Troll Hunters

Pakkujad: Play'n GO

Play’n Go on valmis saanud uue 5-realise ja 100 võidukombinatsiooniga sloti – Troll Hunters. Tegu on Skandinaavia temaatilise mänguga, mis…

Troll Hunters

85
85
Hinne
5 Ridade arv
0.2 Minimaalne panus
- Võiduliinide arv
5 Rullikud

41%

Võiduvõimalus

96%

RTP

Mängi tasuta
eestikasiino.com Või

Üldine info

Nimi
Troll Hunters
Mängutootja

Detailne info

RTP
96%
Võiduvõimalus
41
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x10000
Volatiilsus
Medium

Panused

Maksimaalne panus
100
Minimaalne panus
0.2

Troll Hunters arvustus

Play’n Go on valmis saanud uue 5-realise ja 100 võidukombinatsiooniga sloti – Troll Hunters. Tegu on Skandinaavia temaatilise mänguga, mis pakub suurepärast graafikat ja pinevat meelelahutust. Troll Hunter on eksklusiivne slot, mille leiad Maria ja Unibeti valikust.

Mängust

Mänguautomaat tundub teistest erinev, kuna selle kujundus on veidi teistsugune. Nimelt langevad sloti ikoonid allapoole. Võidu korral need eemaldatakse ja su ekraanile langevad uued ikoonid, mis loovad võimaluse uute kombinatsioonide tekkimisel võidud mitmekordistada. Tervelt kakssada münti on sinu, kui teed mänguväljal puhta töö.

Vana Viiking on wild-kaart, mis asendab mängus kõik sümbolid. Boonusringi jõudmiseks tuleb saada puhtaks kogu boonusmärgitusega rida. Selles ringis saad tasuta keerutusi, mis on korrutatud sinu boonusridade arvuga.

Kuna see on kindla panusega automaat, siis kõik, mis tegema pead on panuste paikapanek. Panused algavad 20 eurosendist kuni 40 euroni välja. Mängu ainus lisafunktsioon on Autoplay, mis aitab sind siis, kui sa ei taha iga kord uuesti keerutusnuppu vajutada. Lülitad nupu sisse ja see annab sulle lisavalikuid, millal keerutamisjada lõpetada. Nüüd pole muud kui alustada trollijahiga. Troll Hunters on lihtne, aga võimsate summadega mänguautomaat.

Read ja sümbolid

Mängu ridadel on kujutatud Põhjala müütidest välja kistud mitmekülgseid ikoone: meie kolm kangelannat, paar kõrvarõngaid, õllekappasid ja lihakäntsakas, et toita näljaseid sõdalasi peale päevapikkust lahingut. Asendussümboliks on mängus kuldne ruun, mis aitab sul võite koguda.

Ruudustiku moodustavad viies reas ja tulbas märgid, mille tagant võib märgata sõna “boonus” allapoole vilksamas. Kui rajad keerlevad või “kukuvad” paika ning võidukombinatsioonid on moodustunud, haihtuvad võitnud sümbolid lastes teistel alla oma kohale kukkuda. Pealegi muutub keskmine sümbol igas võidu-kombinatsioonis asendussümmboliks.

Tasuta keerutused ja auhinnad

Põhimängus tasub silma peal hoida vasakul asuval ekraanil, kuna võites kogud pidevalt kordajaid. See jätkub kuni terve ratas on tühjendatud ning boonus avalikustatud. Kui see juhtub, saad ringi, kus sind ootavad kümme tasuta keerutust. Ja mitte ainult, sest selles ringis on tasuta keerutused korrutatud sinu tühjendatud boonusridade arvuga.

Boonusmäng käib täiesti teisel mänguaknal, kus su silme eest vuhisevad läbi veel mitmed erinevad märgid nagu sõjakirved, kilbid ja mõõgad. Kuskil peitub võimas Troll, kes ilmutab end aeg-ajalt radadel.

Viis või enam ühtmoodi sümbolit, mis sihikindlalt jääst välja hüppavad, märgivad võitu ning viis või enam Trolli selles boonusringis käivitavad uue ringi. Ja hea õnne korral juhtub see kuni 20 korda.

Troll Hunters
85
Hinne

41%

Võiduvõimalus

96%

RTP