NetEnt Touch

NetEnt touch mängud

Lähtuvalt statistikast, eelistab rohkem kui 50% kasiinos mängijatest seda teha enam mitte oma laua- või sülearvuti kaudu, vaid pigem kasutades mõnda oma nutiseadet ehk nuhvlit, olgu selleks siis nutitelefon või tahvelarvuti. Sellele mõeldes on mängutootja Net Entertainment seeriale mobiilsetele kasiinomängudele andnud nimetuse NetEnt Touch. Need mängud ei ole mitte lihtsalt sinu nuhvlis mängitavad, vaid nad on selleks lausa loodud. Ja seda olenemata sellest, kas sinu nutiseadme operatsioonisüsteemiks on Android, iOS, või Windows.

NetEnt alustas NetEnt Touch mängude välja andmisega juba aastal 2011 ja algselt nad lihtsalt muutsid mõned oma mängud hõlpsasti mängitavaks ka mobiilis. Ja sellega tegeleb NetEnt siiani, olemasolevate mängude Touch seerias väljaandmisega, aga samal kõik uued mängud, mida NetEnt toodab, on juba nii või naa välja töötatud selliselt, et need oleksid ideaalselt mängitavad olenemata sinu seadmest. Kuigi esimene NetEnt Touch mäng anti välja juba 2011, siis esimene mobiilne jackpoti ehk peavõiduga mäng tehti mobiilis mängitavaks alles 2013. Tegemist oli Mega Fortune Dreams Touch videoslotiga, mis kaks aastat varem oli ka 11,7 millioni euro suuruse peavõidu väljaandmisega Guinnessi rekordite raamatusse jõudnud.

NetEnt Touch vs tavalised NetEnti kasiino mängud

NetEnt Touch mängud on täpselt samad mängud, mida sa saad mängida ka oma arvuti kaudu. Hoolimata sellest, et mängude mobiili ületoomisel on palju tööd tehtud ja ka palju muudatusi sisse viidud, ei erine arvutis ja mobiilis mängitavad mängud üksteisest põhimõtteliselt üldse. Mängudel on sama graafika, samad reeglid, samad väljamakse protsendid ja animatsioonid. Vahe on vaid selles, et NetEnt Touch mängud on loodud justnimelt väiksema puuteekraaniga nutiseadmes mängimise mugavamaks muutmiseks, ehk siis väga palju on rõhku pandud mängude kasutajasõbralikkuse suurendamiseks mobiilis mängides. Sellest lähtuvalt on NetEnt Touch mängude menüüd ja erinevad nupud pisut erinevad, need on loodud just selliselt, et neid puuteekraaniga nutiseadmes mugav kasutada oleks. Varem olid mängud eelkõige mõeldud mängimiseks arvutis ja kasutades navigeerimiseks sinu arvuti hiirt.

NetEnt Touch mängud kasiinodes

Juba üsna pea pärast esimeste Touch mängude välja andmist hakkasid erinevad kasiinod neid kohe ka kasutusele võtma ja kohati just tänu NetEnt Touchile ongi pea kõigis online kasiinodes võimalik mängida ka oma mobiili kaudu. NetEnt Touch mängude leidmiseks ei pea sina tegema midagi muud, kui kõigest kasiinosse oma nutiseadme kaudu sisenema, ja sulle avatakse mängimiseks just mobiili jaoks välja töötatud mänguversioon.

Millised mängud on mobiilis mängitavad?

NetEnt on nüüdseks mobiili jaoks adapteerinud hulgaliselt mänge, mille hulka kuuluvad klassikalised slotid ja videoslotid, kasiino lauamängud (näiteks blackjack, rulett) ja ka lauamängud slotid (näiteks Jumanji). Iga uue NetEnt mängu väljatulekul annab NetEnt koheselt välja ka selle mängu Touch versiooni, ja lisaks teeb ettevõte siiani ka veel Touch versioone oma vanematest mängudest.

Tuntuimatest NetEnti mängudest rääkides võiks ära mainida ka Mega Fortune Touch, Mega Fortune Dreams Touch, mis kõik on väga mugavalt mängitavad väikestel puuteekraaniga nuhvlitel. NetEnt Touch mänguna on saadaval ka väga klassikaline slott Jackpot 6000 Touch, mille keskmine väljamakse protsent on lausa 98.8%, mis on juba võrreldav kõrge väljamakse protsendiga kasiino lauamängudega (näiteks Blackjacki puhul võib see olla koguni 99.5% või pisut rohkemgi).

NetEnt Touch mängud Eesti kasiinodes

Eesti kasiinod pakuvad pea kõik oma mängijatele võimalust NetEnt Touch mängude mängimiseks. Kui kasiino juba NetEnti mänge pakub, siis kindlasti on mobiilis mängimiseks kasutusel ka NetEnt Touch mängud. Seega vuha kohe Betsafe kasiinosse, või otse NetEnti mängud üles Olybetist või Chanz kasiinost, ja hakka keerutama!


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.

€ 1 100 boonus.

€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...