arv
30

Panused

Maksimaalne panus
60
Minimaalne panus
0.01

Geisha Wonders arvustus

Need Jaapani fenomenaalsed, elukutselised seltsidaamid ehk geišad on kohalikud kõrgelt haritud naisterahvad, kes tunnevad hästi kirjandust, kunsti ja muusikat. Geiša mõiste tekkis 18ndal sajandil, kui nende staatus oli pisut parem, kui tavalistel naistel. Nii müüsid nii mõnedki kehvemal majanduslikul järjel olevad inimesed oma tütreid geišadeks.

Need naissoost meelelahutajad kutsuvad sind enda müstilisse mängu Maria, Unibeti ja Pafi kasiinos. Liitu salapärase seltskonnaga ja naudi mängu. Keeruta, kas niisama ajaviiteks ja silmailuks või pane oma õnn soovi korral reaalse raha peale proovile.

Mängust lähemalt

Geisha Wonders on viie rulliku ja 30-panusereaga videoslot Net Entertainmentilt. Seda iseloomustavad arvukad mündid, kaks pöörlevat ühist jackpotti, asendus-ja hajussümbolid ning lisakeerutused. Mängida on sul võimalik kuni neljal panusetasandil.

Mängu madalamateks sümboliteks on Jaapani kirjasüsteemi kanji-märgid, mis on kas sinisel, oranžil, lilll või rohelisel paberlaternal. Kõrgema väärtuse esindajateks on kaunid joonistused traditsioonilisest lehvikust, teeserviisist, bonsai puust, koi kalast ja Maneki Nekost ehk lehvitavast kuldsest kassist, kes on meile tuttav tegelane Hiina toidukohtade ja ilusalongide akendelt.

Boonussümboliks on buddha-asendussümbol, hajussümboliks geiša ise ning tähed toovad sulle universumi soovil taevast alla hiigelsuured progressiivse jackpoti võidud.

Boonuslahendused

Progresiivne jackpot

Geisha Wonders on üks NetEnti progressiivse jackpotiga mängudest. Kuidas saada jackpot endale? Taba nelja või enamat tähe-sümbolit aktiivsel panusereal ja Wonder Jackpot on sinu. Kui sul õnnestub aga tabada suisa viite seesugust sümbolit, siis saad sa Mega Wonder Jackpoti.

Pane tähele, et selles voorus on oluline see, kui suure summa peale sa panustasid, sest mida rohkem panustad, seda suuremad on ka sinu võiduvõimalused.

Lisakeerutused

Taba kolme, nelja või viite geiša hajussümbolit ning võida vastavalt 10, 20 või 30 tasuta keerutust. Kui sul õnnestub ekraanile manada veel kolm seesugust sümbolit, siis ootavad sind lisakeerutused ja topeltvõidud.

Kokkuvõte

Geisha Wonders on kena videoslot, mille mängujoon on Jaapanile kohaselt minimalistlik ja puhas ning taustamuusika rahustav.

Geisha Wonders
60
Hinne

-

Võiduvõimalus

93.1%

RTP